Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SAW IV

Olivies

Öne çıkan mesajlar

filmin başında, otopsi sahnesi ile 'filmin finali'ni izliyoruz. sonra ise, 3 . filmde izlediklerimiz ile eş zamanlı gerçekleşen olayları görüyoruz. tüm olay bu. yani otopsi olduğunda,filmde izlediklerimiz zaten gerçekleşmişti, hatta 3. filmin sonu ile 4. filmin sonu aynı ana denk geliyor.
şaşırtma amaçlı, küçük bir kurgu oyunu var.

ekşisozlukten çaldım
Sosyal ağlarda paylaş

beğendim konu oalrak beklediğim kadar boktan gelmedi. hatta tersten anlatım daha da güzel olmuş. karelerin birbirine bağlanışı, geçişler şahane olmuş. cidden başarılı yani en azından beklediğimden de güzeldi. seneye bu zamanlarda saw v hakkında yorum yazmak üzere görüşürüz.

Sosyal ağlarda paylaş

spo

5-6 kesinleşmiş zaten galiba ki ben 10 a kadar bekliyorum bu gazla. Açıkcası saw un konusundan çok çekim tarzına vb. hasta olan bi insan olarak kaç tane çekseler izlerim sanırım. Bu 4 te 3 ten güzel ama diğer filmlere göre biraz vasat kalmış. Yinede çıkışta "noldu lan noldu" şeklinde bizi çıkardı. En azından 1-2 dakika idrak edemedik o bile bence bi filmi iyi yapmaya yetiyor gözümde. Zaten adamlar öyle bi hale getirdi ki sonu gelmez bu serinin. Önce amandanın hayatı şimdi 5 tede dedektifin bağını görcez. Oda birilerine bağlıycak olayı falan sonu yok yani.10 üzerinden 7 verdim gitti.

Sosyal ağlarda paylaş

Dela said:

jeff'in kizina nooldu simdi? oldu heralde acliktan =/

bence

5'te bağlarlar, nası olsa adamlar 3'le 4'ü aynı ayna bitirdi. Zaten ölse havasızlıktan ölür, jigsaw manyağı jeff'e diyodu sonunda yeterli havası yok fln:X. Jeff'e pisipisine öldüde ben asıl merak ediyorum noldu bu ajan sthram'a?

Sosyal ağlarda paylaş

1 süperdi
2 iyi denilemezdi ama kötü de değildi
3 çok iyiydi süper bi final olurdu ki film bitmedi
4 beğenmedim.sırf tutuldu diye dolandırıp kaliteyi düşürme olmuş bu.film sonunda belli 5 çıkacağı.artık dizi-film filan olur yakında.bokunu çıkardılar.3 te bitmeliydi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...