Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yılbaşında kız arkadaşa ne almalı?

pirireis

Öne çıkan mesajlar

fistan hediye alıp vermek güzel bişey ya.. ben ekimden başlıyorum fiyatlar artmadan insanlara birşeyler almaya...[hline]Oy vererek doğru olanı bulmak, akıl ve adalete yapılan ağır bir hakarettir -Godwin-
unity100, 17 December 2003 00:35 tarihinde demiş ki:
hopporuyorum, orkkeriyorum, bir ki uc sayip hoynkuruyorum, duramiyorum ucuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

hediye alıp vermk güzel ama yılbaşı çılgınlık resmen dünden önce büyük bi alışveriş merkezindeydim ne o öyle ya beş para etmeyen hediyeleri kat kat raflara dizmişler herkes a ne kdar güzel aa ne hoş gibisinden alıyo.
bildiğin mumlar 25-50 milyon arası. onları yapanlarda kıs kıs gülüyodur ehehe.

he şimdi sen hiç yılbaşında hediye almadınmı diceksin aldım 2 gün öncede aldım ama fazla kaptırmamak lazım yani bende kapıldım bu çılgınlığa karşı koyamadım ama bi dur demek lazım.[hline]Bulacak bi şey yazamıyorum.
Sì man i yulman nin enquantuva?

expn.go.com
Sosyal ağlarda paylaş

ya saka yapiyor olmalisiniz su pahali hediye alanlar.. napiyosunuz yilbasi bu daha ya.. bunun dogumgunu var.. siz kesin sevgililer gununde falan da bisey aliyosunuzdur..
hadi dogumgunu neyse de diger gunlere zaten oldukca karsiyim, yilbasinda hediye almaya da. bi kere hicbi ozelligi yok herkes birbirine aliyo.
cok sacma boyle tuketime yonelik ozel gunler.
prensip olarak tamamen karsiyim.
ama ille de bisey yapicaksaniz, daha once de dedigim gibi soyle kucuk bisey yazip verin kizcagiza. hem bakarsiniz baya sasirtirsiniz, sizden hic beklenmicek bi hediye vermis oldugunuz icin.
neyse
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eldar, 29 December 2003 11:45 tarihinde demiş ki:
said:
Spartan, 28 December 2003 23:48 tarihinde demiş ki:
Ortası pırlanta kenarları safir, yıldız şeklinde bir takısı olan beyaz altın kolye aldım.
6 ay taksit ödeyecegim, her türlü yardıma açıgım:P[hline]

taksitler bitmeden ayrılma da ;P

auhaha yok abi ne ayrılcaz:) ayrılacagım insana bu kadar özel bişey alırmıyım? ;)
ben biraz ters yaptım dogumgününde almalıydım bu hediyeyi, dogumgününde aldıklarımı da yılbaşında:)[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...