Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Suicide Girls

Dev

Öne çıkan mesajlar

SG modelleri 89 dan başlıyo galiba... 88 - 86 fln arası güzel oluyolar sanrsam onnara bakn siz..
yani güzel diiller fln demişsnz .. ayıp olyo, gerçekten çok güselleri var, tarz olarak abartmş bazıları ordan kaybediyo bazılarıda bildiin çirkin ama sen kaz az biraz =p
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
ben de Dev gibi bu konseptin üzerine gitmek istedim. ancak her emeğin bir karşılığını olduğunu düşündüğümden parasını verip üye oldum. Öncelikle Dev arkadaşım ve diğer meraklı arkadaşlarım için site içeriğinden biraz bahsedeceğim.

içerde gerçekten hoş hatunlar olduğu gibi 5 para etmeyenler de var. punk gothic emo tikky her türlü konseptten insanlar mevcut. her 12 saatte 1 set uplıyorlar. site tasarım olarak harika. öncelikle tamamen erotizm üzerine kurulu bir yer değil. üyeliğinizi ister anonymous isterseniz bir profil yaratarak bir kişiliğe sahip olabiliyorsunuz. kullanıcı adınızı istediğiniz zaman başka bir kullanıcı adına değiştirme imkanınız var. ayrıca o setlerini gördüğümüz ablaların da bizzat aktif olduğu forumları var. chat denen hedeyle bizzat o ablalarla canlı konuşabiliyorsunuz (tabi sivilceli amerikan abazanlarından zamanınız kalırsa :P) podcast yayını yapılıyor. local denen zımbırtıyla yakınınızdaki sg üyeleriyle (kızlarla değil normal üyelerle :D) buluşup kaynaşıyorsunuz (sanmıyorum TR de pek üyesinin olduğunu). hopeful denen bölümde amatörler çektikleri fotolarını gönderiyorlar ve bir suicide olmak için birbirleriyle yarışıyorlar.

facebooktaki gibi grupları var tek farkı "iddia ederim benimki 25 cm" gibi abuk sabuk gruplar yerine adam gibi şeylerin tartışıldığı gruplar var.

army denilen olayla sitenize sg nin bannerını koyup para kazanma imkanınız var. ya da myspace e koymak için hazır layout falan yapmışlar direkt çökebiliyorsunuz :D

model bölümünde sg olmak için başvuru yapıyorsunuz.

gelelim video bölümüne: her suicide ablanın seti olabilir ama her suicide ablanın videosu olmuyor. kendini ispatlamış ablalar geçiyor kadrajın karşısına ve anlatıyor: "ben 14 yaşımda bekaretimi kaybettim şöyle biriydi böyle biriydi, annemler dövme yapmama izin vermezdi ama şu yaşımda ilk dövmemi yaptırdım. çok klasım ezilin altımda abazan köpekler (abarttım :D)

interview bölümünde çeşitli sanatçılarla, müzik gruplarıyla vs. röportaj yapıyorlar.

shop bölümünde sg markalı şeyleri (neyleri: t-shirt, boxer, dergi, body, elbise, rozet) satın alabiliyoruz. merchandise olayı.

bunların dışında iPod ve Radio gibi bölümler var. iPod bölümünde iPod formatında videolar var. bunları iPodunuza atıp izleyebiliyorsunuz. Radio bölümünde de bazı internet radiolarına bağlanabiliyorsunuz. şu an mesela Indie FM varmış.

kıssadan hisseye:

sg amerikan kültürü boyalı bir site. ancak salt erotizmden oluşan bir şey değil kesinlikle. ancak shop olsun local olsun bu gibi bölümlerden maksimum fayda alabilmek için amerikada ( ya da büyük bir avrupa ülkesinde ) yaşamak gerek. onun dışında izine pek rastlanmayan (son zamanlarında klonları türedi gerçi) bir konsepte sahip. alternatif moda, ekstrem saç stilleri, dövmeler ve piercingler ilginizi ne kadar çekiyorsa bu site de size o kadar gerekli diyebilirim.

gelelim bizi en çok ilgilendirek yere: üyelik.

üye olmak için bir çok seçenek var. isterseniz 1 yıllık üyelik alıyorunuz aylık 4 dolara geliyor isterseniz 1 aylık üyelik 12$.

şahsi bir değerlendirme gerekirse 10 üzerinden 7 veriyorum buraya.

not: sitede suicideboy diye bir yer de var. aman diyim tanıtım fotolarına bakarak girmekten tırstım o bölüm hakkında yorum yapamayacağım :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...