Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

elf ve cüce düşmanlığı

zydar

Öne çıkan mesajlar

Aule gaza gelip gizlice yaratıyor ama aslında Eru'nun haberi var o işten tabii ki. Ve son olarak iş bittiğinde Eru geliyor napıyon lan diyor. Aule tırsıp öldürmeye kalkıyor cüceleri ve çekicini kaldırıyor ama cüceler birden korkup kaçışmaya başlıyorlar. O an anlıyoruz ki Eru onlara bilinç vermiş yani yaratılmalarına karşı değilmiş. Ama diyor elfler uyanana kadar burada bekleyecekler yoksa olmaz Aulede sabrederim tamam diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Cüceler delikanlıdır.

Salihı baltası, sevgilisi kayalardır cücelerin. İnanılmaz aile düşkünüdürler, aileler birbirlerine çok baglıdırlar. Cüceler sadıktır, sadece hayat boyu bir kez evlenirler. Herşeye şekil vermek gibi bastırılamaz bir içgüdüleri vardır. Örse inen çekiç sesi varoluş sebebidir cüce için. Elinde baltayla agzında kadim bir savaş narasıyla hasmına koşan bir cüceden daha cool birşey yok.

Bonus feat: Sakal. Charisma +10 direk. sakalları var abi. Alamet-i farikaları.

Elfer. Evet, biraz çıt kırıldımlar ama güzellil başka bir boyut kazanır konu elfler olunca. Hele Lotr elfleri ayrı bir karizmadır, duruşları, konuşmaları olsun zaten yarı yarıya manevi ve ilahi yaratıklardır. zarifler işte. Acayip bilgeler vs vs vs...

Cüceler > Elfer

Aslında tamamen eşitler, kişisel tercihim cüce. Çok yigitler, babacanlar, sempatik olmakla hırçın olmanın mükemmel karşımları, seviyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bırak kalkana bindi kaykay gibi kaydı adam. Kralmış. En büyük kralınız gitti silmarilleri yaptı sonra ortadünyanın içine etti. Gördük kralınızı. Elf hatunların dorf hatunlardan (dwarflarda erkek kadın ayrımı var mı bu arada? Hermafrodit de olabilirler...) daha güzel olması dışında bi olayınız yok.

Onca kitap onca hikaye içinden bana bi tane emo olmayan, bi tane sorunlu olmayan elf karakteri göster. Hepsi ya sevgilisi terketti diye ağlar, ya saçmasapan intikam yemini eder sonra işleri berbat eder. Resmini koyduğunuz Elaith zaten emonun önde gideni, kraliçe bana varmadı diye saykoya bağlıyor. Gidin adanızda falan yaşayın arkadaşım, bize bulaşmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
bence orda problemi cüce değil kendine araman lazım.

legolas aragrnu bicseler kılını kıpırdartmaz anca merdiveneden kaysın o,

gimli 100000 urukhain ortasına tlıyo orda be ne anlarsın sen takoz

eomer gimliye laf attığında eliniz inmeden kalıdınız diyodu legolas delikanlı elfler grubuna dahil edilebilir filmde sarışın olması iğrençti ama esmer legolas olursa edelim

bencede cüce>elf
thranduil miydi legolasın babası onuda severim ona delikanlı elftir

aslında orta dünyaya bakarsak mirkwood ve lothlorien elfleri gayet delikanlı elflerdir
rivendell den se sadece glorfindel çıkmıştır

bide ilk resime baktım o elfin yerinde cüce olsa kırar kapıyı(çünkü gücü yeter) girer içeri biraz demıc yer(ve metanetle devam eder) ama rakibinimi neyse artık baltasıyla yarar gider

cüceler iyi içiyorlar elfler içemiyor bile

sakal
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Ya bırak kalkana bindi kaykay gibi kaydı adam. Kralmış. En büyük kralınız gitti silmarilleri yaptı sonra ortadünyanın içine etti. Gördük kralınızı. Elf hatunların dorf hatunlardan (dwarflarda erkek kadın ayrımı var mı bu arada? Hermafrodit de olabilirler...) daha güzel olması dışında bi olayınız yok.

