Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web Sitesi Sahipleri...

asinanyavuz

Öne çıkan mesajlar

said:
theKingpin, 24 November 2003 14:31 tarihinde demiş ki:
said:
Berk, 23 November 2003 20:42 tarihinde demiş ki:
yapmanızı talep ediyorum demen gayet itici,

ASALIM :-)[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..

adresi veriyorum : .............[hline]Bilinçli INTERNET Kullanıcısı için ELELE!
Sosyal ağlarda paylaş

kinpine icqdan mesaj atmıştım buraya yazmak yerine ama madem orda kalmadı;

evet gaz olurum efendim, beni tnaımayan etmeyen insanların icqdan yada binemnerden emir cümleleri kurmalarına uyuz olurum.
"bayrak as"
"banner koy"

OLUR!

Ayrıca şunu da unutmayın bir smiley herşeyde aa bu geyik diiyp geçmemizi nedne olmuyor kaç zamandır bunu anlatmaya çalışıyoruz forumlarda ama tınnn! -hadi kingpinle muhabbetimiz vardır yine -

Ayrıca domun dediğine katılıyorum vahşeti banner olarak asla koymam siteye, teröristlerin ekmeğine yağ mı süreceğim?

Ayrıca burdaki bannerlarda ne öyle? "bir türk dünyaya bedeldir" "türkün türkten başka dostu yoktur" gibi eskimiş klişe kendini tatminden başka birşeye yaramayan sloganlar.

terör küresel bir durumdur. Yarın aynı olay ingiltere de veya almanya da olsa emin olun bundan daha az tepki gösterecektiniz....

*Sinir olur tıngırdatır *
Sosyal ağlarda paylaş

Ufff varya baya bi bezdim bu turler yuzunden ya
Her bi seye muhalafet her birseye bir laf,
Forumlarin sovalyesi kesilmeler gereksiz seyler yapmalar.
Kim hangi konuyu acarsa acsin kesin icinden cimbizla birsey bulup onu buyutmek,

neyse berk ne biliyosan onu yap ya.[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler (burasi)
Grim Fandango Turkish Fan Club
Kilicim ve ben ve kullanim
Sosyal ağlarda paylaş

Berk'e sinir olmama rağmen sonuna kadar katılıyorum.. Siz ny'ta binlerce insan ölürken bole bişi yaptınızmı yaptıysanız bile milliyetçi yaklaşmad kimse ne elin amerikalısı nede türk'ü oldukça klişe mesajlarla bi yere varılmaz. Ayrıca bu yaptıklarınız bence teroristleri daha çok güçlendirecek bir nevi gaz verecek. Bunlarda benim görüşlerim..
Sosyal ağlarda paylaş

Tamer, benim terror'e karsi tepkim isterse Zimbabwe'de, ister Afganistan'da, ister Amerika'da, ister yani basimizda olsun aynidir. Terror, yapanlar tarafindan bir protesto bicimi olarak dusunuluyor ancak notr bir bakis acisiyla yaklastiginda olen insanlardan baska birsey gormuyorsun ki suan bile terror yuzunden olen bir insanin bile toplumda biz farketmesek bile dev bir yariga, eksiklige yol aciyor, bir birey kaybi bile devleti derinden etkiliyor. Hele globallesme, toplumsal birlik, avrupa birligi, Turkluk gibi konularin iyice ayyuka ciktigi bu donemde bunlari tartismamiz bile gerek.

bu arada yukarida yazdiklarima acaip, hastalikli bir yorum yapmayi dusunen varsa lutfen yapmayin size demek istedigimi soyle ozetliyim. "terror kotudur, sevgi iyidir, terror yapmayalim, sevgi yapalim".
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-tamer-, 24 November 2003 17:04 tarihinde demiş ki:
Berk'e sinir olmama rağmen sonuna kadar katılıyorum.. Siz ny'ta binlerce insan ölürken bole bişi yaptınızmı yaptıysanız bile milliyetçi yaklaşmad kimse ne elin amerikalısı nede türk'ü oldukça klişe mesajlarla bi yere varılmaz. Ayrıca bu yaptıklarınız bence teroristleri daha çok güçlendirecek bir nevi gaz verecek. Bunlarda benim görüşlerim..

Simdi birsey demiyecektim ama bak berk sana dememismiydim???

Tanercim sanada gelince aslinda atmiyacaktim bir mesaj ama yazdigini gozun gorsun be arkadasim,Ny dedigin neresi Istanbul dedigin neresi bu 1.
Amerikali icin hic bir zaman uzulmem bu 2
Istanbul turkiyenin bir sehiri ve neredeyse bir antikasi,.Ona bomba kurulmus patlatilmis.
giden bizim binamiz.
Giden bizim arabamiz
Giden bizim insanligimiz(kendi milletini satti b pstlar)
Giden bizim insanimiz.

Ayrica sen dusunuyormusun o Amerikalilar Turkiyeyei cok ipledi ozellikle bu saldirilardan sonra ahh canim dedi??

