Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oynayan kaldımı

Sethlor

Öne çıkan mesajlar

benim inanılmaz çekiyor canım valla. bastırmak için çizgi roman okuyorum battlefront empire at war oynuyorum filmleri seyrediyorum kitaplarını okuyorum kesmiyor daha da canımı çektiriyor şöyle bir grupça aslında oynasak bende gelirim birlikte takılırız o ortamdan bile wowda aldığım en büyük zevkin on katını alırım sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Farinal said:
benim inanılmaz çekiyor canım valla. bastırmak için çizgi roman okuyorum battlefront empire at war oynuyorum filmleri seyrediyorum kitaplarını okuyorum kesmiyor daha da canımı çektiriyor şöyle bir grupça aslında oynasak bende gelirim birlikte takılırız o ortamdan bile wowda aldığım en büyük zevkin on katını alırım sanırım.

Doğrudur...
Sosyal ağlarda paylaş

ben o kdr dayandım nge geldiginde bilen bilir, bırakmıcam duzelcek bi sekilde diip durdum.. tamam nge geldiginden beri cok sey degisti asla o ilk haliyle kıyaslanamaz simdi, ama olmadı olmuo.. aslında guzel seyler yapıolar fakat hicbiri uzun omurlu olmuo, bi sonraki patch cıkana kdr oyuncuları oyalamakla ilgili hersey, boyle olunca da insan sıkılıo. ztn oyundaki her questi bitirdikten snra ancak pvp yapabiliodm, o da bayıo bi yerden snra cunku combat sistemi o kdr guzel degil.. bole olunca oynamaya degmio oyun, dediginiz gbi ancak grup olarak baslanırsa olabilcek bsi, ama ben sahsen 6 aydır ozlemedm swg yi oyun olarak, sdc ordaki arkadaslarımı fln ozledm
Sosyal ağlarda paylaş

Bir arkadaş daha yüklüyor şimdi oyunu tekrardan (80 saat diyor ama azalır o yüklerken :) ) bende siteden trailı indircem client için çünkü cdlerimi bulamıyorum.

Şimdi
1) Chimera'da mısınız? Öyleyseniz isimler?
2) Trail indirince gelen clienta kendi acountumu yazsam açılır mı? Şuan eski accountlar açık mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...