Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DPS Warrior

Bone

Öne çıkan mesajlar

deadwoll said:

Şimdi şöyle bir şey var, o bufflayan dps warrior buffladığı adamın slotunu yiyor zaten. Hayvan gibi dps yapan enhance shaman + druid + 3x rogue olsun mesela bir partide, sen bir rogue yerine dps warrior koy. Hem rogue'un yapacağı dps'i yapamayacaksın, hem de ne kadar bufflarsan buffla total dmg'de rogue-dps warrior=dps warrior'un bufflarının faydası eşitliği yok.

neden yapamasın rogue un yaptığı dpsi ? gayette güzel yapar bence.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
Şimdi şöyle bir şey var, o bufflayan dps warrior buffladığı adamın slotunu yiyor zaten. Hayvan gibi dps yapan enhance shaman + druid + 3x rogue olsun mesela bir partide, sen bir rogue yerine dps warrior koy. Hem rogue'un yapacağı dps'i yapamayacaksın, hem de ne kadar bufflarsan buffla total dmg'de rogue-dps warrior=dps warrior'un bufflarının faydası eşitliği yok.

http://www.juggernautguild.com/wws/2.3/wws-20071128-0008/index.html

modrack arms specli bir dps warrior. bakıyoruz 100% dps time ve 1931 dps. bu adam aynı zamanda bossa 4% physical dmg taken debuffı veriyo, debuffın raide kazandırdığı physical dmg 122k, ufak bi hesapla bu warriorun efektif dpsinin 2580 civarında olduğunu görebiliriz. getirin teronda 2600 dps yapan bir rogue, kabul etcem dps warriorların gereksiz olduğunu.bir de debuffın tanklara sağladığı 3% civarı threat bonusu var tabii.

bassist : kimsin bilmiyorum da yapıcı bir mesajın varsa buyur, yoksa yer işgal etme plx.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
said:
Phlox verilmesi gereken cevapları vermiş zaten. Ayrıca asıl 25man raidlerin gelmesi ile multi-tasking classlar önem kazanmıştır. Hangisi daha çok multi-tasking yapıyor acaba.Sadece dps yapan rogue mu yoksa hem off-tank hem dps yapan hem de melee bufflıyan dps warrior mı?

nihiliumdaki landolph un videolarını falan bulun sonra yapın şöyle yorumlar.
Sosyal ağlarda paylaş

arms tier 7. "Your Rend and Deep Wounds abilities also increase all physical damage caused to that target by 4%."
nihilumun bi özelliği yok, birsürü guild var dps warriorları çok rahat 1700+ dps yapabilen.

ayrıca video izlemeye de gerek yok, hesabını yaptım yukarda. math > all :)
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:
ad3m said:
Dps yapıyormuymuş sorusuna evet yanıtı verebiliyorsa geriye kalan fasa fisodur =)

4% lük hadise çıkarılırsa rogue almak sözkonusu warrior u almaktan daha iyi matematik>all du sanırım

Ben onu senin ilk başlarda yansıttığın imkansızlıklar için yazdım.
Hani bitmişti ya o devir...
Sosyal ağlarda paylaş

phlox dps warriorun raide alınmıcağını bilcek kadar bu oyunu oynamış ve bırakmış birisiyim.Arkadaş benim sölüceklerimi söylemiş o yüzden bende +1 diyorum.
Karşılaştırdığın guildler nihilumdur fortedir o adamlar dps warrior dps rogue sorun değil zaten illidian farmdalar şu an.Sen koy bakalım kıl payı 25 man instanceleri yapabilen guildlere dps warrior ozaman görürsün farkı.2.gün herkez ağlar dps warrioru atın rogue alın mage alın warlock alın diye.Rogue gibi dps in kralını yapabilen bi mlee class varken warrioru anca artık aşmış guilder alır..Sana bir örnek veriyim.
Bir rogue arkadaşım Scc farmda cafede bi yandan bizle sohbet edip bi yandan sadece backstap atiyor bosslara.Dps te 5. falan oluyor kimseninde umru değil çatır çatır full scc farmda adamlar.%7 lik kısma giren guildleri örnek vermek kadar saçma birşey yok
Sosyal ağlarda paylaş

TBC den önce rogue community o kadar ağladı official forumlarda warriora sırf dps yapamasın diye öyle bi rage nerfi verdiler ki oyunu 2 ay oynayamadık. şimdi genelde bi çok guild raidlerine 1 dps warrior alıyolar ama ona bile tahammül edemeyen insanlar var.sinir bozucu bi durum gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

dps warrioru sirf dps olarak dusunursen oyle yanilirsin tabi ki. simdi hunterda da mortal strike olmasi haricinde sadece arms warriorun en iyi karsilayabilecegi seyler var, mesela imp thunder clap-demo shout-battle shout. maulgarda pull yapamazken de ayni seyler vardi teronda kostururken de. ya da %20ye indirdigin bir bossun normalden cok daha hizli olmesinin sebebi o rogue mu saniyosunuz? physical damage ve threat buffi, yeri geldiginde tanklik yapabilmesi interrupti susu busu.
raide en faydali hangi class olacaksa o secilir getirilir elbet ama kendinden baskasina yarari olmayan bi sinifi spotlara doldurmaya da gerek yok.
belirtmeye gerek yok ama yillardir da dps warrior oynadim hic de sen yararsizsin gelme diyen gormedim
Sosyal ağlarda paylaş

