Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Acun mudur macun mudur...

Ra_d

Öne çıkan mesajlar

said:
Nukem_Verite, 15 June 2003 02:36 tarihinde demiş ki:
tam topic açıcaktım bunla ilgili
oha ya
hayatımda gördüğüm en güzel kızdı
yani büyülendim resmen[hline]"Hepimiz Zenciyiz"
Nukem_Verite, 22 May 2003 18:03 tarihinde shubuo için demiş ki:
habbo hotelin telefon için olanı abi kararı verdim ben."Doğru tahmininden dolayı kutluyoruz"

abi beni resmen çarptı yaw. böle hayatım durdu resmen 5 dakka.olm onu capture yapan varsa hastası olurum yemin ediyorum.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

eheh anlaşıldı şimd, benim prograamın rating'leri tam o dakikalarda bbirden düştü, sonra gene yükseldi. yayın aşkı uğruna ben kaçırmışım bu arada, bu kadar dediğinize göre görmeye değermiş.. :)[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
said:
Estel_Anorien, 15 June 2003 00:30 tarihinde demiş ki:
Acur turşusu.. Uyuz herif. igrenç program ama o tiple taş gibi hatunlari bulup çikariyor maşallah.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

ehe Programda o HAtunlar için izleniyor zaten..

SIFIR-Büyükce SIFIR! Na Bundan --> 0 OLAN BİR PROGRAM!

ÇOŞKUN ARAL LA HABERCİMİ İSTERİM BEN BE!

BELGESEL DESEN,değil...
MODA DESEN,değil...
EĞLENCE DESEN,değil..

Tvde Lamerliğe ne deniyor?

Tam Ondan işte....

*!kafa göz dalar acuna*[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Jimenez artık LTDF da olamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

arada bir güzel kız çıkmasa program gercekten sıfır, aylardır izlemiyorum eksklik hissetmiyorum.
espriler o derece kotu ki ben kendi basıma espri yapsam daha cok gülerim,zaten tek konusu kameramanıyla dalga gecmek bu kadar mı zavallı olunur
biraz da kameraman onla tasak gecsin; sen ne bicim ingilizce konusuyosun ayı dağda mı öğrendin ingilizce konusmayı fln desin,acun da buna cevap versin,bunlar atışsınlar,kız ilk kimi opucek diye yarısınlar...O zaman daha bi heyecanlı daha bi izlenesi olur
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RazorJimmy, 28 December 2003 02:53 tarihinde demiş ki:
Acun Firarda programını kesinlikle sonuna kadar destekliyorum ve Acun'un da arkasındayım.. Adamın karakteri nasıl olursa olsun bence çok güzel bir iş yapıyor.. Hiç görmediğim ve belki göremeyeceğim yerleri görüyorum.. Ayrıca her bölümde bir sürü güzel kızla röportaj yapması ayrı bir "izlenesilik" katıyor programa..

"Güzelliğin anlamı nedir, güzele dönüp bakmadıkça.."[hline]K1cK S0m3 4sS W1tH a L4rg3 Tr0uT productions brought to you by
RazorJimmy @ ICQ# 12858821

abi ozaman sadettin teksoy vardı oda kuzey kutbuna falan gidiyordu görmediğin yerlere gidiyordu bide bunlara bir osmanlı tokatı çarpıcaksın falan diyordu kopuyordum uya hueuhe sadettin teksoyu izle sen en iisi =)[hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

valla adam bence diğer salak magazin programlarından daha iyi program yapıyo ki kendisi değişik yerlerden değişik şeyler gösteriyor açıkçası içimizi açıyor.

valla ingilizcesi berbat olabilir ama bu tip programlar kötü değil bence[hline]Eye of twilight, give us sight...
Take our offer, give us might...
Make our power, tears of night...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...