Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web Sitesi Sahipleri...

asinanyavuz

Öne çıkan mesajlar

Afterdeep işte bu kafayla dünya bir yere gidemez, insanlarıdirek ülkelerine göre ayırısan o zaman asalım keselim tüm ermenileri kürtleri ya yokmu bu adamların içinde iyi olan bir tanesi?

Ayrıca o saygın ülkelerinin bir kısmının toprağında da binemkaçyüzyıl biz hüküm sürdük farkındaysan yani eski tarih defterlerini açarsan amerikayı boşaltalım bizde orta asyaya filan dönelim?

Olaylara sadece kendi ülkem kendi ülkem diye bakma sırf amerikamı bu hale getirdi bu ülkeyi o zaman bütün hortumcular amerikalı hatta zamanında avrupa birliğine girişimiz teklif edildiğinde de biz dğil amerika redddetti heralde?

Bu kadar dar bakmayın olaylara ne olursunuz...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Afterdeep, 24 November 2003 17:55 tarihinde demiş ki:
Guardian'ın dediklerine katılıyorum. Şöyle ki;
Amerika'da bunlar olduğunda aynı tepkileri verdinizmi demiş bi arkadaş. Vermedim. Neden? Çünkü petrol stokları azaldığı için (en basit neden) başka ülkelere savaş açıp terör estiren allahın belası bir ülke. Bugün aynı şey İngiltereye de olsa üzülmem. Neden? Çünkü vatandaşlarına Türkiye'ye gitmeyin diyecek kadar şerefsiz köpeklerin yaşadığı bir ülke. Bizim bu duruma gelmemizin tek nedeni Amerikadır. Bunun aksini kimse iddia edemez. Amerika'nın emellerine destek verir gibi olmamız bile başımıza bunların gelmesi için yetti. Kendi ülkemin insanları, malı, canı, sosyal yaşamı vs. vs. den başka hiçbir şeye üzülmem. Türk'ün Türkten başka dostu yoktur lafı hiçbir zaman klişe olmadı. Unutmayınki bugün Avrupa birliğinin bazı saygın (!!) üye ülkeleri geçmişte bu toprakları istila etmişlerdi. Bu ülkeyi ele geçirme emelleri içinde olan güç çok fazla. Ama güçlü bir ülke (ordu, dayanışma vs.) olduğumuz için topraklarımızda gözü olanların emelleri sadece akıllarının bir köşesinde duruyor.[hline]Sungur - Scout of Hun
Necrocks - Necromancer of Hun

petrol kaynaklari azaldi diye filanca ulkeye ikiz kulelerin 30 bilmem kacinci katindan yanmamak icin ATLAMAK zorunda kalan adam mi girdi ? binada mahsur kalan insanlari kurtarmaya calisirken tepelerine 100 katli bina coken itfaiyeciler mi girdi ? bu ulkelere belki bu insanlarin oy bile vermedigi bir muhafazakar hukumetin emriyle giren amerikan ordusudur. sunu bi akliniza sokun artik, turkiye gibi ulkelerin aksine bati ulkelerinde ELLI YIL ulkeyi gidip gelip idare eden hanedenlar yoktur. SECIM denilen birseyle insanlar basa gelir, politikalarini uygular.

avrupa ulkeleri isgal etmismis turkiyeyi. yahu sen degil miydin viyana kapilarina, ALMANYA iclerine kadar akinci gonderen ? neyin muhabbeti nasi muhakeme bu ? onlar da o zaman psikopatlik yapsin bize dusmanlik etsin haydi heooooyy.

basimiza gelenlerin nedeni amerikanin emellerine destek veriyor olmamiz degil, islamci orgutlere TOLERANS gostermis olmamizdir. bir ulkede pislik yuvalandiktan sonra er ya da gec o ulkeye de pislik bulasir. hah iste al. kendi ulkenden kendi insanin kendi ulkende kendi insanini oldurdu. turkun turkten baska dostu yokmus. NASI dost bu ? internet kafede cay icip KENDI milletinden adamlari oldurmeyi planladi. bu mu dost ? MALEZYALIYLA dost olurum daha iyi. en azindan bi tarafimda bomba patlatmaz.

turktun turkten baska lafi yoktur lafi, radikal irkci kesimlerin bu ulke insaninda diger ulkelerin insanlarina karsi DUSMANLIK yaratmak icin kullandiklari PSIKOPAT nitelikte bir laftir. sizofren diye de nitelenebilir.

