Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kim Ne Olacak? ---anket---

THARKAS

Öne çıkan mesajlar

walla savaslarda en onde olcam... gerekirse kalemi savunmak icin her seyi yapcam... savasa gidioz dendimi atima binip gelcem... 3 gun onceden kesif yapcam saldircaimiz yere... full plate gicem... arada sirada sehirdeki crafterlara item toplicam... avlancam... bos zamanlarda bara gidip iccem... sarhos olcam... kari kiza akcam... klasik bi koylu dostu savascisi olcam... >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
jonq said:
Kesin nerfleyecekler sonra rangerlar laylay kesilcek duruma düşcekler sonra onu duzeltelim bunu yukseltelim derken isyan çıkacak her classtan. Klasik mmo işleyişi :)

ranger'ın level 20 deki haline göre imba olduğu söyleniyor. 80'de nasıl olduğu hakkında aslında kimsenin bilgisi yok. ama 20'deki halide olsa nerfleneceği kesin. bu yüzden umarım sadece güçlü olduğu söylendiği için ranger açmaz herkez oyun çıktığında.

aynı nedenden ötürü WoW'da shaman açmamıştım çok istememe rağmen. sonra nerfleri yiyince kimse oynamamaya başladı shaman ile. bu sefer aynı hataya düşmeyeceğim direk ranger ile başlayacağım kaç kişi açarsa açsın, ne kadar nerf yerse yesin :) sevdiğin class ile oynamak önemli. 2. seçeneğim ise barbarian.
Sosyal ağlarda paylaş

Xo said:
range her zaman bayık gelmiştir bana :D

gölgeler benim en iyi dostumdur. uygun zamanı bekleyip, hasmımın işini hançerlerim ile bitirip sadık dostum gölgelere geri dönerim. i r assassin!

barbarian , ranger , assasin

rogue classinin alt kırımı 3ündede stealth özelliği mevcut =) yani herhangi biri ile gölgelere gizlenipte örseleme faaliyetine girebiliosun tabii yöntemler farklı

kıçına ok sokarak genkleyebilrisin
kafasını ezerek genkleyebilirsin
beline hanceri sokarak genkleyebilirsin

ve stealth olayı gerçekten hide in shadows modunda AoC de yani yardıra yardıra stealth modda serbestce gezinemiyorsunuz herzaman saklanacak bi enviroment bulmanız lazim yani gölgeden gölgeye zıplayarak esyaların arkasına saklanarak ilerliyorsunuz.. atmosfere inanılmaz katkıda bulunan bisey bu =)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...