Bassist said:
phlox dps warriorun raide alınmıcağını bilcek kadar bu oyunu oynamış ve bırakmış birisiyim.Arkadaş benim sölüceklerimi söylemiş o yüzden bende +1 diyorum.
Karşılaştırdığın guildler nihilumdur fortedir o adamlar dps warrior dps rogue sorun değil zaten illidian farmdalar şu an.Sen koy bakalım kıl payı 25 man instanceleri yapabilen guildlere dps warrior ozaman görürsün farkı.2.gün herkez ağlar dps warrioru atın rogue alın mage alın warlock alın diye.Rogue gibi dps in kralını yapabilen bi mlee class varken warrioru anca artık aşmış guilder alır..Sana bir örnek veriyim.
Bir rogue arkadaşım Scc farmda cafede bi yandan bizle sohbet edip bi yandan sadece backstap atiyor bosslara.Dps te 5. falan oluyor kimseninde umru değil çatır çatır full scc farmda adamlar.%7 lik kısma giren guildleri örnek vermek kadar saçma birşey yok

Hayır girdiğim irili ufaklı sağlam ezik bütün guildlarda dps warrior vardı tbc öncesi ve sonrası hiç bir şey değişmedi ve bildiğim en iyi guildlerdede halen mevcutlar.Bazen merak ediyorum farklı oyunlarmı oynuyoruz diye...
Ayrıca warrior dps aşırı item bağımlısıdır öyle her warrior ben dps yaparım diye raide alınmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

dps warrior yoktur rogue wannabe vardır :D

işin şakası bir yana kimsenin dps warrior yoktur dediği yok ama tbc önesi anlamda yoklar bide warrior köküne kadar item depended adam olması diğer classlara göre daha meşakatli protlarla armor melee dps silah paylaşıyor dolayısıyla ununu elemiş eleğini asmış yada kalbur üstü guildlerin dps warriorları var oyuncu profilinin 93% ünü kapsayan kısımda varsa bile "özellikle" bu spotun sahibi warrior dendiğinden değil sign up olduğundan yer dolmadığından vs .Allah aşkına hiç denk gelmediniz mi

-yaw bizim x class nerede
-girmedi adam hala
-eee raid zamanı aldı başını gitti
-ozaman y den birini alda başlayalım artık

burada kimsenin kimseyi bir oyun için kıracağını zannetmiyorum sonuçta herkes fikrini savunuyor bazen hararetli savunuyoruz ama olacak okadar kimsenin bir başkasının yaptığı işi değersiz göstermek gibi bir çabası olduğu inancında değilim bütün kötülüklerin efendisi blizzard dır
Sosyal ağlarda paylaş

end game de iş yapıyor dps warriorlar yaw hele hele 1 mob nuke degilse fight aggro wipe ları olmamasının sıkıntısını daha az yasıyolarsa bayaa bi dps gidiyolar,

ben mage olarak mana su bu diye ugrasıp castingler silence lar hedeler hodolere takılıken elemanlar ragelerine kuvvet gidiyolar,

zaten onlara 1 fury + 1 hunter + 1 rogue + 1 ench shaman + 1 drood luk habitat kurduk kendi hallerinde takılıyolar,

end game yada 1 target nuke da rogue elbette daha iyi dps amd MH/BT kvamında itemization ve grup sinerjisiyle warlock/mage dps si ini gecerler sanırm (gormuslugum yok sadece tahmin) ..

ve evet ^^ dendigi gibi : abi X gelmedi o zaman Y yi alıp gidelim bu kadar basit :)
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:
ad3m said:
Dps yapıyormuymuş sorusuna evet yanıtı verebiliyorsa geriye kalan fasa fisodur =)

4% lük hadise çıkarılırsa rogue almak sözkonusu warrior u almaktan daha iyi matematik>all du sanırım

dediğim gibi aslında tank warrior, dps rogue ve healer priest dışında tüm classlar saçma ve gereksiz. geriye kalanları kapatalım, açılmasını ve kasılmasını engelliyelim,
diğer classları almaktansa işini en iyi yapanı almak daha iyi logic>all sonuçta
Sosyal ağlarda paylaş

Rogue pure dps class'ı evet, 5 men dungeon gearla bile iyi damage yapabilir evet ama, bt/hyjal itemları ile fully loaded bir warrior geldi mi, o rogue yalan ne yazikki, raid buffları göz önünde bulundurarak konuşuyorum, windfury si olsun, leader of te pack fln. Bkz: Prophet-Tauren warrior-Curse. Ama yinede en gear dependent class olmak ve pvpde de broken olmak üzücü, warriorlara rerollu dayatıyorlar resmen, napsın warrior kasan insanlar, lvl 70'e gelince ezicez fln derken, herkesten dayak yiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...