Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekşi Sözlük Çaylak Yazar Alımı

cavanagh

Öne çıkan mesajlar

yaw ben şu başucu eseri, zamanın ötesi hedelerini anlamıyorum. aynı anda hem zamanın ötesi hem başucu eseri nasıl oluyor hacıdayım?
hadi onu da geçtim neden böle bi bilgiyi bana veriyorsun? ben ne yazdığımı bilmeyecek kadar salak mıyım, bağa böle mi diyorsun ya ekşi sözlük!
hani kıvamında geyik yaparsın anında alırsın şukelayı.. bellidir yani bu olay.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

yaw ben şu başucu eseri, zamanın ötesi hedelerini anlamıyorum. aynı anda hem zamanın ötesi hem başucu eseri nasıl oluyor hacıdayım?
hadi onu da geçtim neden böle bi bilgiyi bana veriyorsun? ben ne yazdığımı bilmeyecek kadar salak mıyım, bağa böle mi diyorsun ya ekşi sözlük!

Oylamaya göre onlar

iyi veya kötü diye belli puanlar alıo yazdığın entryler

Başucu eseri , en iyi oy alanlar
zamanın ötrsindekiler de : "öyle bir zaman gelecekki ilerde anlanacaklar" tarzı bişii işte herkese göre değil oyu ;p beenmeyenlerde yapıo bunu sdf
Sosyal ağlarda paylaş

orc_lord said:

siralamada geriye gitmenizin sebebi sizden daha once kayit olup 10 tane entry girmemis olanlar olabilir. benim anlamadigim sistem ise bir yazarin karma puani nasil olusuyor. daha dogrusu bazi suser'larda karma var ama bazilarinda yok. neye gore olusmaya basliyor?

entrylerin belirli bir seviyede iyi ya da kötü oy alınca karma puanın belli oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Patideki ekşi yazarlarından yardım istiyorum :D
Entry içindeki bkz: yönlendirmeleri hakkında tutuorial verin. Millet çeşit çeşit bkz: verirken ben odun gibi yazıyorum hiç de güzel olmuyo :P Aşağıdaki bkz: türleri nasıl veriliyor?

- (bkz: #16502924)
- (bkz: kağıt/11) << kağıt başlığının 11. mesajına yönlendirmiş.
- (bkz: insan yaktıkları gerekçesiyle bir grubu karalamak/@zenci) << bir üstteki örneğin yazar versiyonu
- (ara: hede hödö)
- * şeklinde bakınız.

Ha bi de tıklanabilir harici linki nasıl veriyoruz?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
scorch said:

dasaaa said:

Oylamaya göre onlar

iyi veya kötü diye belli puanlar alıo yazdığın entryler

Başucu eseri , en iyi oy alanlar
zamanın ötrsindekiler de : "öyle bir zaman gelecekki ilerde anlanacaklar" tarzı bişii işte herkese göre değil oyu ;p beenmeyenlerde yapıo bunu sdf

ayrica basucu olmasi icin belli bir karakter sayisinin ustunde olmasi gerekiyor, yani biraz uzun olacak yazi. ya da sallayin kasmayin zaten bokunu cikardi ssg coktan becerdi sozlugun ebesini.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...