su alinti postta yazili olanlar INSAN olmak denilen bir kavram acisindan tamamen bencilce ve vahset iceren dusuncelerdir. insanlar olmus uzulmezmisiz. iyi onlar da bize uzulmez o zaman. e bunun bi adim sornasinda kimse kimseye uzulmesin. e ne olsun bloklasma olsun. e ne duruyoruz canim buna bir de dunya savasi lazim.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

amerika baska ulkelerde teror estiren ulkeymis. e peki usama bin laden ne ? bahreyn denen ulkenin TAMAMININ insaat isini o yapti, ordan aldigi parayla UYDU aldi, sonra ordan da kazandigi paralarin tamamiyla adam bi seferde UC BIN kisi oldurdu. ne oldu bunu gormeyiveriyoruz amerikaya camur siviycagimiz zaman ? bu herif melek mi ?[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

ulke olarak bu teror olaylari sonrasinda yapmamiz gereken 3 sey var :

1 - teror olaylarinin teror gruplarinin amaci olan bizi izledigimiz rotadan ve hayatimizdan yildirma amacina ulasmasina izin vermemek

2 - teror olaylarina karsi guvenlik tedbiri alinacak diye demokratik modern rejimlerin temeli olan kisisel hak ve ozgurlukleri kisitlayan tesebbuslere izin vermemek

3 - teror olaylarini bahane ederek bunlari kullanip su ya da bu irk, din ya da etnik grup mensuplarina karsi dusmanlik, ofke ve ayrimcilik yaratmaya calisan radikal odaklarin emellerine alet olmamak[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 24 November 2003 17:36 tarihinde demiş ki:
kafatasci ve islami odaklarin gezegen uzerinde olan HER seyi amerikayi ya da batiyi kotulemek ve gerici, diger uluslardan ayrimci, ofke dolu yorumlarini dinlemektense kendi VIYAKLAMA hakkimizi kullaniriz.

nedir bu viyana seferi mi nerden basliycak hangi sadrazam atandi bunun basina ? kapikullari gidiyor mu ? gidiyorsa biz de gelelim./[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

Ben ne derim, insanlar ne anlar. Neler cikarirlar bu yazilar icinden ve nasilda 2 cumleyi bir araya tutusturamazlar. iste birader sorun burda.
Yani anladim Paticik bir forum ama hep beraber el ele veripte sicmayin su forumun azina,
Kendi viyaklamalarini dinliye dinliye ve hic bir kimsenin dusuncesine adamgibi deger vermiyerek bu hale gelmissin sen.Devam unity devam,.
En azindan kendi fikrin var bazi konularda.
Digerlerinden olan tek artin bu.[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler (burasi)
Grim Fandango Turkish Fan Club
Kilicim ve ben ve kullanim

[Bu mesaj The_Guardian tarafından 24 November 2003 18:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

'sicmak', 'viyaklamak', biz bu hale gelmisiz ama bu hale geldigimizde orada seni bulduk. sen once kullandigin kelimelere bir bak da ondan sonra bu forumu bu hale getirmek su forumu su hale getirmek polemigini ac. git bir kahvede birine viyaklayip duruyorsun de bakalim ne yapacaklar sana.

bakiyorum da attigin buram buram irkcilik kokan posta getirdigimiz elestirilere muallak muglak sahsa yonelik saldirilarla karsilik vermissin.

ah ama biz yine de demokratik fikir ozgurlugunun bir geregi olarak senin de 'VIYAKLAMA' hakkina saygi duyuyoruz tabi.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

benim açtığım topic olmasına rağmen yazdıklarınızın tamamını okumadım. @Berk: Ben sana "bayrak as!" yahut "banner koy!" demedim nazikçe "bayrağını astın mı?" dedim sen de "hayır" dedin ondan sonra bir süre sonra gelip "tamam astım" dedin bana.Hele ki "banner koy!" asla demedim. Talep ederim'i ciddilik olsun diye ciddi bir rica ifadesi olarak yazdım. Bu ilk konuyu halledelim sonra benim karşıma çıkıp bana " bayrak as!" dedi deme. Gelelim bannerlara. Bu bannerları ben hazırlamadım anet in news grouplarında olanlar bir iyilik olsun kimse unutmasın dedik yapılanlara. Ama sanırım kötü ettik. Millet olayı milliyetçilik,klişe sözler gibi mevzulara getirdi. Özür dilerim bir hata ettim. Bazı anlayışlı(!)(herkes değil) kimselerle bir şey paylaşmak istemiştim. Demek ki hata yapmışım verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür diliyorum. Affedin...........................[hline]Bilinçli INTERNET Kullanıcısı için ELELE!
Sosyal ağlarda paylaş

said:

The_Guardian demiş ki:

Tanercim sanada gelince aslinda atmiyacaktim bir mesaj ama yazdigini gozun gorsun be arkadasim,Ny dedigin neresi Istanbul dedigin neresi bu 1.
Amerikali icin hic bir zaman uzulmem bu 2
Istanbul turkiyenin bir sehiri ve neredeyse bir antikasi,.Ona bomba kurulmus patlatilmis.
giden bizim binamiz.
Giden bizim arabamiz
Giden bizim insanligimiz(kendi milletini satti b pstlar)
Giden bizim insanimiz.

