Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iğrenç bir gün.

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

dün belkide hayatımın en garip(kötü) günüydü,valla nası desem,yazimda görün.
yine sevdiğim ve açılamadığım kızla okulda yanyana oturduk,yine bana heycenla sevgilisi anlattı,ben adece kafa sallayıp dudaklarımı ısırdım,coğrafya sınavım kötü geçti,böyle olmıyacakj,gelecek yıl yabancıdil bölümüe girecem,tm'yi kaldıramıyotum.edebimetinlerden 12 almışım,doh!dolu kağıt vermiştim!!!üstelik salak karı vık vık konuşup başımızın etini yedi,bide diyoki yorum sorusu sormuş 3 tane,azcık mantığı olan 30 alırmış,ama yorum sorularına derste kendi yazdırdığı cevaplar kabul etmiyormuş,yani yorum sorusu sormuş ama yorumunu onun ağzından yapıcakmışız!doh!kafa atasım geldi karıya,neyse,okuldan çıktım,eve geldim,özel ders almak için yola çıktım,bahçşehirde oturuyorum,dersi mecidiyeköyde alıyorum,hoca buraya kadar gelemiyor çünkü,40 daka otobüsün rahatsız koltuğunda kitap okudum,indiğimde boynum ağrıyordu,geldim dersten çıktım,çıktığım kızı aramıştım bu akşam buluşacaktın dersten sonra taksimde,sevdiğim kıza kavuşamayacağımı bildiğimden sırf onu bir nebze kafamdan atmak için bi kızla çıkmaya başladım 1 haftadır,sırf çıkmış olmak için çıkıyorum,çünkü ortak yönümüz fln yok,sıfır,ama kız önememiyor,çünkü şu anda çıktığım kız aptal!,derstre makyaj yapıyor,tarih hocasına italyayı avrupa haritasından göstermiyor,tommy gömlek almam için bana garip garip tommy gömlek giymenin süper yanlarını kanıtlamaya çalışıyor,anladınız heralde ne tip olduğunu,geldi,soğuklar bastırdı,karda yağıyor,artık cebimdeki akrebi önemsemeyip ve üşengeçliğimi yenip bot almaya gitmiştim,beğendim cat marka botlar vardı,onlardan aldım,kız botlarıma baktı-"oh sonunda kurtulmuşsun o banal converselerden,ama bari timberland alsayıdn,onlar daha piyasa"dedei,dumur şokunu attıktan sonra kızı n nasıl biri olduğunu hatırladım,eh dedim,gezmeye başladaık,2-3 saat birlikte bişiler yaptıktan sonra kaderime küfürler yağdırarak otobüsüne b,ndirdim kıza,bana bidahiki buluşmamıza tommysiz gelirsem benle gezmiyeceğini söyledi,her neyse,eve geldim,apartmanın kapsını açtım,bir kedi miyavlayıp koştu,içeri girdi,yazık üşümüş,apartmanın içinde gittim okşamak istedim elime pençlerini sapladı eldivenlerim acıyı azalltı ama acıdı yinede,küfürler sayıp eve geldim,ıhlamuru üstüme döktüm,sıcak evimde oturup izlemnin hayallerini kurduğum divx bozuk çıktı,of,bu iğrenç günün şojkunu atlattım ve yazıyorum şimdi,nedit bu ya?acıların çocuğumuyum ben!kader utansın!ühü[hline]"In blossom today, then scattered:
Life is so like a delicate flower.
How can one expect the fragrance
To last for ever?
- Admiral Onishi Takijiro

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 08 January 2004 15:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bence önce o kızdan ayrıl daha sonra öbür kızı sil kafandan ve diğer tüm ilgili organlarından daha sonra o kediyi yakala bi sataniste teslim et cat botlarını değil o banal converslerini giy sırf o kıza inat 1 hafta sonra catlerini giymeye gene başlarsın bi daha ıhlamur içme böyle şeyler yaşamazsın :)
Şaka bi yana sadece o kızdan kurtul yeter.[hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 08 January 2004 16:27 tarihinde demiş ki:
nedense kızı böle taksimde sallandırasım geldi...

