Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Davulcu maymunlugu basladi gene

unity100

Öne çıkan mesajlar

dun gece kazara uyandigim uykumun arkasindan tekrar uyumama engel olan bi davulcuyu katledecektim. cami acip bagirdim yeter karde$im git ba$ka yerde cal diye.. sonra kapadim girdim sabaha kadar oturdum. lanet olsun davulculara.. :hrr:[hline]Forumun cop kokmasina karsiyim.
Laraok Deadsoul Necromancer of Kay/Hun
copyright Tum haklari saklidir ve thanatos'a aittir. ©
Sosyal ağlarda paylaş

Unity abartıyosun zurna çalınmıyor sahurda.
Ayrıca evet parada sanki bunu bilen tek senmişsin gibi bir tavır :)
cnm dediğim gibi çok uzatmaya gerek yok muhtara başvurabilirsin.[hline]
...Me
DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
* Bu sayfadaki içerik, yazanların kişisel görüşlerini belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

ramazanda davul bir ihtiyaçtan ortaya çıkmıştı. ama o ihtiyacın giderilme şekli reforma uğrayalı asır oldu neredeyse.

acilen yasaklanması gerekir. ya da sadece talep eden mahalle site vs. yerlerde izin verilebilir.

zaten çoğulukla ipsiz sapsızın avanta tezgahı olmuş durumda. mafyası bile var.[hline]Her hakkı mahfuzdur. ©2003
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Numb, 28 October 2003 14:11 tarihinde demiş ki:
Unity abartıyosun zurna çalınmıyor sahurda.
Ayrıca evet parada sanki bunu bilen tek senmişsin gibi bir tavır :)
cnm dediğim gibi çok uzatmaya gerek yok muhtara başvurabilirsin.[hline]
...Me
* Bu sayfadaki içerik, yazanların kişisel görüşlerini belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.

nasi zurna calinmiyor ? kac senedir antalyada yasiyorsun ? 2001 de neredeydin ? yoksa hayal mi gordum ben her gece bi zurna bi de davullu iki manyagin TURKU soyledigini. bak mani de demiyorum, TURKU diyorum. o sene burada her gece saat 03.00 da `halk oyunlari bienali` vardi. arasinda bilmemkacyuz km olan iki sehirden birinden buraya yorum yapma.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

:) antalyada yaşamıyorum :)
ondan demek. ama bir şey daha varki neden bu kadar agresifsin onuda anlayamıyorum. yoksa bana mı öyle geliyor:)[hline]
...Me
Sosyal ağlarda paylaş

Sen hele birde amerikaya laf et bakalım o zaman görürsün esas nasıl agresifleşiyor, kırmızı görmüş boğaya dönüyor :-D[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Numb, 28 October 2003 15:10 tarihinde demiş ki:
:) antalyada yaşamıyorum :)
ondan demek. ama bir şey daha varki neden bu kadar agresifsin onuda anlayamıyorum. yoksa bana mı öyle geliyor:)[hline]
...Me

`gecenin 3 unde davul ve eslik eden ZURNA` ile uyandirilmak kavraminin anisi dahi insani agresif etmeye yeterli. bak ZURNA diyorum sana. yuksek frekansli tiz sesler kisa mesafelerde cok az kaybolur, bir de gecenin 3undeki sessizlikte evinin onunde zurna calindigini, ve mevsimin yaz olup senin buharlasmaman icin penceren acik oturmak zorunda oldugunu hesaba kat, sonra bi kaniya var kendi ic sessizliginde.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 28 October 2003 15:12 tarihinde demiş ki:
Sen hele birde amerikaya laf et bakalım o zaman görürsün esas nasıl agresifleşiyor, kırmızı görmüş boğaya dönüyor :-D[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]

tartismalarda tarihi gerceklere ters dusen bir nokta olmadiginda `kirmizi gordugum` bir tek alinti yap. daha once jan dark topicinde de fransizlarin pohpohlanmasina karsi cikmistim. o zaman da fransiz dusmani felemenk mi olmus oldum ?[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

amcam bi sabah delirim havalı tüfekle delmişti adamcaazın davulunu ay sonundada kapıya geldiğindede yaka paça kovalamıştı adam artık o mahaleden geçerken aynen şöyle
geliyo davulcu
güm de gümde güm de gümde
amcamın evinin önü
tık da tıktık tıkıtıkı tık tık
geçiyo evi
güm de gümde güm de gümde :P:)[hline]I hold you in my arms dimmed by scarlet morning red
I whisper in your ear
Do you dream of me?
Sosyal ağlarda paylaş

ha hayir hic hasta olur yasli olur, bebek olur cocuk olur polemigini hic yapmadik daha. guclukle ilacla uyuyabilen insanlar da var toplumda. daha beter durumda olanlar da var. hic girmiycem o taraflara.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 28 October 2003 15:31 tarihinde demiş ki:
ha hayir hic hasta olur yasli olur, bebek olur cocuk olur polemigini hic yapmadik daha. guclukle ilacla uyuyabilen insanlar da var toplumda. daha beter durumda olanlar da var. hic girmiycem o taraflara.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

iyi hoş diyonda ya sahura ancak davulcu sayesinde kalkabilen insanlarda olabileceğini düşünmüyormusun. Bizim Komşu Davulcu geçmezse sahuıra kalkmıyor. İlla Davulcu olcak diyor :)

Fazla Sallar[hline]Kibir En Sevdiğim Günahtır....
Sosyal ağlarda paylaş

kardeşim bende uyuz oluyor araba alarmlarına paso uyandırıolar nedir. yani bütün araba alarmı yapanlara karşıyım.. uyuzum hatta bizzat. bir işe de yaramıolar . hemde bi ton para kazanıyolar rant sağlıyolar..
Bunlara da karşımısın acaba? yoksa özellikle ramazan davulcusuna karşı bir uyuzluk söz konusu olabilirmi acaba.[hline]
...Me
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Numb, 28 October 2003 15:35 tarihinde demiş ki:
kardeşim bende uyuz oluyor araba alarmlarına paso uyandırıolar nedir. yani bütün araba alarmı yapanlara karşıyım.. uyuzum hatta bizzat. bir işe de yaramıolar . hemde bi ton para kazanıyolar rant sağlıyolar..
Bunlara da karşımısın acaba? yoksa özellikle ramazan davulcusuna karşı bir uyuzluk söz konusu olabilirmi acaba.[hline]
...Me

evet, araba alarmlari da rahatsiz edici. ama nedense bu alarmlar hep calistiktan en cok 5-10 saniye sonra susuyor buralarda. fekat DAVUL calan adam susmuyor.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...