Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevdiğiniz Peynir Çeşitleri

Mirage

Öne çıkan mesajlar

Hehe benimde ilk aklıma gelen bu olmuştu, benden önce yazan olmuş :)
said:
Kalhiae, 25 December 2003 22:58 tarihinde demiş ki:
Rakının yanındaki peynir..[hline]ilk o vardı..
kalhiae koç
herkes gral biz lamer.. gralsınız valla!
[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ra_d, 26 December 2003 13:24 tarihinde demiş ki:
walla beyaz, kaşar,dil, otlu,inek,koyun ,keçi tulum hepsini severim.

hatta her türlü süt ürününe hastayım.

+1 :D[hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
Night! I live along the creatures of the night?
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII

Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

HEPSİ!
gerçek bir peynir canavarıyım.
yanında ekmek, şarap ya da hödö olmasına da gerek yok, yerim ben. kaşıkla pınar beyaz yiyen bir insanım.

şimdi sordun diye çeşit düşünüyorum, sabahtan beri bişey de yemedim, aklım kaçtı yerinden.
beyaz peynirr, eski kaşaar, hellimmmhhh, gouda, rokforrrrh, emmentalll, brie, camambert, krem peynirh, çeşnili pınar beyaz, kreamalı makarna üstü permesaan, patates graten üstündeki eriyik taze kaşarrhh, mmm...
*!sapıtır*
Sosyal ağlarda paylaş

Ehehehe...

Şarküteri seven insanlarmışsınız yahu...

Taze şarap ve şarküteri...

Bu olay fransız konsolosluğunda her yıl 1 kere yapılıyor.Bağ bozumu olayı.Şarap tadılıyor fikirler söyleniliyor falan filan.

Süperdir.[hline]I am the light that shall lead you to darkness.
The time for honouring yourself will soon be at an end...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
RazorJimmy, 26 December 2003 19:39 tarihinde demiş ki:
rocfourré,

o nedir abi?

ayrıca efenim ben de peynir sever bi insanım. ağdeta beynir aşığıyım. ayaklarım bile peynir gibi kokar o derece... favorim yağlı manda sütünden yapılmış trakya beyaz peyniri. Sert. e olabildiği kadar sert. yoksa hepsine bayılırım aşaa yukarı. füme peynirleri de artık kokteyllerde buldukça yiyoruz.[hline] To resist change is folly.
To direct change is unlikely.
To co-operate with change is an act of intelligence.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ne kadar peynir sever bi halkmışız ya...ben peynirden nefret ederim.walla heralde en son yaklaşık 10 yıl önce dişçiden gelince yemiştim.o zmnlar henüz 5 yaşında olduğum için adam beni peynir yemezsen dişlerin peynir gibi olur diyip keklemişti yaa..küçükken safmışım yaa[hline]bigün bi imzamz da olur inşallah
Sosyal ağlarda paylaş

said:
555, 26 December 2003 22:51 tarihinde demiş ki:o zmnlar henüz 5 yaşında olduğum için adam beni peynir yemezsen dişlerin peynir gibi olur diyip keklemişti yaa..küçükken safmışım yaa[hline]bigün bi imzamz da olur inşallah

eheh iyimiş.. sevdim doktoru. ;)[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
dil peyniri süper :P
valla genelde severim
eski kaşar hiç yemem cok kötü bence
birde şu içinde acaip otlar olan bi peynir var pahalı satıyorlar kekliyolar elalemi onunda tadı bi garip bikere yemiştim o anda ya bu inekler koyunlar ne buluyo bu çimenlerdede yiyo irenç demiştim :)[hline]Grandmaster Hamburger
Bu akşam müziğin dibine vuruyos ohh ne varsa dinlicem nargilemide içmişim rahatlamışım , karnımda tok ,aşka gelem acucuk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirage, 26 December 2003 21:34 tarihinde demiş ki:
"abi küflü peynir" nası oluyo gibi bir iğrençlik yapmak geldi içimden, yapmicam tutcam kendimi.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]

abi böyle adamlar örgü peyniri olan bir peyniri tenekelere koyup toprağa gömüyorlar,bir süre bekletiyorlar.Bu süre zarfından mükemmel bir tat kazanıyorlar.Ege yöresine özgü birşeydir.[hline]Every girl that I f*cked tried to make me satisfied.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...