Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun dergilerinde bu ay (Aralik)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

• 4 ay sonra ...
baydi ya oyungezer yeni ciktiginda daha kipir kipirdi dergi piyasasi

uc dergiyide aliyordum o ara ama simdi level a EGM ye para vermeye kiyamiyorum
bu ay ghost master ile warrior kings hediye veriyor tam surum

eski oynlari toplayip iki iki vermeye basladilar dergiyi sattirmak icin hadi hayirlisi ne diyim
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
oyun dergisi değil ama ben chipi seviyorum yani mart nisan mayıs üst üste aldım hepsi de iyiydi..türkçe video tutorial verdiler mesela flash ve dreamweaver için.onun dışında overclock etmeyi acemilerin bile anlayacağı şekilde anlatmışlar kasa toplamışlar.monitör karşılaştırmışlar ekran kartı harddisk bilmemne karşılaştırmışlar.linuxa yer veriyorlar çeşitli linux dağıtımlarını veriyorlar cdlerinde bence 300 sayfası da sindire sindiri okunup saklancak şekilde yapıyorlar,bi de 1ay önce falan galiba yeni bir şekil almaya başladı dergi sadece bilgisayar değil komple teknoloji dergisi gibi bişey yapmaya çalışıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

chip mi? chip kalmadı ki artık, vogel medya grubu doğan a sattı chip i. pcnet gibi bir şey oldu. emin olun takip edeceğiniz teknoloji siteleri daha çok şey katar size, o kadar para vermeyin.

96 dan beri takip ederim, 2004-2005 gibi kendini tekrarlamaya ve saçmalamaya başladılar. 2006 dan sonra ise bir daha pek alasım gelmedi.

keşke alman chip ten çevirseler diyeyim bir de. alman chip ten çevrildiği zamanlarda ne makaleler olurdu. mavi lazer gibi yenilikleri uzun uzadıya anlatırlardı ağır olurdu makaleler. einstein yılına özel bi yazı dizisi falan yapmışlardı harikaydı.

şimdi, her ay aynı ashampoo spam programlar serisi beleşe veriliyor program olarak,o kadar. bi de spamden korunun, bilgisayarın iç dünyası, virüsler gelişti aman dikkat. başka bişi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
wotlk diablo'dan daha yakın gelecek. şu an wotlk beta var ve oyun hakkında tonla bilgi çıkıyor. diablo için aynı şey geçerli değil.

diablo'nun eski haber olmasının dışında kapakta diablo'yu görüp dergiyi açınca "diablo 3 anons edildi, 5 class var biri barbar biri witch doctor" diye bir paragraflık haber veya 1 sayfalık zaten bilinen şeyleri tekrardan görmek hoş olmazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...