Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adslylen ilk topik

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

;)

Hayırlı olsun yok mu?
10 dakika sürmedi ayarlamam :)

Virus'e(Modem ayarları için) ve Enoya(zoom x4 almama karar kıldırdığı için) Çok teşekkürler

:)

256-64 bağlantım..şu an google Pingliyorum;

250-400 arası birşey..ilk açtığımda 530 oldu :P

Kullancı adıma direk bişi yazdım,birde 12345678 diye şifre geçirdim :P

Nasıl iştir bu?

*!Sevinçlidir*[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Jimenez artık LTDF da olamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
hattın veya telekomdur sende niye suc olsun benim baglantım cok iyi durumda sorun yasamıyorum bence irtibata geç adsl calısanlarıylan ama eger daha yeni bağlanyısa sanada dogaldır[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

Çook Teşekkürler ;)
Gözlerim yaşarıyor Böyle hayallerim gerçek olunca...
Gece 3 te yatarken downloada bıraktım
Sabah 10da bir yığın videoklip(Pod-Willbe) beni bekliyordu ;)

Ama oyunda bayağı işkence çekiyorum(Makine kasıyor,hdd deli gibi okuyor) Bundanda oyunda bayağı laglı gidiyor..

zamanla bakalım :)[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Jimenez artık LTDF da olamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

adsl online oyunlarda okadarda iyi değil.
örnegın csde 128 adsl ıle adam min pingi 70 olurken ben 64k kablom ıle max 40 oluo.

uo da falanda bole.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

kablonun adsl den oyunlarda daha akici, daha az ping veriyo olmasinin tek sebebi $u an telekomun siz adsl cilere sundugu dandik altyapidan kaynaklaniyor, o duzeldigi andan itibaren siz de feraha kavu$acaksiniz yani sorun adsl teknolojisinin problemli olmasindan filan degil.
ornek veriyorum, isvec de yaygin olarak adsl kullaniliyor, adamlar kom$u ulkelerine 30-40 ping aliyorlar, kendi ulkelerindeki serverlara 10-20 arasi, sebep : altyapi mukemmel.

bu mudur? budur! gonlunuz rahat olsun[hline]I look inside myself and
see my heart is black

Sosyal ağlarda paylaş

Evet öylerde adsl nin teknolojisine laf eden olmadıki zaten. Tabiki daha yeni ve daha gelişmiş bi optik kablo ile geliyor. Sorun varsa (ki var) ttnetin kullandığı sistemden kaynaklandıgı açık orda haklısın.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
- Marit
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Benim bildiğim kadarıylan ve yurtdışında oturan oyun içi arklarımın yorumları adslnin daha iyi olması Hollandadan daha yeni akrabalarım geldi ordada kablo kullanıcıları cok azmış bunu adsl kullanıyorum diye söylemiyorum sadece belirtmek istedim kabloda kullansam yazardım neyse pinglen ilgili sorunlarınız yakında geçer sanırım paticikde şu son ihalelerden hattı açılan ilk beinm şuan hiçbir sorunum yok ama bazı günler bir lossa takılıyor ozaman çok kötü oluyor ama genel olarak iyi hem oyun hemde dl bazında.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

hayırlı olsunda.. benim online oyunlardaki pinglerim hiç iyi değil 256k adsl var.. uo da koşamıyorum bile hala böle bağlanalı 1 ay oldu hala mı testteler ya ?[hline]KinGpiN the striked sazan
Dön bakim 70'li yıllara ne modaydı ? Murat 124, böl ikiye 62 , 62 den ne yaparsın sen ? tavşan , böl ikiye şan , tersten oku naş hadi bakim naş anladın sen anladın...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk_DmC, 25 December 2003 17:02 tarihinde demiş ki:
adsl online oyunlarda okadarda iyi değil.
örnegın csde 128 adsl ıle adam min pingi 70 olurken ben 64k kablom ıle max 40 oluo.

uo da falanda bole.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
- Marit
Son= Başlangıçtır!

Call of duty de 256 k adsl ile 100 ping alıyorum.. cs deki adam nasıl 128 adsl ile 70 ping alır ya ?[hline]KinGpiN the striked sazan
Dön bakim 70'li yıllara ne modaydı ? Murat 124, böl ikiye 62 , 62 den ne yaparsın sen ? tavşan , böl ikiye şan , tersten oku naş hadi bakim naş anladın sen anladın...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
128 256 baglantısı arasında cok ama cok az ping oynar bağlanma hızınız neden yavaş sorusu benim aklıma oturdugunuz yerlerin yoğunlugundan olabilir sorusunu aklıma getiriyor ama açıp sormakta yarar var tabi bunun yanında büyük şirketlerin bulundugu yerlerdede oturmak sorun yaratıyor tabi üsküdarda oturuyorum herhalde 3/1 filandır iş yeri kulanıcıları oyüzden balgantım hızlı genelde.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

nedicem allahın kekosuna ? abi ultima online da çok koşamıyorum bunun nedeni nedir ? koymuşum böle adsl ye ya.. en azından dial upta online oyun oynuyorduk sanki superonline in skyhede sini aldık sadece dl yapabiliyoruz.[hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
King illaki oyun serverı demene gerek yok irc serverlara ping çektiğimde loss alıyorum de kontrol ettirt sonuçda para ödüyorsun hayrına bağlanmadı sana adsl.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

Şuan altyapı oturmadı + biliniyorki açılan 60.000 portta sorun war bunu telekomda kabullendi + buna yurt dısı cıkısları da eklenınce cekılmez oldu.60.000 port acıldı ama cıkıslar sabit duruyor yoldan 100 kısı gecmeye calısıodu sımdı oldu 1000 kişi sende ewde 2 mbit te olsa cok cok verım alamazsın neyse bakalım yenı yılda guclendırcıkler cıkısları gorucez.
Bu arada dsl>cablE[hline]Türk Replay sitesi
Sandwaves
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...