Yok birader,Yalan onlar.herkez kendine.
teror evrenseldir.Hep beraber nefret ederiz.Etmeliyiz.
Buna karsin hala viyaklamaya devam edicekseniz sunuda aklinizdan cikarmayin.Siz sizin onunuze gelen tabaktan yiyorsunuz sadece.Yani hangi haber gelirse televizyonlara ona yorum yapiyorsunuz bir baskasinin gorusunu dinliyerek,

Gelin gorunki kac yildir cini mafyalar goturuyor hergun bir intahar saldirisi oluyor bilmem nerde cin icin bomba patlatiliyor, Indonezyada o oluyor,Srilankanin Basbakani devleti dusuruyor
Bunlarin hicbirine laf yazmiyorsunuz.Onun yerin NY(way babam vay be NY dedim karizma oldum)
Gozunuzu acik tutun.Su foruma yazmak icin yazmayin.[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler (burasi)
Grim Fandango Turkish Fan Club
Kilicim ve ben ve kullanim

[Bu mesaj The_Guardian tarafından 24 November 2003 17:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hakkaten haaa ne o oyle viyanaya mi gidiyoz bir turkun dunyaya bedel olmasinin terorle ne alakasi var. yasanan faciayi siyasi ulkuler dogrultusunda kullanmayi amaclayanlar mi var yoksa.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_Guardian, 24 November 2003 17:23 tarihinde demiş ki:
Buna karsin hala viyaklamaya devam edicekseniz sunuda aklinizdan cikarmayin.Siz sizin onunuze gelen tabaktan yiyorsunuz sadece.Yani hangi haber gelirse televizyonlara ona yorum yapiyorsunuz bir baskasinin gorusunu dinliyerek,

kafatasci ve islami odaklarin gezegen uzerinde olan HER seyi amerikayi ya da batiyi kotulemek ve gerici, diger uluslardan ayrimci, ofke dolu yorumlarini dinlemektense kendi VIYAKLAMA hakkimizi kullaniriz.

nedir bu viyana seferi mi nerden basliycak hangi sadrazam atandi bunun basina ? kapikullari gidiyor mu ? gidiyorsa biz de gelelim./[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

Guardian'ın dediklerine katılıyorum. Şöyle ki;
Amerika'da bunlar olduğunda aynı tepkileri verdinizmi demiş bi arkadaş. Vermedim. Neden? Çünkü petrol stokları azaldığı için (en basit neden) başka ülkelere savaş açıp terör estiren allahın belası bir ülke. Bugün aynı şey İngiltereye de olsa üzülmem. Neden? Çünkü vatandaşlarına Türkiye'ye gitmeyin diyecek kadar şerefsiz köpeklerin yaşadığı bir ülke. Bizim bu duruma gelmemizin tek nedeni Amerikadır. Bunun aksini kimse iddia edemez. Amerika'nın emellerine destek verir gibi olmamız bile başımıza bunların gelmesi için yetti. Kendi ülkemin insanları, malı, canı, sosyal yaşamı vs. vs. den başka hiçbir şeye üzülmem. Türk'ün Türkten başka dostu yoktur lafı hiçbir zaman klişe olmadı. Unutmayınki bugün Avrupa birliğinin bazı saygın (!!) üye ülkeleri geçmişte bu toprakları istila etmişlerdi. Bu ülkeyi ele geçirme emelleri içinde olan güç çok fazla. Ama güçlü bir ülke (ordu, dayanışma vs.) olduğumuz için topraklarımızda gözü olanların emelleri sadece akıllarının bir köşesinde duruyor.[hline]Sungur - Scout of Hun
Necrocks - Necromancer of Hun
Sosyal ağlarda paylaş

Guardian bende sana dememişmiydim ? =)

Neyse baştan başlayalım Guardian NY neresi İstanbul neresi demekle hiçkimse hiçbir yere gidemez... Evet bana da hiç inandırıcı gelmiyor Bushun terörü lanetlemesi veya Tayyip in terörü lanetlemesi.

Ama şu var bize birşey yapıldığında ayaklanıp komşu ülkede birşey olurken üç maymunu oynamak insan olarak bize yakışmaz...

Evet haklısın, başkasının yorumunu olduğu gibi kabul eden onu savunanlar var yok diyemeyiz, ama herşeyi önüne konduğu gibi kabul etmeyen insanlar olarak bunu nsavaşaımını vermek de bize düşer...

Mesela ben okulumdan örnek vereyim, biizm okulda bir sürü türk bir sürü amerikalı bi sürü hintli çinli filan her telden insanlar var ve hepsi şu son olayda türklerin yanında koştular.

Tabi bu kçük ölçek, esas olarak BM de yapılan saygı duruşu büyük ihtimalle terrör konusunda atılacak tek adımdı tıpkı afrikadaki çocuk askerlerler konusunda yaptıkları gibi...
Uzun lafın kısası dünyada şu anda güç sahiplerinin onda dokuzu kendi menfaatlerini düşünüyor, tabiki istisnalar var ama yeni nesil olarak bu düzeni ancak biz değiştirebiliriz,

Değiştirmeliyiz...Bunun da Türk olmakla Yunan olmakla Alman olmakla alakası olmamalı. İnsan olduğumuz için bunları yapmalıyız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...