"tommy gömlke gitymezsen seninle çıkmam"
kıçımın kenarı
asshole!

+1 nedir bu marka tutkusu annamadım gitti yaf![hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 08 January 2004 15:35 tarihinde demiş ki:
otobüsüne bindirdim kızı,bana bidahiki buluşmamıza tommysiz gelirsem benle gezmiyeceğini söyledi[hline]"In blossom today, then scattered:
To last for ever?

bu bu nedir bu? aman allahım lütfen bana getir şu kızı, allah için kafa falan atmak istiyorum tekmelemek falan istiyorum. ayrıca bence biraz abartıyosun böyle biri olamaz? ama cidden varsa bi şekilde kadıköye getir o kızı gerisene karışma :devil:[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

Sırf cıkmak icin bile olsaydı o kızla cıkmazdım bence gununu kotu yapan o .[hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 08 January 2004 16:59 tarihinde demiş ki:
said:
DoGMeaT, 08 January 2004 15:35 tarihinde demiş ki:
otobüsüne bindirdim kızı,bana bidahiki buluşmamıza tommysiz gelirsem benle gezmiyeceğini söyledi[hline]"In blossom today, then scattered:
To last for ever?

bu bu nedir bu? aman allahım lütfen bana getir şu kızı, allah için kafa falan atmak istiyorum tekmelemek falan istiyorum. ayrıca bence biraz abartıyosun böyle biri olamaz? ama cidden varsa bi şekilde kadıköye getir o kızı gerisene karışma :devil:[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

Sabo işte bunların gelişmişleri tikky diye adlandırılan, güzel arabalı erkeklerle takılan tayfa.. Çok var böle. Böyle boşlar yüzünden ülke ilerleyemiyo zaten. Sadece tüketebiliyolar, bişi veremiolar.[hline]Sungur - Scout of Hun
Necrocks - Necromancer of Hun
Olcayto - Infiltrator of Hun
Sosyal ağlarda paylaş

Markayı marka olduğu için giymek mallıktır başlı başına.
Kız bunlardan.
Markayı kaliteli olduğu için giymek mantıklı ama.

Yani mesela gidip bakıyorsun hoşuna gidiyor alıyorsun.O marka diye almıyorsun hoşuna gidiyor diye alıyorsun...

Tavsiyem kız arkadaşının ayaklarına beton döküp köprüden aşağı atman.[hline]He shall appear to thee and thou shall know him.He is no son of God, he is the son of the earth.
Facito aliquid operis, ut semper te Diabolus inveniat occupatum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dojorel, 08 January 2004 17:11 tarihinde demiş ki:
bu havada converse giyilmez, abartmayiniz.[hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

başka ayakkabın varmı diye sorsan iyi olurdu :)

bu arada olanların hepsini yazmayı unuttum,eve geldiğimde kardeşimin suratında izler vardı,kim dövdü seni fln dedim okuldan bi çocuk,ya kardeşim hep dayak yiyor ya.annemde gdip o çocukları tokatlamama izin vermiyor.daha önce hiç merak etmemiştim,sordm anneme okulları nasıl diye,sınıf 51 kişiymiş,uyuz oldum,bölgede başka okulda yok gönderecek,mecbur bu okula gidecek,uyuz oldum,bu arada kızdan ayrılmam gerektiğini herkes söylüyor ama ne bilim,unutturuyor gerçekten,(en azaından vıdı vıdı başımın etini yerke sevdiğii kızı düşünmüyorum)sters topu gibi bişi,ne bilim,garip bi şeklide hoşuma gidiyor,o yüzden bir süre daha çıkacağım,baabmın doğum gününde aldığı tommy gömleğidi giyip gidecim bulaşmamaıza,sevinsin(ilk defa giymiş olucam,babam giiyiyordu,sözde bana hediye aldı ama)[hline]"In blossom today, then scattered:
To last for ever?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...