Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lvl70 le 60 adam kesmenin zevki nedir?

Rock

Öne çıkan mesajlar

geçen gün ben de BE pallydan ile oynuyordum STV de quest falan. level 43üm, bir tane draenei priest daldı tam 3 kere öldürdüm. sonra adam kayboldu ortadan, dişi bi dwarf hunter belirdi(lvl70) pallydanımı kesti. ben de kötü durumlar için sakladığım rogue(STV'de bekliyordu) ile girip hunterı kestim.
huzur verici.
Sosyal ağlarda paylaş

Mesela beastmaster hunterlar tam bi mobb a petini saldırtınca, peti kesiyorum.. tüm mobblar hunter a koşuyo... İzlemesi çok eğlenceli oluyo. Yada mage lere counterspell atıyorum. Savunmasız bırakmayı daha çok seviyorum.

Kesmeye çalıştığı mobblara sheep atarak hplerini doldurmaya fln da çalışırım bazen:)

hatta canım çekti.. şimdi gidip bikaç lowlvl kesicem.. 10 bg ye girdim. nerdeyse hepsinde Allies ezdi.. moralim çok bozuk. Egomu deposu yapmam lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Karazhan önüne raid kurup milleti summon ettirmeyen ally tayfası vardı bir ara bizim serverda. Adamlar HERGÜN aynı tayfa geliyolar sadece karaz girecek olanlara sataşıyorlar summon attırmamaya çalışıyorlardı. Uyuz etmişlerdi bizi baya bi zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

hesap sormadım direk "bunu yapan şerefsizdir" dedim soru falan sormuyorum yani. senin de keyfin başkalarının keyfini bozmaksa her türlü hakarete de hazır olacaksın, hakarate uğramak istemiyorsan hakedecek şeyler yapmayacaksın bu kadar basit. ananasını da pazardan değil migrostan al bi dahaki sefere. hadi bakem
Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler'ı anlayamayacak akdar beynin basmadı demek.

Arkadaşım. Seni mi kesmişim. Delinin zoruna bak. Ne diye kalkıp da bana milleti savunuyosun. Kesiyorum ve kesmeye de devam edicem. Sen bana low lvl kesiyosun diye şerefsizsin diyosun. Burda kesen de pek çok insan var. Hepsine de şerefsiz diyerek hakarette bulunuyosun. Senin gibi hırsına, heyecanına, laf sokma arzusuna yenik düşüp de millete hakaretler yağdıran insanları, sanal ortamda barındırmamak lazım. Dua edelim de bir gün seninle realde karşılaşalım. Ozaman bu şerefsiz muhabbetini tekrardan tartışırız. Tanımadığın bir insana sen şerefsizsin demek klavyeden kolay oluyor sanıyorsun heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde pek anlam veremedeğim bir olaydır low lvl adam ganklemek de kişisel zevkdir etik olarak yanlış olsada kalkıp yapanlara şerefsiz demek gülünç duruma düşmekten öteye gitmez.
Oyun kuralları dahilinde istediğin gibi oynamak senin elindedir sırf hoşuna gitmiyor diye başkasını eleştiremezsin.
Artık klişe oldu ama reroll pve :P

PS : Örneğin auchindoun serverında her mapte seni gank etmeye hazır ?? adamlar var ama genede kasıyorum ne yapalım onlarda bundan zevk alıyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...