Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Framerate

ohyeah

Öne çıkan mesajlar

Akşam çekip koyarım :)
bütün ayarlar tamamen açık(8x antistropic filter vs vs) max çözünürlükte
raidler sırasında minimum 35fps falan alıyorum. frapslerken tamamen efeklerin içinde boğulmuş halde(e artık daha ne zorlayım) 25 fps ye kadar düştüm.
ama aslında kullandığım ekran kartı için düşük bir fps. buda sanırım vista kullanmamdan ve windowed mode oynamamdan ve 20 tane addon kullanmamdan kaynaklanıyor.
nerelerde ss koyulmasını istediğinizide yazarsanız ona göre karışaltırabiliriz.

dünkü raid den şu şekilde bir ss verebilirim
http://img141.imageshack.us/my.php?image=wowscrnshot111507000835vn2.jpg

38.5 a kadar düşmüş mesela burda
Sosyal ağlarda paylaş

shatta 3fps ile yürüyorum.. yok böl bişey. patch ile oyuna ne yaptılarsa, oyunun sistemini bitirmiş durumda. shattratta 3 fps, IF de 20 fps normal duvara bakarken.

aslında daha da ilginç bi durum var. IF de kimsenin olmadığı bomboş bi alana bakarken 50fps, arkamı dönüp 1 tane player gördüğüm an 10 fps. çok garip bişiler olmuş. olay tamamen ekrana başka bi playerın girip girmemesi ile alakalı. soruna dair bir bilgiye veya herhangibir çözüme ulaşan varmı arkadaşlar ?
Sosyal ağlarda paylaş

kendi deneyimimi söyleyeyim ..

kendi makinem p4 3.0 ve 512 ramdi.. 1 fps ye kadar düşüyordu bazı yerlerde..

sonra bu oyunu core duo2 ve 2gb ramlik bir makinede oynadım.. Ironforge da 98fps ye ulaştım.. O zamanki fpsyi hiç unutamam..

sonra kendi makineme 512 ram daha aldım ve fps değeri 2 kata kadar çıktıgına şahit oldum.. max 30 fps olan yer 60fps olmuştu :D

bu oyun ekran kartına bakmıyor.. İşlemci ve Ram i değişebilme ihtimalin varsa değiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...