Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[anket] En sevdiğiniz silahlar

Bone

Öne çıkan mesajlar

a) Kılıçlar bıçaklar baltalar topuzlar: Flamberge
b) Tabancalar revolverlar: Desert Eagle
c) Shotgun, Assault Rifle, Submachine Gun: Ak-47
d) Rifle, Machine Gun, rocket launcher, grenade launcher : m-8 miydi revolver seklinde grenader launcher

[Bu mesaj BonePART tarafından 11 December 2003 14:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

shotgun ama nasılı? double barelled var, sawed off var, jackhammer var..

machine gun da öyle..
ww2'da bir sürü machine gun var,
SAW var PARA var..

var da var[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."
Sosyal ağlarda paylaş

En sevdğim silah tartışmasız bir şekilde Technika Magnum 96 Destroyer. 1 kilometreden 25 mm zırh deliyor sevgili sniper tüfeğimcim.

Birde ikinci dünya savaşında Almaların ünlü 20mm'lik uçaksavar toplarını çok severim.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

Lol bu nesil baya geniş bir nesilmiş. Ben bildim bileli erkek milleti silahlara meraklıdır milattan önce 2000 yılında da böyleydi milattan sonra 2000 yılında da. Yani bunun nesille uzaktan yakından alakası yok, erkek olup olmamakla alakası var :-D[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

Sadist bir insan olarak nitelendiriliyorum çoğu kişi tarafından.

Magnum
Uzi
Kar 98
Mini-Gun

Şimdi Magnum ile insan kafası pörtletme gibi bir fantazim var.

Uyuz kişi :"Hadi hadi hadi hadi hadi..."
Ben :*BAAAAAAAAAAM*
Uyuz kişi :"Pöçürt lökürt"

Bir fantazim daha mini-gun ile bütün yobazları öldürmek.Böyle dizilecekler tarıyacaamm tarıyacaaaamm...Löp et olacaklar.

Uzi fantazim ise klasiktir.Etrafa yapışam çingeneler "Abie abie" derken "Trrrr" ses ile parçalanacaklar.

Bunları hayal ederken gaza gelip ağladığım olur.Iyi bir müzik şart ama.[hline]I am the light that shall lead you to darkness.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...