Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ben küçükkene.. topikisi..

Shalafi

Öne çıkan mesajlar

ben küçükkene anneanneme yemek yeme konusunda deli gibi çektirmiş bir insanım, ancak korkutularak yemek yermişim. ilginç olan bölüme geldik; korkutma yöntemi. cama dayarmış beni ve dışarıdan geçen, gözleri hariç her yerleri siyah örtü ile örtülü dindar(!) teyzeleri hayalet olarak nitelendirirmiş ve beni onlara vermekle korkuturdu...
Sosyal ağlarda paylaş

biz küçükken o kadar fakirdik ki mukavva arası mukavva kemirirdik.

biz küçükken o kadar fakirdik ki ayakkabı yerine çınar yaprağını ayağımıza bağlardık

biz küçükken o kadar fakirdik ki başımızı sokacak bir evimiz yoktu. sokakta kartonlarda yaşardık ve benim odam bir köpek klübesiydi. 5yaşıma kadar bekçi köpeği pluto'yu öz kardeşim zannetim. ne zaman beni ısırdı o zaman üvey olduğunu anladım

biz küçükken o kadar fakirdik ki yapmur yağdığında çamurları toplar ve kendimize tabaklar yapardık. nihayet yağışlı geçen bi sezon sonunda yemek takımı sahibi olabildik

biz küçükken o kadar fakirdik ki 10yaşına kadar yiyebildiğim tek et kertenkele ve kedi eti idi

biz küçükken o kadar fakirdik ki annem bize süt yerine arkadaki incir ağacının suyunu içirirdi
Sosyal ağlarda paylaş

Ben küçükken evde misafir varken salondaki duvarı tamamen kaplayan dolabın arkasında gazete tutuşturarak yangın çıkarmıştım.

Ben küçükken, yeni alınmış televizyonumuzu bulunduğu yerden üstüme düşürmüştüm.

Ben küçükken, şehirler arası yolculukta susayıp, dolabı açıyorum diye otobüsün arka kapısını açıp düşmekten son anda kolumdan yakalayan bi amca sayesinde kurtulmuşum (Annemin yalancısıyım valla, küçüktüm hatırlamıyorum)

Ben küçükken, evden kaçarak bir gün İstanbul'da gezip, sonra iyi niyetli bir teyzenin evin numarasını sorması -ve benim söylemem- sayesinde bulunmuştum.

Ben küçükken çok daha fazla eğleniyodum =/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...