Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cordoba'nın Akçaabat'tan yediği gol?

Eno

Öne çıkan mesajlar

oha beeee zago'da hata mı var?
ahuha duyduğum en saçma şey, direk vurucak cordoba o topa niye şebeklik yapıyo ki.

bjk-gs maçında halilagiç'in fevzi'ye attığı şutu (!!) normal karşılayıp, kötü zeminde iğrenç bir şekilde seken top yüzünden fevzi'yi suçlayanlar kadar saçmaladın malesef[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 14 December 2003 00:34 tarihinde demiş ki:
Metin Aktaş vurdu
tayfurla bi adam kafa topuna çıktı tayfur arkaya sektirdi zago ya geldi top
zago geri oynadı cordoba ya
Yusuf cordoba ya pres yaptı
cordoba gelişine vurmadı topu çekmek istedi
fakat sağ ayağınla topu soluna almak isterken sol ayağına çarptı sonra aynı şekilde top yine arada kaldı ayaklarına dolaştı top resmen
yusuf bastı vurdu gol oldu.
Cordoba 8 de golü yedi 82dk özür diledi sahada[hline]bla bla bla ...

izlemiş kadar olduk saol hocam[hline]
-Nobody is perfect.. I'm Nobody ..!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 19 December 2003 20:56 tarihinde demiş ki:
bu futbolu ne zaman öğreniceksiniz acaba?

tekrar tekrar izle pozisyonu
cordoba nın hatası gol ama zago nun attığı pas pasmıdır. iyi bi bakın.[hline]bla bla bla ...

senmı ogreteceksın sımdı bıze futbolu, zagoda buyuk hata ver dıyen sensın, evet oyle pas atılmaz o ayrı ama bana kalkıpta zagoda buyuk suc var dersen, bırde ustune ustluk futbolu nezaman ogreneceksınız dıye bısey soylersen sana gulerız[hline]"İki şey sonsuzdur. Birincisi Evren, ikincisi insanoğlunun aptallığı. Ama ilkinden o kadar emin değilim !"
Albert Einstein

[Bu mesaj Bullet tarafından 19 December 2003 22:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bir macla bir kaleciyi yerin dibine sokmayalım derim ! ![hline]Batıdan batar Güneş;karanlık basar birazdan.
Gece gölgeleri çöker,kapı açılır o zaman,
Pencereden sızar ışık,etrafı aydınlatır.
Korkmayın kara kızılağaçtan!Kır söğüt zararsızdır!
Korkmayın ne kökten,ne daldan!

Click to my world wide web site
Sosyal ağlarda paylaş

herkez hata yapar. Gereksiz bir tartisma bence ,
hadi beşiktaş yenilir cordoba yuzunden o zmn anlarım, ama Beşiktaş yenmiş .Ufak bir hata yapmış diye bu kadar uzerine gidilmez bence .[hline]Batıdan batar Güneş;karanlık basar birazdan.

Sosyal ağlarda paylaş

fizban ukalalık yorumu yapmak bir fenerli olarak sana duscegini sanmıyorum ama tabi kişisel goruşun.Ukala biri olsa bu olayları her mac yapması gerekmezmiydi ?[hline]Batıdan batar Güneş;karanlık basar birazdan.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bullet, 19 December 2003 21:59 tarihinde demiş ki:
said:
blackchaos, 19 December 2003 20:56 tarihinde demiş ki:
bu futbolu ne zaman öğreniceksiniz acaba?

tekrar tekrar izle pozisyonu
cordoba nın hatası gol ama zago nun attığı pas pasmıdır. iyi bi bakın.[hline]bla bla bla ...

senmı ogreteceksın sımdı bıze futbolu, zagoda buyuk hata ver dıyen sensın, evet oyle pas atılmaz o ayrı ama bana kalkıpta zagoda buyuk suc var dersen, bırde ustune ustluk futbolu nezaman ogreneceksınız dıye bısey soylersen sana gulerız[hline]"İki şey sonsuzdur. Birincisi Evren, ikincisi insanoğlunun aptallığı. Ama ilkinden o kadar emin değilim !"
Albert Einstein

[Bu mesaj Bullet tarafından 19 December 2003 22:12 tarihinde değiştirilmiştir]

10 sene ben zago nun mevkiisinde türlü türlü takımlarda maça çıktım.Bırakta birşeyler bilelim öğretelim istersen.
Ben cordobada hata yok demiyorum sizi lafı nerenizden anlıyorsunuzki? Zago nun pası o şekilde vermesi yanlış eğer orda yusuf yerine (yusufda tecrübeli ama zagoyu beklemiyordu o şekilde pas vericeğini) hakan flm olsa o top kaleciye ulaşmadan gol olurdu.
Cordoba ilk te vurmamasının sebebide oyunu açmak istemesidir o yüzden tekte vurmadı ama tabi diğer yaptığı hareketler ise ukalalığı.Gol cordoba yüzünden yendi ama zagonunda payı var.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...