Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dealextreme

Holy

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
ben de bu topici ilk gördüğüm zaman girip bi kaç ufak tefek şey almıştım.

- herşeyi bi zarfla yollamışlar. tamam, free shipping, ama o kadar da olmasın yahu :)
- led ışıklı ufak küpler vardı, onların pillerini takıp yollamışlar, düğmesi de ortada olunca zarfın içinde çalışmaya başlamış aletler. gümrükte açılmış bakılmış doğal olarak "ne bu" diye.
- 2 set şu güçlü mıknatıslardan istemiştim, sağolsunlar diğer elektronik alet edevatla aynı zarfın içinde hiç korumasız geldiği için sarmaş dolaş geldier. bu yüzden mi bilmiyorum, lambalardan birisi baya sakat.
- 2,5 dolara aldığım lambaların içinden çıkan piller neredeyse bitikti, zarfta çalıştıkları için mi, mıknatıslardan mı yoksa öyle mi yolladılar bilemiyorum. herbiri 2 pil kullanıyo, ve bu pillerin tanesi 7,5 milyon :)

sonuç olarak: güzel ve ilginç ürünler var, alınabilir, memnunum, ama çok da bişey beklemeyin, hakkaten işporta ürünler.
Sosyal ağlarda paylaş

Gazanfer said:
ben de bu topici ilk gördüğüm zaman girip bi kaç ufak tefek şey almıştım.

- herşeyi bi zarfla yollamışlar. tamam, free shipping, ama o kadar da olmasın yahu :)
- led ışıklı ufak küpler vardı, onların pillerini takıp yollamışlar, düğmesi de ortada olunca zarfın içinde çalışmaya başlamış aletler. gümrükte açılmış bakılmış doğal olarak "ne bu" diye.
- 2 set şu güçlü mıknatıslardan istemiştim, sağolsunlar diğer elektronik alet edevatla aynı zarfın içinde hiç korumasız geldiği için sarmaş dolaş geldier. bu yüzden mi bilmiyorum, lambalardan birisi baya sakat.
- 2,5 dolara aldığım lambaların içinden çıkan piller neredeyse bitikti, zarfta çalıştıkları için mi, mıknatıslardan mı yoksa öyle mi yolladılar bilemiyorum. herbiri 2 pil kullanıyo, ve bu pillerin tanesi 7,5 milyon :)

sonuç olarak: güzel ve ilginç ürünler var, alınabilir, memnunum, ama çok da bişey beklemeyin, hakkaten işporta ürünler.
Bunun için uyarmayı unutmuşum :) siparişlerini ayrı ayrı verirsen böyle bir sorunla karşılaşmıyorsun :) nasıl olsa artı bir ücreti yok her aldığın ürünün ödemesini yap, sonra diğer ürüne geç mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Guzel calisiyor ancak bir kac modifikasyon yaptiktan sonra cunku asil amaci natural usage yani kus dinleme veya hayvan veya bocek seslerini dinlemek amacli kullaniyor biraz elektrik elektronik bilgimle.. bir kac degisiklik yapip farkli amaclarda kullaniyorum.

=)

Ucuna 500 Gb external bir aygit bir'de uzun omurlu 12x batarya. Genelde birilerin konustuklarini dinlemek icin kullaniyorum cok iyi cekmesede az cok kelimeleri seciyorum.

Turkiye'de bunlardan bir kac tane sattim =) eglenceli bir is :)
Sosyal ağlarda paylaş

nintendo ds için silikon kılıf ve ekran koruyucum bugün geldi. 4 gün kargoya vermeleri 12 günde paketin yolculuğu sürdü. postacı megafondan aşağı gel paketini al dedi posta kutusuna bıraktı gitti.

şimdide babam için kıble gösteren pusula :p ve öylesine elektrik çarpan kalem sipraşi verdim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...