Ayrica sen dusunuyormusun o Amerikalilar Turkiyeyei cok ipledi ozellikle bu saldirilardan sonra ahh canim dedi??

said:
The_Guardian, 24 November 2003 18:22 tarihinde demiş ki:
Ben ne derim, insanlar ne anlar. Neler cikarirlar bu yazilar icinden ve nasilda 2 cumleyi bir araya tutusturamazlar. iste birader sorun burda.

Biraz Çelişki yokmu sencede?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 24 November 2003 18:07 tarihinde demiş ki:
said:
Afterdeep, 24 November 2003 17:55 tarihinde demiş ki:
Guardian'ın dediklerine katılıyorum. Şöyle ki;
Amerika'da bunlar olduğunda aynı tepkileri verdinizmi demiş bi arkadaş. Vermedim. Neden? Çünkü petrol stokları azaldığı için (en basit neden) başka ülkelere savaş açıp terör estiren allahın belası bir ülke. Bugün aynı şey İngiltereye de olsa üzülmem. Neden? Çünkü vatandaşlarına Türkiye'ye gitmeyin diyecek kadar şerefsiz köpeklerin yaşadığı bir ülke. Bizim bu duruma gelmemizin tek nedeni Amerikadır. Bunun aksini kimse iddia edemez. Amerika'nın emellerine destek verir gibi olmamız bile başımıza bunların gelmesi için yetti. Kendi ülkemin insanları, malı, canı, sosyal yaşamı vs. vs. den başka hiçbir şeye üzülmem. Türk'ün Türkten başka dostu yoktur lafı hiçbir zaman klişe olmadı. Unutmayınki bugün Avrupa birliğinin bazı saygın (!!) üye ülkeleri geçmişte bu toprakları istila etmişlerdi. Bu ülkeyi ele geçirme emelleri içinde olan güç çok fazla. Ama güçlü bir ülke (ordu, dayanışma vs.) olduğumuz için topraklarımızda gözü olanların emelleri sadece akıllarının bir köşesinde duruyor.[hline]Sungur - Scout of Hun

petrol kaynaklari azaldi diye filanca ulkeye ikiz kulelerin 30 bilmem kacinci katindan yanmamak icin ATLAMAK zorunda kalan adam mi girdi ? binada mahsur kalan insanlari kurtarmaya calisirken tepelerine 100 katli bina coken itfaiyeciler mi girdi ? bu ulkelere belki bu insanlarin oy bile vermedigi bir muhafazakar hukumetin emriyle giren amerikan ordusudur. sunu bi akliniza sokun artik, turkiye gibi ulkelerin aksine bati ulkelerinde ELLI YIL ulkeyi gidip gelip idare eden hanedenlar yoktur. SECIM denilen birseyle insanlar basa gelir, politikalarini uygular.

avrupa ulkeleri isgal etmismis turkiyeyi. yahu sen degil miydin viyana kapilarina, ALMANYA iclerine kadar akinci gonderen ? neyin muhabbeti nasi muhakeme bu ? onlar da o zaman psikopatlik yapsin bize dusmanlik etsin haydi heooooyy.

basimiza gelenlerin nedeni amerikanin emellerine destek veriyor olmamiz degil, islamci orgutlere TOLERANS gostermis olmamizdir. bir ulkede pislik yuvalandiktan sonra er ya da gec o ulkeye de pislik bulasir. hah iste al. kendi ulkenden kendi insanin kendi ulkende kendi insanini oldurdu. turkun turkten baska dostu yokmus. NASI dost bu ? internet kafede cay icip KENDI milletinden adamlari oldurmeyi planladi. bu mu dost ? MALEZYALIYLA dost olurum daha iyi. en azindan bi tarafimda bomba patlatmaz.

turktun turkten baska lafi yoktur lafi, radikal irkci kesimlerin bu ulke insaninda diger ulkelerin insanlarina karsi DUSMANLIK yaratmak icin kullandiklari PSIKOPAT nitelikte bir laftir. sizofren diye de nitelenebilir.

su alinti postta yazili olanlar INSAN olmak denilen bir kavram acisindan tamamen bencilce ve vahset iceren dusuncelerdir. insanlar olmus uzulmezmisiz. iyi onlar da bize uzulmez o zaman. e bunun bi adim sornasinda kimse kimseye uzulmesin. e ne olsun bloklasma olsun. e ne duruyoruz canim buna bir de dunya savasi lazim.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

Git Malezya'ya yerleş sen en iyisi.[hline]Sungur - Scout of Hun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Berk, 24 November 2003 18:58 tarihinde demiş ki:
said:

The_Guardian demiş ki:

Tanercim sanada gelince aslinda atmiyacaktim bir mesaj ama yazdigini gozun gorsun be arkadasim,Ny dedigin neresi Istanbul dedigin neresi bu 1.
Amerikali icin hic bir zaman uzulmem bu 2
Istanbul turkiyenin bir sehiri ve neredeyse bir antikasi,.Ona bomba kurulmus patlatilmis.
giden bizim binamiz.
Giden bizim arabamiz
Giden bizim insanligimiz(kendi milletini satti bu pustlar)
Giden bizim insanimiz.

