Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rockazete.com | Test

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar.

Uzun bir süre önce burada biraz olsun bu projeden bahsetmiştim.
Site hakkında birçok işlemleri bitirdik diyebiliriz.
Şimdi 1 ay boyunca testte kalacağız ve bu süreç içersinde site üzerinde ufak oynamalar ve içerik geliştirilmesi olacak.

Ayrıca ilgilenen arkadaşlar varsa, siteye yazarlık başvurusunda bulunabilirler.

http://www.rockazete.com
beta test v.1.0 :)

Saygılar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bana laf düşerse...
renk uyumları güzel, arkaplanda çok tatlı olmuş.. araya ekstra renkler sokabilirsiniz bence.. birbirine yakın tonlarda aynı renkler biraz yorucu olmuş sol üstteki "rockazete" yazısı sayfa tasarımından biraz uzak ve tabiri caizse ucuz olmuş.. Değiştirleblr gibi..
Başlıklardaki font tercihiniz o kadar ufak kullanılınca dağılan bi çeşit olduu için oda farklı bşey olablrmş...
evet görsel iletişim tasarım okuyorum ve detaylar bana batıyo =) kusura bakmayn :p
ama siteyi beendim.. yazı şeklimi deişr, kullanılan görsel öğelermi deişr blemyorum ama sitenin şuan bi fps oyunun fan sitesiymiş havası var... İçeriğini yansıtan bi hava gerek=)
lanet olsn susamyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:
v.1.0 | beta test
Rockazete.com birMayhem yapıtıdır

yorumsuz..

siteyi yapan adamın imzasına ne yorum yapılırdı ki zaten?(:D

Ben de şöyle bi içeriği göz ardı ederekten ilk bakış atıp yorumlarsam, temayı ve arkaplanı çok beğendim ama sayfanın ortasında ki reklam alanına abudik bi reklam gelirse site kötü gözükebilir. Öte yandan yukarıda da birisi demiş, logo'nun olduğu bölüm, site adı yani biraz daha geniş olmalı bence ama çokta önemli değil aslında ne bileyim. Birazdan derinsel incelerim, hayırlı olsun o arada =)
Sosyal ağlarda paylaş

"Buraya reklam vererek gelir elde edebilirsiniz..."

Benim bundan anladığım;
Bize reklam verin üzerine para veriyoruz.

Siteye gelirsek, daha önce de görmüştüm gerçi de genel olarak hoş bir görünümü var fakat bazı şişirme ifadeler bir ziyaretçi olarak benim sitelerden soğumama sebep oluyor. Bir tanesini yukarıda yazdım. İlk gözüme çarpanlardan diğer biri ise, "Dev kadromuza bizimle çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz". Mesela buradaki Dev kadro biraz iddialı bir ifade. Dev ama neye göre dev, kime göre dev..

- Bu alana reklam verebilirsiniz.
- Ekibimize çalışma arkadaşları arıyoruz.

Sonra birde yazılı bölümler var. Mesela Duman ropörtajı.. Sayfaya bakıldığında çok fazla yazı bulunuyor ve bu ziyaretçinin okuma isteğini büyük oranda törpülüyor. Bu yüzden aralara derelere bir kaç fotoğraf yerleştirilse daha okunulur bir site olabilir.

Başarılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kac onerim var:
Haberler bolumundeki linkler yazinin ustune gelince aktif oluyor, eger bu linkleri haberin bulundugu karenin ustune gelince aktif yaparsaniz daha da ilginc olabilir...

Ustteki resimdeki gibi.

Eger reklam bolumunu biraz daha yukariya tasirsan, yani sayfa acildiginda belli olacak bir yere gelirse, reklam verecek kisilerin ilgisini daha cok cekebilir.

Bu ikisinden baska, dizayn cok guzel, icerik ilginc, bookmarklarima ekledim. Rss feedi varsa onu da eklerim...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...