Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2.3>kasım 13, season3>kasım 20

thelegbra

Öne çıkan mesajlar

Xhunarion said:
Hep şikayet ettigim şey. Crit olmadan caster'san komik miktarlarda damage'ın. Frostbolt critlersem 3k+, critlemezsem 1300. Ne bu şimdi? Takımımdaki warrior düz 2k vuruyor sürekli. Sürekli int ve crit chance'i düşürdüler de düşürdüler. Full ap gem'li warrior'ın crit olmuş battlestance'te %30, benim %19. Düz damage çok düşük olmasa whine'a baglamıcam ama düz damage komik yani. 1300 vuruyorum. ühü.

Shatter la 50% crit alan mage değil, Nova lı target a frostbolt icelance atıp yaklaşık 4-4.5k critleyen de mage değil
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
Xhunarion said:
Hep şikayet ettigim şey. Crit olmadan caster'san komik miktarlarda damage'ın. Frostbolt critlersem 3k+, critlemezsem 1300. Ne bu şimdi? Takımımdaki warrior düz 2k vuruyor sürekli. Sürekli int ve crit chance'i düşürdüler de düşürdüler. Full ap gem'li warrior'ın crit olmuş battlestance'te %30, benim %19. Düz damage çok düşük olmasa whine'a baglamıcam ama düz damage komik yani. 1300 vuruyorum. ühü.

Shatter la 50% crit alan mage değil, Nova lı target a frostbolt icelance atıp yaklaşık 4-4.5k critleyen de mage değil

Crit değil ki sorun. Base damage diyorum, nasıl okuyorsunuz yazdıgımı? Nova'nın CD'si kaç saniye? Her sınıfın novadayken damage almamak için yapabilecegi birşey var.vanish, spellreflect, totem+earthshock, shapeshift, spelllock etc. Bitti artık nova çak, dönüp bolt cast et devri. Hayır nova resistlendigi zaman yatmalı o zaman mageler bu mu yani?
Sosyal ağlarda paylaş

Pet in novası en son 25 yd range i vardı sanırım, 21 sn de kendi novan, bir magein bir arenada 2 pet ve 1 dakikalık 3 nova atabileceğini düşünelim. Her novada sadece icelance atsa zaten yeterli oluyor.

Ben mage e karşı 1v1 de scorch bile cast ettirmiyorum, ama bir şekilde 10k dmg vuruyor her frost mage nasıl işse
Sosyal ağlarda paylaş

Bence arenada frost mageleri blade of wizardy kullanması lazım. Hatta mümkünse bikaç spell haste rating veren item daha. Çünkü 2.5 sn lik bir frostbolt kolay kolay atılmaz.

not:mage vs mage de blink ile de novadan kurtulunur. Counterspell ile susturulur ohh miss. Açıkçası 650 base +ap crit 1500 arc. missile ı cast etmek bana daha kolay geliyo. Tabi öyle rezil bir büyü ki ''AHA BURDA BÜYÜ YAPIYORUM GELİN BANA DALIN!'' diye resmen kendini hedef gösterten bi büyü :)

Bu resilence gerçekten abartı bi skill gibi görünmeye başladı.
Sosyal ağlarda paylaş

Xhunarion said:
497 resilience? Yikes. Sadece ve sadece resi gem ve enchant falan basması lazım sanırım? Gidip resilience manyagı sınıfı örnek vermeniz de bomba. Aynı critleyen adam gidip warlock'a 800 critliyor o mantıkla. Herhangi bir oyuncuya burdugundan bahsediyoruz resileince tankına değil.

Shadow dan bozma healer arkadaş. Sezon 2 nin sonlarına doğru karar verdi healer olmaya yeni item kasmadan, dps itemlerini kullanıyor veteranlar hariç onların heal versiyonunuda aldı. 1100 civarı + heal var biraz düşük ama s3 te artık dahası. 3 parca sezon 2 ve 2 parça sezon 1 seti kullanıyor ekstra 35 oradan geliyor. Gemlerden 17 resilience geliyor (3 adet gem 4res-6sta, 8 res, 6sta-5res) chesttede 15 resilience enchantı var. Veteran itemleri + 2 adet pvp yüzüğü, pvp trinketi, talisman of alliance ve merciless off-hand var. Silah - wand falan yok. Mageleri bilmiyorum ama tanıdığım arena yapan iyi diyebileceğim priest ve warlockların hepsi zaten resilience bakımından bu rakamlarda neredeyse (450+).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...