Onca kitap onca hikaye içinden bana bi tane emo olmayan, bi tane sorunlu olmayan elf karakteri göster. Hepsi ya sevgilisi terketti diye ağlar, ya saçmasapan intikam yemini eder sonra işleri berbat eder. Resmini koyduğunuz Elaith zaten emonun önde gideni, kraliçe bana varmadı diye saykoya bağlıyor. Gidin adanızda falan yaşayın arkadaşım, bize bulaşmayın.

Yada sen sadece emo elf kitabı okuyorsun :>
Last Mythal serisindeki elfler gayet delikanlı
Sosyal ağlarda paylaş

Her ne kadar Lotr filminde Gimli komedi unsuru, Legolas'da karizmatik elf olarak karşımıza çıksada cüceler de özellikle Gimli ve akrabaları oldukça karizma ve oldukça duygulu kişilerdir.

Ancak elflerde delikanlıdır hepsi emo değildir. Ha FR elflerinin alayı emodur onlardan anca drowlar adam gibi adamdır gerisi yalan ama bir Feanor bir Fingolfin delikanlı değilse kim delikanlı bilemiyorum?

Aslında bir Yarı Elf Yarı Cüce karakter bilen varsa göstersede onunla birlikte dostluk mesajları vererek başlığı bitirsek :P
Sosyal ağlarda paylaş

Cüce dedin Türk'e benzer delikanlıdır babadır misafirperverdir. Elf? Elf nedir sie çeker cool takılır çok bilmiştir. Ayrıca KÖSEDİR! Bi tanesinde kıl çıksın be! Yüzüne tükürsen direk akar gider tükürük çünkü sıvının tutunacak kılı yok. Mecbur balgam atcaz.

Cüce elfi döver,
Cüce delikanlı elf nonoş,
Cücenin sakalı var elfin yok,
Cücenin baltası elfin yayını bırar bikerem.
Sosyal ağlarda paylaş

elfler kadar bilge olamaz asla hiç bir cüce.

yada güzel..

Elfler hayatın saf ve güzellik olan kısmını yansıtır. Elfler Doğadır. Tabiattır. Cüceler ise katı, çirkin ve şekilsizler. Tıpkı onlardan beklenileceği gibi.

Elfler cüceleri ayaklarının altında ezer ^^

Daha cüceler 2 adım atamadan elfler biner tepelerine. O koca kıçlarını kaldırıcaklarda peheeeey
Sosyal ağlarda paylaş

Delikanlı diye önüme getirdiğiniz adam bütün elf ırkını lanetleyen Fëanor. Hadi Finwë falan deseniz bi yere kadar. Zydar şöyle olamaz böyle olamaz konuşmak kolay, bize kanıt getir inanalım. Öyle boşa sallamakla olmuyor. Bide cücelerin organizasyon yeteneklerine karşı olan cahilliğin beni şaşırtıyor, bugün cüceler olmasa Eastern Kingdoms daha Second War'da yerlebir olmuş, Faerun'ün üstünde drowlar cirit atıyor olurdu.

Al işte bi örnek daha. Asi ve emo olan elf klanları, kimse beni anlamıyor böhühühü ='( diye yer altına kaçıyor sonra karanlıkta şeytana kurban kesen darkelf oluyorlar. DARK elften daha emo bi kavram var mıdır acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Delikanlı diye önüme getirdiğiniz adam bütün elf ırkını lanetleyen Fëanor. Hadi Finwë falan deseniz bi yere kadar. Zydar şöyle olamaz böyle olamaz konuşmak kolay, bize kanıt getir inanalım. Öyle boşa sallamakla olmuyor. Bide cücelerin organizasyon yeteneklerine karşı olan cahilliğin beni şaşırtıyor, bugün cüceler olmasa Eastern Kingdoms daha Second War'da yerlebir olmuş, Faerun'ün üstünde drowlar cirit atıyor olurdu.

Al işte bi örnek daha. Asi ve emo olan elf klanları, kimse beni anlamıyor böhühühü ='( diye yer altına kaçıyor sonra karanlıkta şeytana kurban kesen darkelf oluyorlar. DARK elften daha emo bi kavram var mıdır acaba?

Evet FR elflerinin alayı mal ve emodur ve Warcraft'da da cüceler ezer ama Noldor'a laf yok!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...