Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SAW IV

Olivies

Öne çıkan mesajlar

İlk üç filme oranla çok daha yumuşak bir film diyebilirim. Sanırım artık bağlayamayacaklarını düşündüklerinden bu filmde genelikle eski filmlerden gelen bazı soru işaretlerini yok etmek için bol ayrıntı vermişler.
Çok zekice kurgulanmış tuzaklar var yine,ama sanki biraz az olmuş bu sefer. Geçen filmdeki domuz sahnesi gibi iğrençlikler yok pek.
Çekimler yer yer baş döndürse de orjinal geçişler var bazı sahneler arası.
İğrenç,çok kanlı diye gitmemezlik yapılmamalı çünkü öyle değil.Ama geçen filmin sert aksiyonu da beklenmemeli.
Ha bide,bitmiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

ben sırf bulmacaların cesitliliğini merak ettiğim için izliyorum. 1 gercekten efsane. ama ben daha sadece 1 ve 2 yi izledim. ikisinin de sonu kimsenin beklemedigi bir şekilde bitti bu bir gercek. bakalım 3 ve 4 nasılmıs merak ediyorum acıkcası.

ama buyuk ihtimalle artık orijinalliğini kaybetmiştir diye tahmin ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bu aksam izledik..
bütün saw serisini aynı ekip sinemada izlemişizdir.
Her geçen film biraz daha kalitesinden ödün verdi.
Bu Saw 4 malesef olmamış.
tamam tuzaklar muzaklar güzel ama o saw 1 deki kurgu,felsefe iyice kopmuş gitmiş film..daha bir çok eksisi vardı ama şöle 1-2 hafta geçsin insanlar izlesin öyle yazarım.
10 üzerinden 6.5 vericem max not olur.
kısaca saw 4 john'un nası bu hale geldigini anlatan bir film ama ben çok daha güzel bir dönüş yapıcaklardı diye düşünüyordum..
Sosyal ağlarda paylaş

benim filmde anlamadığım, rigg istese hepsini kurtarırdı yani ölmezlerdi, mesela kadının saçına 1 kere ateş etse direk başta kurtulmuştu.

Bide sonunda jigsaw'un cesedinin yanında kalan ajana noldu? o ölmediki, jigsaw'u o odadan çıkardılar sonuçta otopsi için, ajanda çıkmıştır.

Sosyal ağlarda paylaş

Ztn bu saw4 de film sondan basa doru gidiyor dikkat ettiyseniz filmin sonlarinda ajan kapidan iceri girince hala john'un ceseti sedyedeydi saw3 deki adam kızım nerde die geziniyordu ortalarda.john'un otopsi yapilmasi normalda sonu filmin kısacasi 3 ile 4 aynı anda gerceklesiyor gibi yapmislar 3 deki olaylar gerceklesirken normalde 4 dekilerde ayni anda oluyordu.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...