Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Falan/felan nedir?

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Ya ben konuşurken hep felan derim yazarkanda felan yazarım bazıları sürekli felan diyince Falan o falan köylümüsün sen diyor bazılarıda sürekli Felan diyor benim gibi ama köylü felanda diil:) Bizim kapıcıda Falan der mesela:)

Hangisi doğru aksan ile ilgili birşey sanırım Ankaralılar siz felan mı yoksa falan mı diyorsunuz İstanbullular siz falan mı felan mı diyosunuz herkez bir falan felan dır gidiyor saçma birşey yani doğrusunu bilen yazsın
Ama falan diyen bana yamuk geliyor felan da başkalarına garip geliyordur
Falan heh lafa bak felan o...[hline]thanatos 01 January 2004 00:00 tarihinde demişki
20dk kaldi hala gelmedimi sampanyalar?

* saga sola kosusturur !
Not:Önemli olan mesaj diil tarriihhh:)

Sosyal ağlarda paylaş

İşte masada sigara telefon falan filan vardı. /Bir takım kişiler

İşte masada sigara telefon hede hödö vardı. / Tercihim + kullanma şeklim...

Yada "Ya işte migrosun arkasında eööö hedeler var ya?Hah ordan gir sola..." gibi.[hline]I am the light that shall lead you to darkness.
The time for honouring yourself will soon be at an end...

Sosyal ağlarda paylaş

falan version kaç:P

Ya beyler 2 gereksiz topic açıyoruz ban olurmu direk üzülürüm valla:( bab the kenkmiyim ben forumlara fiziksel ruhsal zararmı veriyorum? aynı anda 3000 mesaj attımmı hiç[hline]thanatos 01 January 2004 00:00 tarihinde demişki
20dk kaldi hala gelmedimi sampanyalar?

* saga sola kosusturur !
Not:Önemli olan mesaj diil tarriihhh:)

Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 02 January 2004 21:08 tarihinde demiş ki:
ben falan kullanıyorum... memnunum... hiç sorun çıkarmadı şu ana kadar...[hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau

Evet falan oldukça iyi, ben de destekliyorum, son patchiyle arada bir ardına filan da geliyo güzel oluyo...[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 02 January 2004 20:38 tarihinde demiş ki:
Örnek Cümle:chem sen bu hızla topic açmaya devam edersen ban falan yiyebilirsin. Dikkat.[hline]La ultima noche que pas contigo,
La llevo guardada como fiel testigo
De aquellos momento en que fuiste ma
Y hoy quiero borrarla de mi ser

The number you have dialed is walking with his girlfriend please, try again later.

abi nerde o günler[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Anti-Chemical
Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
benim butun kız arklarım cok sevmisti ;) cok rahat alıolar ellerine ;)
Sosyal ağlarda paylaş

falandır doğrusu.

genelde felan diyen tanıdıklarımın çoğu kız, kibarlıktan çok öyle duyup öyle alışıldığından.

ben de pek kullanmam aslında falan kelimesini. felan'ı hiç kullanmam, kulağa ters geliyor, kişisel tabi. ;)[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

genelde zırt hatunlar tarafından kullanılır felan.. erkeklerse az da olsa falan filanı kullanır fakat çok az rastlanır.. filansız falan da yakışmaz ztn.. ama tabiki gençliğin yeni gözdesi hedeler ve hödöler oldu artık..[hline]Ave Caesar! Morituri te salutant!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...