Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yahu şu düzelmez mi ?

varsýnolsun

Öne çıkan mesajlar

üç ay önce wepladan bi arkadaş trojan yazdım hacı senin üstünde denesem olur mu diye msn den bişey gönderdi.Kırmadım çocuğu aldım dosyayı çift tıkladım.Bilgisayar bi saçmaladı falan Sonra Türk usulü kapa aç yapayım dedim bi açtım masaüstüm yok. başlat menüm görev çubuğum yok öyle duruyo duvar kağıdı karşımda ilk iki ay kapadım bilgisayarı kaldırdım zaten öss ye çalışıcaktım işime gelir çok ihtiyacım olursa da laptopu kullanırım dedim. sonralardan canım bi müzik dinlemek falan istedi açtım bilgisayarı ctrl+alt+del yaptım yeni göreve tıklayıp klasörü araştır diyerekten çalıştırmaya başladım winampı ie yi falan bilgisayar programları çalıştırıyor ama masaütstüm yok başlat menüm yok yeter yahu alt tab yaparak pencere değiştirmekten usandım format attırtmıcam 30 liram cebimde kalsın düzelmezse böyle kullanmaya devam ederim düzeltmenin bi yolunu biliyomusunuz ?
Sosyal ağlarda paylaş

o bu değilde arkadaşını kırmamak için bilgisayara trojan alan birisinide ilkkez görüyorum ver 20 ytl attır formatı yada bul cd sini kendin at

ha birde forumda nasıl atcağını aratırsan bulursun ben bir ara bu forumda bakıpta atmıştım :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...