Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deus Ex: Human Revolution

arcane

Öne çıkan mesajlar

social şeysi sadece 1 yerde işe yarıyor sanırım onun dışında gereksiz,

hmm o zaman sadece metal bişiye saplanmaması lazım, çünkü bazı yerlerden kesinlikle çıkmıyor.

bide hax kısmını direk fullemek lazım daha ilk zone da bile 5. seviye kilitler var bi sürü item çıkıo oralardan.
Sosyal ağlarda paylaş

valla faqlarda sadece 1 kişiyle 1 yerde gerekli diyo onun dışında almayın deniyor,
bende yok zaten ama sürekli silver tongue bonus xpsi alıyorum uzun konuşmalarda doğru şeyleri seçip :p

ahaha video :D

evet bide sürekli ordan oraya kutu taşımakla geçio sdf, bi kere buzdolabının arkasında bişi buldum, tüm dolapları çekip bakıyorum arkasına artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

ya cok daha cılgın dramatik ısıklandrmalar gerekiyodu. heryerde değil tabiki, staril olması gereken mekanalr staril dağınıklar dağınık o konuda baya temiz oyun. cok emek verilmiş en sonunda para bitmiş cok net.

ben bütün oyun bizim ev gibi olur diye bekliyodum. cok baktım bı ayarı falanmı kapattım dıye.

ana karakterler harici hatta bazı side questlerdeki adamlarda dahil olmak üzere yüz modellemeleri basitti cok, kadınlarda gene omuz boyun problemi her oyundaki gibi bu konudada son cod serisi hl2 falan baya iyi, l4d2 de zaten mimikler modeller harikaydı.

bi ışıklandırma sendromu bende yaşadım fakat benim ayarlarımda maximumda degildi ondandır diye düşünüyorum.

bütün pc monitörlerin aynı olması gibi sıkıntılı şeyler var işte. biyerden sonra cok sırıtmaya başlıyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Geçtiğim yerler için bir Gamespot'un guide'ına bakayım dedim, kalakaldım öyle. Oyunun steathgame olduğunu kavramamışlar. Her yeri, ama baktığım her yeri Quake gibi geçmişler. Ben Montreal'dayım şu anda ve toplasan 20-30 mermi ancak harcamışımdır (mermi de yok zaten, bulamıyorum, alamıyorum) adamlar gunfest yapmış. Her yerde dövüşün, daha kolay diyip durmuşlar. Zaten 360 oynamışlar. Ben Çin'de patronun evine girene kadar kimseyi öldürmedim, onlar öldürmedik adam bırakmadı.

Amerikalılar bu oyunu anlamıyor. Pu sizin gamepadinize!
Sosyal ağlarda paylaş

yok yaw cephane var heryerde ama öle açıkta değil, gizli saklı çoğu,

benim tazer silahım için 35, combat rifle için 300+ mermim var, çinde en baştayım şu an, 40k falanda para var, ama genelde arkadan yaklaşıp adamın kolunu ağzına sokup bayıltıyorum, crossbowla da indiriyorum arada,

combat rifleda susturucu var arada görülmeden 1 kişiyi vurunca diğerleri de gelip bakıyorlar arkadan görülmeden onlarıda vuruyorum lol, şu ana kadar ghost ve öbür stealth xp bonusu aldım hep.

şimdi baktım bide 14 tane ufak, 2 tane orta 2 tanede en büyük boy enerji çikolatam varmış :D
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

give me a challenge da oynuyorum ben, normal oluyo sanırım o, her deliğe giriyorum ben ama :p

buda inventorym şimdiki, sağdaki gereksiz silahları falan satıcam tabe,

http://i51.tinypic.com/2dabpk7.jpg

bide şu kocaman kavanozlar stack olmuyor çok gıcık :/

Bu oyunda full upgradeli dandik pistol ve tazer dışında herhangi bir silaha ihtiyacın yok :) (bi bosslar için grenade launcher iyi oluyo )
Ama tabi ben çok eyleniyom rifle la shotgunla diyenin oyun zevkine karışılmaz
Sosyal ağlarda paylaş

give me deux ex oynuyorum, hiç kill yapmadım, sadece boss öldürdüm, öyle oyunu bitircem.

Genelde alarm çalmadan gidiyorum ghost bonusu için, sadece bir yerde 3 kişi vardı diye alarm çaldı, oda geride kalmasaydı dönüp alarmsız halletmeye çalışacaktım. achivement veriyormuş alarm çalmayınca tüm oyun boyunca

ayrıca social agument de işe yarıyor, şuan patron ile konuşurken bana gerçekleri söylemesini o sayede sağladım
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

social agument hemen alın bence pek cok yerde işe yarıyor. söylettiriyosun doruları : )

revolvera silencer deniycem en zorda stealth basladım. olmuyosada 10mm e silencer gogo

revolver silencer yemiyor ama 10mm e armor ignore basınca revolver gibi vuruyor zaten... (revolverada explosive upgrade i var topa dönüşüyo ama çok ilerde )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...