Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deus Ex: Human Revolution

arcane

Öne çıkan mesajlar

Nomak said:

Sağda solda gizli side questler var deniliyorö bu china townda bir hotelde kız buldum ben onun dışında pek denk gelemedim, çinden ne kadar daha devam ediyor bitiren var mı

Detroit

Detroit'de çetenin olduğu bölgedeki helikopter pistinin tam orda bir anten var konsolu hack edip anteni devre dışı bırakıyorsunuz.
Sokakda gördüğünüz bir kadından illegal nerden silah bulabilirim diyorsunuz, para karşılığı polis merkezindeki armory'nin şifresini veriyordu. Ordan biraz exp gelmişti.
oyunun başındayım şimdilik bunları gördüm

Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Herkes uzun diyor da ben hiç uzun hissettiren load time'la karşılaşmadım. En fazla birkaç saniye. Daha Detroit'teyim gerçi ama uzunsa her yerde uzun olmalı heralde :/

işte bu parasını ödeyip de hakkını alan kullanıcı

Luriel said:

oyunu çok begendim kasmıyorda makinemde ancak load timelar cok uzun bazen bi yeri 4-5 loadda geçtigimde çıldıracak gibi oluyorum var mı kısaltmanın yolu? ya da herkeste uzun mu böyle?

bu ise tipik bir korsan kullanıcısı zffddg

1.622 patchiyle düzeldi loadingler, 10sn'nin altına düştü oyun çıktığının ertesi günü.
Sosyal ağlarda paylaş

esas biri bana pmlesin forever alone nerde var ya, video gördüm nette ama yerini söylemiyodu sadece bi odadaydı işte. Bulduğum tüm odalardaki tüm postitleri inceledim bi göremedim şimdiye kadar, ama kaçırdıysam kahrolcam hakkaten :/

bir de bazı kitapların adları falan hoş, kasıp tek tek hepsinin adlarını okuyodum değişik şeyler vardı
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

esas biri bana pmlesin forever alone nerde var ya, video gördüm nette ama yerini söylemiyodu sadece bi odadaydı işte. Bulduğum tüm odalardaki tüm postitleri inceledim bi göremedim şimdiye kadar, ama kaçırdıysam kahrolcam hakkaten :/

bir de bazı kitapların adları falan hoş, kasıp tek tek hepsinin adlarını okuyodum değişik şeyler vardı

Allahını seven PM göndersin ya, 10 sayfadır aynı muhabbet
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...