Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Salak araba problemi

Chemical

Öne çıkan mesajlar

En salak araba problemim Ablamın hep arabada sağa oturmasıdır Biz herzaman tatile giderken sabah 6 da çıkarız ve tatile çıktığımız zaman 15 haziran ve sonrası olduğu için güneş doğudan doğduğundan ve bizim istte yaşadığımız için tatillerde herzaman kuzeye yada batıya gidemiyeceğimiz için ya ankara yada kuşadasına gideriz ki buda güneye gitmektir güney istikametine gidilirken saat 6 da güneş doğudan doğarken O GÜNEŞ ARABANIN SOLUN OTURANINI PİŞİRİR! yani ben:) şimdi biz tatillerden dönerkende herzaman öğleden sonra döneriz dönüş yolu herzaman kuzeye doğrudur güneş batıdan batar ve kuzeye doğru saat 5 sonrası gidilirken güneş arabanın SOLUNA VURUR! yani bana!

Deli olcam hep oluyor bu değişmiyorda[hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
"*Undenfied Flying Terlik Strikes Karakedi In The Middle Of Iki Kaşının Ortası*" !
Sosyal ağlarda paylaş

Ya perde merdde yalan sonuçta güneşin perdede patlayan ışınları size ısı olarak geliyor[hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
"*Undenfied Flying Terlik Strikes Karakedi In The Middle Of Iki Kaşının Ortası*" !
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
perde takarsın perdenin üzerini ısıtır ve en fazla 4-5 cm lik uzagına etki eder okadar ısı
onuda onlemek için klime var açtırırsın klimayı
direksiyonun sol tarafındaki havalandırma yı kapı tarafına verirsin o kapı tarafından arka koltuga gider
sirkülasyon yapar araba içinde ve camdan aldıgı sıcaklıgı dagıtır
aynı zamanda içeriyide serinletir

ha klima yoksa açarsın camı zaten perdede sıcaklık falan kalmaz

hiç olmadı allah ne verdi ise vurursun ablana
her mola erdiginiz yerde değişirsiniz yerleri yoksa bida vurucam dersin ama bunu pek onaylamıyorum :) (gerçi ben kardeşime yaparsam gayet ii sonuclar veriyo da neticede ilkel bi yöntem)[hline]Grandmaster Hamburger
Bu akşam müziğin dibine vuruyos ohh ne varsa dinlicem nargilemide içmişim rahatlamışım , karnımda tok ,aşka gelem acucuk
Sosyal ağlarda paylaş

Ablamı dövmesi kolay ama cıva felan dolu heral oynatamıom yerinden otururken bağlanıomu kökmü salıo nedir:)[hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
Sosyal ağlarda paylaş

hehe navyamps bu hayatının en büyük hatası olur baştan söyleyeyim.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

kimyasal birader, babam da pratik bir mucittir :) ve benim bu sorunuma cama gazete sıkıştırarak çözmüştü, perde gibi iş görüyordu. ha i"şe yaramaz" demişsin de çok güzel işe yarıyor, belki bir düzine yolculuk sırasında deneyip onayladım.. :-p[hline]Gimli: Certain chance of death. Small chance of success. What are we waiting for?
Sam: Don't go where I can't follow!
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe siz hala anlamadınız mı kemikılın problemi güneşle filan değil ablasıyla :)[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 30 December 2003 11:14 tarihinde demiş ki:
Yok be..
Arabayı sürerken ne kadar sıcak olursa olsun camı açıp da sol kolu dışarı sarkıtmanın zevki ayrı yani :)[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..

Kı$ın da eldiven flm takıp mı yapıyolar ?[hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti
Sosyal ağlarda paylaş

Kemıkıl ablanın sacından tuttugun gibi sol tarafa alıcaksın. Bu birincisi. Yada gıderken sen solda gelirken ablan sol tarafa geçsin. Babanların onunde biraz ağla zırla banane banane ben sağa oturcam pls vs vs gelmıyorum gibisinden tripler yap sağa alırlar :) Bu taktik tutmazsa ablana daha gıcık olursun haberın olsun :)[hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

tatile geri geri gidin eheh.

cama perde olurda ısıyı engellemez en iyisi yansıtıcı bişey koymak.ayna olabilir mesela ama tutmaktan yorulur terlersin.jelatin yapıştır güneşin ışınlarını geriye iade et.

bide chemical sabah güneşi sidikliye doğarmış :D[hline]Bulacak bi şey yazamıyorum.
Sì man i yulman nin enquantuva?

expn.go.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 30 December 2003 18:12 tarihinde demiş ki:
cama perde olurda ısıyı engellemez en iyisi yansıtıcı bişey koymak.ayna olabilir mesela ama tutmaktan yorulur terlersin.jelatin yapıştır güneşin ışınlarını geriye iade et.
[hline]Bulacak bi şey yazamıyorum.
Sì man i yulman nin enquantuva?

expn.go.com

yanından geçtiği arabalar da kaza yapsın, ne yaratıcı bir düşünce.. :)[hline]Yes. In the rain, I smiled, but I was really crying.
I was really crying.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...