Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Liverpool-Beşiktaş

nukbasliklikiz

Öne çıkan mesajlar

adamınbiri said:
Bonjo said:
ahahaha tartışmalı pozisyonları tartışmıyorlar bile :D

tartışılcak bi pozisyon yok sanırım bi liverpool yanlış taç kullandı sanırım okadar
Maç orda koptu abi o tacı doğru verse hakem 2-0 olmıycaktı ve maçı çevirecekti Beşiktaş!
Sosyal ağlarda paylaş

oper said:
tek dileğim fenere de bi güzel takmaları şu an.
yazık abi ya, utanın kendinizden.
abi hepimiz beşiktaşlıydık bugün ama yani düşene de tekme atmak karşı takım taraftarı olarak bizim işimiz sahi ya sizin bi paf takım vardı ona ne oldu ?:D
Sosyal ağlarda paylaş

niye fenere takmasini istiosunki? kendi takiminin eksiklerini yazmiyosun gelip fenere laf ediyorsun. Ne yani simdi burda yaziyoruz diye cokmu mutluyuz? mutlu olanlar coluk cocuktur. Uzulduk tabikii ama burada ona buna laf edeceginize bence oncelikle kendi yonetiminize hesap sormalisiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:
adamınbiri said:
Bonjo said:
ahahaha tartışmalı pozisyonları tartışmıyorlar bile :D

tartışılcak bi pozisyon yok sanırım bi liverpool yanlış taç kullandı sanırım okadar
Maç orda koptu abi o tacı doğru verse hakem 2-0 olmıycaktı ve maçı çevirecekti Beşiktaş!

beşiktaş bundan sonra paf takımla taç kullancakmış
Sosyal ağlarda paylaş

ombakkombak said:
Holy said:
ombakkombak said:
ya sizmi attınız golleri eğleniyonuz bu kadar fenerliler, hiçmi 7 8 gol yemediniz?
kimden 8 yedik?

futbol bilen birisi çıkarır birazdan garanti vardır böyle maçlar
Ben biliyorum futbolu da fi tarihinde yanılmıyorsam 1911 olması lazım Galatasaray maçı var 7 yediğimiz, daha farklı yenilgimiz yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ŞOK ŞOK ŞOK:
STAR TELEVİZYONU ŞAMPIONLAR LIGI MAÇININ YAYIN HAKKINDA USULSUZLUK YAPTIGI GEREKCESIYLE LIVERPOOL-BJK MAÇINI YAYINLAYAMAMISTIR VE PLAYSTATION'DA PRO EVALUTION SOCCER OYUNUNU CANLI YAYIN OLARAK OYNATIP MAÇ DIE KAKALAMIŞTIR!

msn de dolaşıyor şuan :)
Sosyal ağlarda paylaş

tebrikler.. diyecegim geliyo ama hangi birine desem bilemiyorum o kadar çok varki gerçek ve mecazi anlamda "tebrikler" hakeden o kadar çok kişi varki..

TFF
MHK
FB(ve "bazı" taraftarları)
BJK
Liverpool FC
Rafael Bentinez
Petr Crouch
Steven Gerard
Yossi Benayoun
ve de özellikle
Sinan Engin
Yıldırım Demirören
Ertuğrul Sağlam
Hakan Arıkan
Diatta
...

eklemek isteyen varsa buyursun çekinmesin
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu türk takımıdır dalga geçmemek üzülmek gerekir olayını anlamıyorum gerçekten. milli duyguları abartmak oluyo bence.

ben beşiktaşlıyım aynı duruma fener&gs vs. düşse her türlü dalga geçerim. tabiiki onlarda geçicek. bu takımlar her daim rekabet içindeki takımlar. şampiyonlar liginde hem fener hem bjk mücadele ediyor. gs ın aldığı uefa kupası neden beni gs lı gibi sevindirsinki bu demektirki takımım gs ile aynı yerde olabileceği halde olamamış ben buna üzülürüm
Sosyal ağlarda paylaş

bizsiziarariz said:
ŞOK ŞOK ŞOK:
STAR TELEVİZYONU ŞAMPIONLAR LIGI MAÇININ YAYIN HAKKINDA USULSUZLUK YAPTIGI GEREKCESIYLE LIVERPOOL-BJK MAÇINI YAYINLAYAMAMISTIR VE PLAYSTATION'DA PRO EVALUTION SOCCER OYUNUNU CANLI YAYIN OLARAK OYNATIP MAÇ DIE KAKALAMIŞTIR!

msn de dolaşıyor şuan :)

hahahahahahahah harikaymış buda
Sosyal ağlarda paylaş

Sanguine said:
tebrikler.. diyecegim geliyo ama hangi birine desem bilemiyorum o kadar çok varki gerçek ve mecazi anlamda "tebrikler" hakeden o kadar çok kişi varki..

TFF
MHK
FB(ve "bazı" taraftarları)
BJK
Liverpool FC
Rafael Bentinez
Petr Crouch
Steven Gerard
Yossi Benayoun
ve de özellikle
Sinan Engin
Yıldırım Demirören
Ertuğrul Sağlam
Hakan Arıkan
Diatta
...

eklemek isteyen varsa buyursun çekinmesin
Fenerbahçe Taraftarları olmasa Beşiktaş alırdı maçı
Sosyal ağlarda paylaş

Coldwind said:
çok acaip ya, hani birilerinin "çok üzüldüm gerçekten, avrupa'da futbolumuz açısından felaket bir imaj" gibisinden içten, samimi bir mesaj atmasını beklerdim, biraz aradım ama bulamadım.

bakıyorum, bu forumda gizli ingilizler mi varmış benim haberim yokmuş, anlamadım. kişisel kindarlığınızı takıma ya da ülkeye mal etmeyin lütfen, kendi kendimizi de ezip süründürmeyelim bir zahmet.

bu arada, demirören & engin istifa. yeter takımı dibe vurdurdunuz, ayıp. sırf ülkede değil hakemdi bilmemneydi, avrupa'da da rezil ettiniz, cidden yeter.

futboldan bahsetmek isterdim de, bizimkiler dan dun vurmaktan, top şişirmekten başka hiçbir şey yapmadıkları için yazabileceğim fazla bir şey yok.

yazık. umarım bir daha hiçbir takımımızın başına böyle bir şey gelmez.
Biraz incelersen maç 8 olmadan önce, yani 4-0 falan olduğunda herkes üzgündü ama 8-0 bambaşka bir olay. Şampiyonlar ligi rekoru. Ben çok samimiyetle söylüyorum yenilen kendi takımım da olsa aynı şekilde dalga geçerdim. Madara etmişler zaten sahada, forumda dalga geçilmesi koymaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...