Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kablo İnternet Yeni Fiyat Listeleri

ajmet

Öne çıkan mesajlar

Bende 1 aydan uzun süredir devam eden ping sorunu 3 gün önce düzeldi. Ping olayı daha çok bölgelerle alakalı. Bende sorun varken yine kablo kullanan ama ping sorunu yaşamayan arkadaşlar da vardı mesela. Şu an eski ultratv bölgesinde hala ping sorunu olduğu söyleniyor. Benim için ping sorunu olmadıktan sonra fiyatlar böyle kalsa da çok farketmez açıkçası. Kablo internet kullanma amacım düşük ping almak zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

ben dün başvurdum kabloya, orada da birisine bağladılar beni detaylı sorularım için. ONAYDA bekliyor yeni tarife dedi. Kesin mi dedim. onayda bekliyor dedi :)

B)- çok güzel dedim. zamanı belli değil anladım ama bu tarife kesin mi dedim SES ÇIKARTMADI.

ben gene de abonelik başvurumu yaptım. Bakalım hayırlısı. 1Mbit kotasız kablo. gelince bakalım neye benzeyecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni tarifeler iyi güzel de, yeni altyapı yatırımlarını ne zaman yapmayı düşünüyorlar? Mahallemde kablo yok, ama ben de yararlanmak istiyorum kablonun rahatlığından güzelliğinden, benim başım kel mi? Hadi diyelimki kel, telekom grevinin bitişini bekletecek kadar da sevmiyorlar mı beni? Benim internetsizlik mağduriyetime son verecek cesur bir kurum yok mu bu memlekette.
Sosyal ağlarda paylaş

Kullanımı da kafa karıştırdı, eski evimde sorunsuzdum ama şimdi 4 ayrı odada TV var + 1 de modeme giden kablo, sinyal kalitesini korumak, forumlara bakılırsa, epey bilgi ve uzmanlık gerektiriyor. Splitter, tap off, bi de bişey daha kullanmak gerekiyormuş. Ders çalışacağız anlaşılan epeyce.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...