Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deus Ex: Human Revolution

arcane

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Baktım, öyleymiş cidden. Optimasyon çok iyi geldi ama bana.

Bir de bu SSAO tam olarak ne yapıyor? Çok büyük bir fark görmedim ben. 720p oynadığım için mi acaba göremedim? Ya da kastığı için sadece 5 dakika kullanıp kapattığım için mi? Her sahnede fark edilmiyor mu? Bir de DX11 DX9'a göre gözle görünür daha hızlı, tam tersi olması lazım değil miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn2 said:

Mortis said:

ben de bitirdim side questleri yapamadım ama özellikle zamanım yok die.

sonu ile ilgili aman açmayın

sonunda o 3 seçenekten hangisini seçtiniz ilk? hepsine bakmışsınızdır load edip de, ben direkt david sarif in dediini seçtim. Teknolojiye devam!

4 tane bebiş... 3 tane diil

ha taggart ile konuşmadan girdim direk sırf sarifle konuştum herhalde o yüzden 3 seçenek sundu. o da regulasyon vs dio di mi. peki onda nasıl lanse ediyorlar medyaya?

Sosyal ağlarda paylaş

ya bana inanılmaz optimize geldi oyun, tek istediği şey ekran kartı, ne ram ne bişey istio, oyuna tıklıosun 2 saniyede açılıyor, continue diosun 3-4 saniye load edip oyun başlıyor. Oyundan çıktıktan sonra ne pc kasılıyor ne bişey. Ben lowda oynadım ama GT 7600, 2 gb ddr2 ram, amd dualcore 2ghz pc ile oynadım. Temizdi yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

abi steam forumlarinda dijital aug edition dahil hicbirinde dlc ve silah yok diyorlar. seninki retail mi? silah o kadar onemli degilde su bonus gorev dlcsi olsa iyiydi

hmm bilmem sdf, pre-orderla gelio sanırım dlcler bende çıktı,

automatic unlocking device & remote explosive packs extra görevle geliyomuş bana vermişti oyunun başında, demekki görevde var ilerde sanırım çinde çıkıomuş.
Sosyal ağlarda paylaş

AI çok kötü diyorlar, texturelar sürekli birbirini kopyalamış takip ediyor, düşmanlar sürekli aynı şeyi yapıyor, biri kaybolduğunda önce nerde diyip sonra hiçbirşey olmamış gibi devam ediyor, yada birine silahla saldırınca herkes ilk baş saldırıyor ama 2 dakika sonra geldiğinizde hiçbirşey olmamış gibi sizle konuşuyor, karakter modellemeleri 4 yılönceki halflifedan daha kötü deniyor, adam tüm polis istasyonunu öldürdüm dışardaki polisler hiç dönüp bakmadı bile falan yazmış

bknz: http://www.metacritic.com/game/pc/deus-ex-human-revolution/user-reviews?dist=negative
Sosyal ağlarda paylaş

evet herkes kötülemiş orda, haklı oldukları yerler de var.

ama sonuçta hikayeyi akıcı buldum, augmentation konsepti distopya havası güzel geldi, genel olarak verdiği his, müzikler moda sokuyor seni, böle küçük detaylar maillarda okudğun vs onlar da hoş.

yani mükemmel oyun demessin de oynuosun eğleniosun abi işte, al yani .
Sosyal ağlarda paylaş

free world olmazsa nasıl rpg den bahsedebiliriz ki. eidos oyun dergilerine yatırım yapıp reklam veriyor, yani çok kötü diyenler ile çok iyi diyenler arasında uçurum olunca hangisi doğru söylüyor bilemedim. Yani oyun bi 60-70 alsa tamamda, 85-90 verilen oyunda bu kadar kötü yorum olması ilgincime gidiyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Free world olmadan çok güzel RPG olur. Çıkmış en iyi RPG'ler çok açık dünyaları olmayan çizgisel oyunlar. Son zamanlarda bundan önce çıkmış en iyi RPG Alpha Protocol de aynı bu havadaydı.

Oyun çok güzel. AI kötü diyenler en kolay seviyede oynuyorlardır, son seviyede bir oyunda gördüklerimin en gerçekçilerinden. AI'nın AI kazmalığı her oyunda var ama bunda özel bir kazmalık yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...