Ayrica sen dusunuyormusun o Amerikalilar Turkiyeyi cok ipledi ozellikle bu saldirilardan sonra ahh canim dedi??

said:
The_Guardian, 24 November 2003 18:22 tarihinde demiş ki:

Biraz Çelişki yokmu sencede?

yok berkcim,
Cunku quote yapilan cumleler farkli bu 1.

2. Benim orda dedigim Amerikalilarda bizi iplemedi biz zati onlari niye iplerizdi.(yazim yanlisim varsa ozur :D)

bu arada gidip malezyaya Yerlesmek olayina gelince AMAN HAAA.sakin diyim .
Igrenc otesi bir yer.[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Sosyal ağlarda paylaş

amerikalilarin bizi iplemedigini olctun yani. biliyorsun new yorkta bi sandviccide hotdog yiyen adamin tvde haberleri gorunce ne hissettigini... amerikan halki eline dogdu demek ki.

ha yok eger bu kaniya amerikan HUKUMETININ davranis bicimlerine bakarak vardiysan, o zaman onlar da benzer kaniya turk HUKUMETININ davranis bicimlerine bakarak varirlar.

HUKUMETLER bir ulkenin INSANLARI demek degildir.

yunan HUKUMETININ egede turkiyeye onca yildir dusman tutumuna ragmen, 99 depreminde daha turkiyede turklerin kili kipirdamadan yunanistanda marketlerden satin aldiklari yiyecek maddelerini en yakindaki olanakla turkiyeye gondermeye calisan yunan INSANININ goruntuleri turk televizyonlarina yansidi.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 24 November 2003 19:37 tarihinde demiş ki:
amerikalilarin bizi iplemedigini olctun yani. biliyorsun new yorkta bi sandviccide hotdog yiyen adamin tvde haberleri gorunce ne hissettigini... amerikan halki eline dogdu demek ki.

ha yok eger bu kaniya amerikan HUKUMETININ davranis bicimlerine bakarak vardiysan, o zaman onlar da benzer kaniya turk HUKUMETININ davranis bicimlerine bakarak varirlar.

HUKUMETLER bir ulkenin INSANLARI demek degildir.

yunan HUKUMETININ egede turkiyeye onca yildir dusman tutumuna ragmen, 99 depreminde daha turkiyede turklerin kili kipirdamadan yunanistanda marketlerden satin aldiklari yiyecek maddelerini en yakindaki olanakla turkiyeye gondermeye calisan yunan INSANININ goruntuleri turk televizyonlarina yansidi.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

Bir bak basliyacam senin su lafi dondurme huyuna.her yazdigin satirda INSAN lafini buyultmene,
evet kardesim, ben neredeyse hic uzulmedim o ikiz kulelere ucaklarin carpmasina,Dunyanin taa obur ucunda cunku olay,
Tabikide vay adiler dedim teror u yapmis olan insanlara ve emin ol birde ah zavallilar yazik onlarada dedim ikiz kulelerde kapali kalan insanlar icin.
Ama ben kendimi yerden yere atmadim basimi dizime vurmadim .Eger uzulmekten kastin buysa.
Ve emin olun ahali. Hicbirnizde ole yapmadi.Hepiniz benimgibi o teroristlere bir kufur ve olenlerede bir ah canim cektiniz icinizden.
Ne ruyalariniza girdi geceleri ne birsey yapti.Sonucta olan dunyanin taa obur ucunda yuzunu bile gormediginiz insanlar.

Eger sirf bu tutumum icin irkciysam evet ulan irkcininda babasiyim,Lakin unutmayin neredeyse hepiniz benim tutumumu takindiz.Hic birinizde gidip amerikan elciligine bir cicek birakmadi olenler icin.ben irkciysam hepinizde olesiniz.

Sonrada gelip bana bole yok insan lafini buyultmelere.,yok buram buram irkcilik kokan mesajlar atiyorsun demeler.Lafi cevire cevire.hicbiryere gidemeyiz.

Sonuc olarak bu forumdan kurtarilmiyo koskoca gezengen.O yuzden kurtariliyormus gibi davranmayin.laflarida uzatmayin.[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...