Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ablamın cüppedek yere yapışması

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Ya ben bu kızı çekiodum eve gelirken laaap diye arkaya uçtu noluyo lan dedim tüp suya takılmış
http://c.1asphost.com/chemical/Ablacubbedekdiyetupsuyacartpi.uzantimizipyap
Dosyayı indirdikden sonra uzantısınız .zip yapıp (.dan soraki yazıyı zip yaparak) sora unzipleyin internet explorere sürüklüyerek izleyin (gif çünkü:) acd see yavaş açıo)[hline]thanatos 01 January 2004 00:00 tarihinde demişki
20dk kaldi hala gelmedimi sampanyalar?

* saga sola kosusturur !
Not:Önemli olan mesaj diil tarriihhh:)

[Bu mesaj Chemical tarafından 02 January 2004 02:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada kamera süper eskisinden kat kat iyi şirket işi yaparken çalındığı için şirket aldı bide:) ulan utanmasam iyiki çalındı dicem eüheü her işte bir hayır var demişler ya doğruymuş be
Bilgisayara bağlanma matrix modda çekime izin vericek frame çekim yapma(lego adamlardan çizgi filmde yapıyorsun!) ve 10dk da bir 0.5 lik çekim yaparak çiçek açılışı felan çekebilme özelliklerine hasta oldum! heme o frame çekime delirdim gördüm AAHAAAAAAAAAAAAAAAAA oldum ya inanamadım hayatım boyunca aradığım olaydı o benim tek kare tek kare çekim yapmak bilgisayara yüklemek!

Maşallah diyelim:)[hline]thanatos 01 January 2004 00:00 tarihinde demişki
20dk kaldi hala gelmedimi sampanyalar?

* saga sola kosusturur !
Not:Önemli olan mesaj diil tarriihhh:)

[Bu mesaj Chemical tarafından 02 January 2004 03:03 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Chemical tarafından 02 January 2004 03:03 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Chemical tarafından 02 January 2004 03:05 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Hakkattende seni gördükçe kardeşim olmadığına daha bir seviniyorum. Hatta ilerde çocuk sahibi olmak konuusnda içimde olan az buçuk isteğide tamamen ortadan kaldırıyorsun. Aslında seni aile planlaması için örnek diye il il dolaştırmak gerek, daha ne diyim yav, ya ortalığı uçuruyorsun yada birilerinin başına drt açıyorsun ve bundan da son derece hoşnutsun. Sizin mahallenin El Kaide'si de sensin herhalde :-D[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

hmmm
cassie artık "clubbed to death" eşliğinde yapacağını yapmıştır...

RIP Chemical 1988-2004[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Baronkilic, 27/12/2003 tarihinde şöölece zırvalayınca:
geldim benim avalonda gm tailor gm bs gm necro gm mage süper charlarım var
Akabininde Berk kişisi şöyle söz eylemiş:
benim pipim de seninkinden büyük
Sosyal ağlarda paylaş

ben de bi b.k sandım akşam da anlatıyor öle.. kız tökezlemiş işte..[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Baronkilic, 27/12/2003 tarihinde şöölece zırvalayınca:
geldim benim avalonda gm tailor gm bs gm necro gm mage süper charlarım var
Akabininde Berk kişisi şöyle söz eylemiş:
benim pipim de seninkinden büyük
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 02 January 2004 10:39 tarihinde demiş ki:
öyle bir anlatım var ki arkasında rafineri havaya uçan ablan havada parende attıktan sonra yere kapaklandı sandım.. :-p[hline]Yes. In the rain, I smiled, but I was really crying.
I was really crying.

+1[hline] Part metal, part bone and all death..

I trade for life with the insurgents. My resources, unlike theirs, are limitless.
Sosyal ağlarda paylaş

benim gereksiz topic açtığımı düşünen arkadaşlar hadi bu topic i açan "Chemical" dersini almalı, kurtarın dünyayı hadi :)[hline]Sizi çok ama çok seviyorum.Ya! gerçekten çok seviyorum hepinizi neden inanmıyorsun.Tatlım senide seviyorum yaa.

[Bu mesaj pokemon__RIZA tarafından 02 January 2004 11:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

chemical senden uzak bir yerde yaşadığım içim hem kendi hem de çevremdekiler adına çok seviniyorum

sizin mahalledekiler senin için ne diyo???[hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

Benim kardeşim olsa gaza getirip bir roket yaptırırdım sonra rocete baglayıp uzaya yollardım eheh :D zaten chemlerim mahalle mordor gibi her yerde kuller alevler felam var eheh[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 02 January 2004 10:30 tarihinde demiş ki:
Hakkattende seni gördükçe kardeşim olmadığına daha bir seviniyorum. Hatta ilerde çocuk sahibi olmak konuusnda içimde olan az buçuk isteğide tamamen ortadan kaldırıyorsun. Aslında seni aile planlaması için örnek diye il il dolaştırmak gerek, daha ne diyim yav, ya ortalığı uçuruyorsun yada birilerinin başına drt açıyorsun ve bundan da son derece hoşnutsun. Sizin mahallenin El Kaide'si de sensin herhalde :-D[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"

Valla aynen...

Kardeşim yok diye seviniyorum gidip annemi öpesim geliyor...

Çocuk yapma konusundada kötü fikir sahibiyim.[hline]I am the light that shall lead you to darkness.
The time for honouring yourself will soon be at an end...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...