Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rüya Yorumları

genial

Öne çıkan mesajlar

efem sımdı ben elımde mp50 mı desem m60 mı desem ole bı aletle ılerlıyorum bole karanlık bı tren ıstasyonunda

hava alacakaranlık gunes batmıs ama ortalık bıraz aydınlık etrafta bı lamba var fakat yanıp yanıp sonuyor ıstasyonun ıkı tarafıda tellerle cevrılı

neyse efem bırden ustume ustume adamlar gelıyor ellerı sılahlı bu arada ben 3 person mod dayım baslıyorum adamların ustune mermı saydırmaya fakat bı halt olmuyor halıyle bende bı sınır oluyorum kufur edıyorum

derken bırden elımde bı katana(vanq) belırıyor allah dıyorum baslıyorum adamlara dalmaya katana ıle

hayda bu sefer de katana bole egrılıp bukuluyor acaıp bı sekıl alıyor gene adamlara bısey yapamıyorum bu sefer ıyıcene dellenıyom ole bole deıl cok fena barız berserk mod a gecıyorum

katanayı buyuk bı hısımla gokyuzune kaldırıyorum ve bırden ortama sarı sarı sımsekler dusuyor bende uyanıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

ruya gordum bugun

ruyamda eski ev arkadasim beni konsere cagiriyormus, konserin adi "love & live"mis.
pek guvenmeyerek kabul ediyorum, once eve gecip bişeler almamiz lazim diyor. evine gidiyoruz. tuvalete giriyim ben diyorum, tam iceri giriyorum, kapiyi kapamıyorum. gizleniyorum.
eski ev arkadasimin tuvaletin kapisini kilitlemeye calistigini goruyorumi tam o sirada kapidan duygu giriyor
birden benim gordugumu goruyor ve
ben ev arkadasimi itiyorum
ikisi birden benim üstüme atliyorlar
sonra duygu boynuma yapişiyor
bogmaya calişiyor falan

arkadasim uyandirdi, sesime odadan gelmis
imdat imdat diye bagriniyormusum

evet
sizce ruyalarin tersi cikardan, ben mi bu kariyi bogazlicam? yoksa gg mi
Sosyal ağlarda paylaş

dory said:
ruya gordum bugun

ruyamda eski ev arkadasim beni konsere cagiriyormus, konserin adi "love & live"mis.
pek guvenmeyerek kabul ediyorum, once eve gecip bişeler almamiz lazim diyor. evine gidiyoruz. tuvalete giriyim ben diyorum, tam iceri giriyorum, kapiyi kapamıyorum. gizleniyorum.
eski ev arkadasimin tuvaletin kapisini kilitlemeye calistigini goruyorumi tam o sirada kapidan duygu giriyor
birden benim gordugumu goruyor ve
ben ev arkadasimi itiyorum
ikisi birden benim üstüme atliyorlar
sonra duygu boynuma yapişiyor
bogmaya calişiyor falan

arkadasim uyandirdi, sesime odadan gelmis
imdat imdat diye bagriniyormusum

evet
sizce ruyalarin tersi cikardan, ben mi bu kariyi bogazlicam? yoksa gg mi

arkadaşım çok mu kafana takıyosun bazı şeyleri sen ??!
hiç gerek yok ben sana diyim
dugumudur nedir
birisi o o kadar
açık ve net
rahat olmayı dene geçer
"geçecek"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...