Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yok Artık!

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

Aslında spor bölümüne koymayı düşünüyordum Le Parkour topic'ine ama burası daha uygun gözüktü.

Şimdi ilk olarak yaptıkları çoğu şeyi free running diye aratınca youtubede bulabileceğimi düşünüyordum ama adamlar rüzgarda direğe tutunmuş uçan çizgifilm kahramını gibi durunca "yok artık!!" dedim. Acaba nereleriyle kuvvet alıyorlar merak ettim açıkçası.

1.43te ve 3.41de imkansızı başarıyor arkadaşlar. Nasıl bir fizik var acaba adamlarda çok merak ediyorum, çok belli olmuyor çekimlerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir gün kaçakçı olursam çok işime yarıyabilir :D
Yamakasi bu spordan esinlenerek yapılmış bir film di.
Şimdi Fransa da ve Ingiltere de baya yaygın. Hatta bir arkadaşım yapıyor ama şunu sölemeliyim çok zor. Her gün sabah erken kalkıp çalışıyorlar ve vidyolarda gördükleriniz işin eğlenceli kısmı sadece %30 u civarı onun dışında çok uzun süre ciddi bir şekilde çalışma gerekiyor. Hayatınızın büyük bi bölümünü adıcaksanız gerçekten hoş ama ciddi ciddi yapamıcağınızı düşünüyorsanız başlamak zaman kaybı olur.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:
Ya antremanı, çalışması çok uzundur tabide sonuçta bu işte para var mı? Aslında filmlerde stuntman olursun.

Hırsız olucaksa ilerde para var:P Onun dışında dublörlük ten para kırabilirsin birde karizman varsa başrol bile alırsın. Özel ajanda olabilme potansiyeli var^^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...