Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Athene from Emeriss, Best Paladin of the World

Aluriel

Öne çıkan mesajlar

adam tabiki direk dalga geçmiş bu belli yani cidden öle manyak biri olduğunu sanmıyorum sadece gyeik olsun diye

ama adamın iyi bi oyuncu olduğunu falanda bilmiyoruz.holy paladin in çok iyi bi oyuncu olduğunu görmeden profilden falan nası anlarsınki zaten lol?

adamın ratingine falanda bakmayn yani yada bakıosanızda bilmiosunuz işi :)

adamın attendance lar % 0
adam direk 2500 ratingli takima "abi invite at bana" demiş o kadar maç falan yapmamış yani
Sosyal ağlarda paylaş

@aluriel

arkadaşım 2v2 ve 3v3 de adamın attunelara bakarmsn?0 maç
direk satın almış yada para vermiş karizma gözükmek için

5v5 de de bi paladin o rating de oynuyosa afedersinde benm gözümde o ratinge sahip olduğu icin bi kabiliyet yada pro oyuncu olamaz..holy paladinsen ve gear in iyiyse nasisa bi takim bulursun yani.5v5 de holy paladinin görevi ne kadar çok olabilirki?yaptığı iş belli nası yapacağı belli.kafası çalışıyosa(ki bu movielerden anladığımız kadarıyla adam binlerce kisiyi kafaya almış ve çalışıyo) zor bişe diil yani.
yani kıskançlık gibi algılanmasn adam iyi oynuodur belki bilmiorum ama şu videolardanda kimse bilemez zaten ve holy olduğu için ve 2v2 ve 3v3 deki ratinglerdende hakkattan bişe bilinemez aynı serverda oynanmıosa..o yüzden burda "adam cidden ii oynuo" denmesi çok saçma gelio.zaten adamda geyiğe sarmış yani bole bi iddiası cidden yok gibi gelio

şu anda yazdiklarimiz bile adamin amacina hizmet edio zaten.adam bizim bu sekilde nası kafaya aldıgını ve kendinden soz ettirdigini goruo ve oturdugu yerden guluo lol
Sosyal ağlarda paylaş

Ehehe o dispelleme olayını görünce aklıma bugünki counter maceram geldi. Wsg de üst katta bi mage le yüz yüze geldim. Üzerinde bikaç parça gladiator var. Birbirimizi counterladık. Mümkün olduğunu bilmiyordum:) Gerçekten çok komik bi durumdu.

Bu kısım konu dışı

Sonra aynı anda arcane missiles atmaya başladık. Ama ben daha önce caste başladığım için onunki pek etkili olmadı. Sonra benim missile'ımı birdaha counterladı. Asrın hatasını yapmış oldu. pompyro yu beynine yiyince ölmesi kaçınılmazdı zaten :P

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...