Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TTnet Yasal Müzik Dağıtacakmış

Thunderbird

Öne çıkan mesajlar

Riglous o zaman şöle düşün; sana ihtiyacın olan bi hizmet suniim, ama bu hizmeti diğer sunabilecek kişilerin hepsinin işini zorlaştıriim, hizmeti sağlayan kimse, bensiz bi pok yapamasın. Tabii böyle bütün kontrol bende olunca istediim fiyatı koyabilirim bu hizmete. Ha, bu fiyat fazla vs. vs. şeklinde isyan mı ediyosun? Hemen bi kampanya yapiim, bak diim sabit ücretimi çok daha aşaa çektim, yalnız 4 dakika kullanaiblirsin bu hizmeti bu fiyatla. Bu noktada 4 dakikanın sana kesinlikle yetmeyeceğini biliyorum. Ayrıca böyle bi sınırlama istemiyorsan benim dediğim fiyatı ödersin diim. Bi de üstüne bu vaad ettiğim hizmeti de düzgün vermiim. Ne de olsa daha iyi verecek adamların hepsini kendime bağlamışım oh. Hatta bu yetersiz kalitedeki hizmeti başkalarına da yayabilmek için senin kullanmayacağını bildiğim ya da kullansan da pek bişeyine yaramayacağını bildiğim başka bi "bol süslü hizmet" suniim. Bu yeni hizmetin bütün giderlerini de sana sunduğum ve yetersiz olan hizmetimle finanse ediim. OK?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya anliyorum zaten bu soylediklerinizi. Kit degilim o kadar, okuyorum da dediklerinizi. Senin bakis acindan etik olarak degerlendirildiginde haklisin. Ancak tek kullanici sen degilsin iste, o bu noktada devreye giriyo. Soylediklerin dogrudan Microsoft'u da tanimladi bu arada. Ama hala herkes Windows ve MS Office kullaniyo. Alternatifi olan insan da bunu kullaniyo. Biz buna ticaret diyoruz. Garanti de aynisini yapiyo mesela, o kadar cok portfoy var ki, sen hesabimi kapatirim dediginde sana futursuzca "peki o zaman hemen kapatma islemlerinizi yapiyorum" diyebiliyolar. Bu olay, bu kadar normalken, niye asiri tepki verdiginizi hala kavrayamadim; bu nedenle de sakin olun diyorum 3 sayfadir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
yillik konuyu hortlatmis olucam ama 1-2 sorum var cevaplayabilen olursa sevinirim.
Oncelikle pek muzik dineleyn birisi degilim bilgisayar basinda. MP3 player telefon falan isimi goruyor. Babam benden turk halk muzigi parcalari istedi yuruyuste yazlikta falan dinlemek icin. Hic alakam olmadigi icin pek bisey bulamadim.
TTnetmuzik te epey istedigi bisey var ama bunlari mp3'te calmiyor ki normalde wma da caliyor mp3 playerle telefon. wma yi mp3 e cevirim dedim o da olmuyor. security check ve kript checkini kaldirdim ama sanirim bi ise yaramiyor kaldirmis gibi gozuksede. Peki download ettigim muzigi mp3 playerda dinleyemedikten sonra en anlami kaldi bu ttnetin? Varmidir bunun bir yolu yordami?
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:
yillik konuyu hortlatmis olucam ama 1-2 sorum var cevaplayabilen olursa sevinirim.
Oncelikle pek muzik dineleyn birisi degilim bilgisayar basinda. MP3 player telefon falan isimi goruyor. Babam benden turk halk muzigi parcalari istedi yuruyuste yazlikta falan dinlemek icin. Hic alakam olmadigi icin pek bisey bulamadim.
TTnetmuzik te epey istedigi bisey var ama bunlari mp3'te calmiyor ki normalde wma da caliyor mp3 playerle telefon. wma yi mp3 e cevirim dedim o da olmuyor. security check ve kript checkini kaldirdim ama sanirim bi ise yaramiyor kaldirmis gibi gozuksede. Peki download ettigim muzigi mp3 playerda dinleyemedikten sonra en anlami kaldi bu ttnetin? Varmidir bunun bir yolu yordami?

youtube da varsa, flv olarak indir mp3 e convert et. en temizi.
Sosyal ağlarda paylaş

SturmVogel said:
Glatheros said:
bu demekki ttnet yakında tüm p2p programları banlıyacak.

şerefsizim böyle bişi olursa ertesi hafta yurtdışına çıkarım bir daha da dönmem.

internetten mp3 indirmek yasak olacakmış, indirdiğin zaman kapına polisler dadanacakmış.

adamlar bu sistemi getirmek için uğraşıyor.

sırf ttnet müzik dağıtsın ordan para kazansın diye yapıyor herifgiller.

Dragonfire said:
cok sacma sapan bisi illa indirdigim muzikler bilgisayardami dinlemek zorundayim. mp3 playere niye para verdik o zaman? mp3 playerleride yasadisimi ilan edicekler? Neticede inidigimiz sarkilara belli bir ucret odemis olduk gibi.

yasal mp3 dedikleri böyle bişi işte.
DRM denilen gerizekalı bir sistem var, TTnet de onu koymuş.

DRM crack'liyen programlar gerekiyor mp3 playerda dinlemek için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...