Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pati Görsel İstekler

Daesu

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:
foto! şu fotoğraf olayını en basitinden anlatabiliyorsanız anlatın yahu.. pek makule geçicek bişi.. ancak sadece milyorr hatta trilyen dolarlık dev SLR aletler için değil; diğer makinelerle de (ne biliim hatta poloraoid ile bile) kullanılabilecek basit bilgiler önemli. nasıl fotoğraf çekilmelidir, kadraj nedir, nasıl bir kompozisyon olmalıdır etc. yoksa yapamayacağım bi iş için gidip kontrilyoorr poundluk makineler almayacağım aşikar.

yani hızlı hızlı gitmek yerine yavaş yavaş gitsin ancak basitten -çok basitten- başlasın, belki +1 fotoğraf düşkünü daha katılır. ha?

lütfeeen
slr makinelerin fiyatı yaratılmak istenen etkiyi katlamak için abartılmış olabilir. tipografik hatalardan kraliçe elizabeth sorumludur. ayrıca vakit oldukça çoook basit ps hedeleri ben de koyabilirim belki.

bu arada hayırlı olsun efendim..

kalbimden, ruhumdan, bedenimden, benliğimden, maddiyatımdan, maneviyatımdan, dilimden, ellerimden, kısacası heryerimden dökülen kelimeler adeta =D bu posta koca bir +1 de benden!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 9 ay sonra ...
abi yıllardır photshop kullanıyorum ve öyle after effectsteki gibi plug-in falan kurduğumu çok hatırlamıyorum.
bir süre önce nik software'ın dfine addonunu kurdum ama o da error veriyordu baska da bişey denemedim.
anlatmak istediğim ps de plug in olayı yok denecek kadar az.
büün herşey programın kendisinde var zaten.

işin aslı şunu şunu nasıl yapıyorlar diye sorarsan daha net anlatılacagına emin olabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

çift arı fotosu isteyen var mı?

nikon d90
fokus olayını beceremiyorum
direk arıların 1 cm önünden başlamış
şöyle daha geniş alanı odaklı çekme ayarı var mıdır?
sordum böyle de zaten makina benim değil yılda 10 kere aksiyon çıktıgında kullanıyorum ama olsun

ayrıca isteğim var
şöyle foto paylaşım topici açsanıza sticky filan
bi tane fotograf koyıyım dedim istek bölümüne denk geldik
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...