Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oynayan kaldımı

Sethlor

Öne çıkan mesajlar

Ya abi delirecem şimdi! 3 saattir 5 saat kaldı diyor herif ve 5:03:51 ya süre sürekli 50 49 48 düşüyor sonra çat tekrar 51. Arada bir iki dakika aşağı iniyor sonra bi on dakika sonra bakıyorum tekrar eski haline dönmüş. 1 dakika ileri 1 saat geri yöntemiyle indiriyor şerefsizim delirecem.
Sosyal ağlarda paylaş

Farinal said:
Ya abi delirecem şimdi! 3 saattir 5 saat kaldı diyor herif ve 5:03:51 ya süre sürekli 50 49 48 düşüyor sonra çat tekrar 51. Arada bir iki dakika aşağı iniyor sonra bi on dakika sonra bakıyorum tekrar eski haline dönmüş. 1 dakika ileri 1 saat geri yöntemiyle indiriyor şerefsizim delirecem.

launchpad uyuzdur duzgun calısmaz bi sure snra kafayı yer.. kapatıp tkrar acmayı dene bnde hep ise yarardı.

-Deno- said:
Heh , bende dün gece bırakmıştım , sabah bir kalktım yatmadan bıraktığım yerde kalmış. Şimdi tekrar indiriyor bakalım.

trial account mu yoksa eski hesabı mı acıosn? walla sen acıosan ben de gelicem 1 ay ama yok trial diosan hic uurasamam
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten eski accountlar açık yaw ben yazdım şifre isim direk girdi. Ve evet yeniden açtım 5 saat nasl olduysa 18e çıktı. Zamanla düşer diye umuyorum... Deno hatırlarmısın benim evi dekore etmiştik zamanında ben bilmiyordum eşya nasıl itilir nası döndürülür falan sen anlatıyordun şunu yaz şuraya koy falan diye :D Bu arada Berk tanırsınız onun bitmiş downloadu girmiş oyuna bende gelcem 2 kişi chimerada olucaz. Yani sizde grup beklemeyin başlayın oyuna tekrardan bir grup olucaz zaten sonunda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...