Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aşağı bakma

Mino

Öne çıkan mesajlar

Bı fotoraf vardı klasıktır bole gokdelenın tepesınde ınsaat asamasında ı profıl celıgın uzerıne oturmus bı sıra ıscı ogle paydosunda yemek yıyor. Ama 20cm kalınlıgındakı demıre oturmuslar bole hıc bısey yok ne bag ne kemer. Son derece umarsız hıc bıseyı takmadan ole sandıvıc yıyolar.

Ya o kadar uksekde ne ruzgar vardır ya.[hline]Cuce iste bildigin cuce
Sosyal ağlarda paylaş

Yaptıkları işde özel bir yan yokki. Görmüyormusunuz adamlar bel kolonu takıyorlar. yani altlarındaki boşluk 10 metre olsa ne olur 10 km olsa ne farkeder.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 23 November 2003 00:23 tarihinde demiş ki:
Yaptıkları işde özel bir yan yokki. Görmüyormusunuz adamlar bel kolonu takıyorlar. yani altlarındaki boşluk 10 metre olsa ne olur 10 km olsa ne farkeder.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]

Fedaykin elemanlarla konuştum seni çaya davet ettiler tepede buluşuyorsunuz tamam mı :lol:
Sosyal ağlarda paylaş

Valla benim yiyeceğim mok :-)
*! Gözleri mumi'yi arar* :-)[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]

[Bu mesaj fedaykin tarafından 23 November 2003 00:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce, 23 November 2003 00:23 tarihinde demiş ki:
Bı fotoraf vardı klasıktır bole gokdelenın tepesınde ınsaat asamasında ı profıl celıgın uzerıne oturmus bı sıra ıscı ogle paydosunda yemek yıyor. Ama 20cm kalınlıgındakı demıre oturmuslar bole hıc bısey yok ne bag ne kemer. Son derece umarsız hıc bıseyı takmadan ole sandıvıc yıyolar.

Ya o kadar uksekde ne ruzgar vardır ya.[hline]Cuce iste bildigin cuce

cuce bende o fotoyu gorunce direkman lan oha bi firtina ciksa adamlar sicar die dusunuodum ama nasi yapio adamlar ya belki altlarinda kat falan wardir die dusunuorum ben bole bi kat altlarinda neyin yani baska turlu hicbi insan ewladi oturamaz ole[hline]Liseli var ya ,ah o liseli
Kisa etekli,dar elbiseli
Sosyal ağlarda paylaş

O ipi kopartmak için hayvan oğlu hayvan olman lazım. O ip 2-3 tonu taşımak üzere yapılmış bir aygıt. Ayrıca o ip koparsa 10 metreden düşsende ölürsün, 10 km'den düşsende. Tek fark düşüş biraz daha uzun sürer :-)[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ne yani bana insan evladı değilsin mi demek istiyorsun :-D
said:
Neverm1nd, 23 November 2003 00:32 tarihinde demiş ki:
ama nasi yapio adamlar ya belki altlarinda kat falan wardir die dusunuorum ben bole bi kat altlarinda neyin yani baska turlu hicbi insan ewladi oturamaz ole
[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]

[Bu mesaj fedaykin tarafından 23 November 2003 00:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ehehe yok ben kolonsuz şurdan şuraya tırmanmam. Yani belimde kolon varken bile emniyet alan arkadaşın mallığı yüüznden yumuşakta olsa yere çakılmış birisi olarak kolonsuz asla ( prezervatif reklamı gibi oldu ya neyse :-P )[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...