Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

broken sword 3 ve KOTOR çıktı!!!

Griswold

Öne çıkan mesajlar

bi ark üsküdarda sormuş bi bilgisayarcıya herif kadiköyde ya da beşiktaşta kesin wardır demiş beşiktaşta oturanlar yaşadı:)
KOTOR (Knights Of The Old Republic) kaç CD olduğunu bilmiorum yarın inşallah alacam kadıköyden star warsta geçtiğini sölememe gerek yok bi tek türünü sölicem: RPG!! galaxiesi bi kenara atarsan piyasadaki tek swde geçen rpg yani
sırf bu oyun yüzünden girdiim krizleri bi Bendekar bilir.. ben hatırlayamıorum.. ona sorun:)[hline]icq:172758290
Sosyal ağlarda paylaş

bugün aldım oyunu tek kelimeyle muhteşem ama bi sorunu war manyak bi sistem istio bide prologue'u geçtikten sonra (epilogue da olabilir bu ikisini de hep karıştırırım ztn:)) oyun pause mode ve ana menu hariç kımıldadığınız sürece inanılmaz takılıyor ve pause modea geçince normal hızına dönüyor kapatıp açınca düzeliyor ama nedenini annayabilmiş deilim(herşey lowda)
scout bi karakter yarattım dövüş sistemi gayet kullanışlı zaten fighter, scoundrel ve scout war bide cinsiyet seçiosunuz ırk olarak seçilebilen sadece insan var :( ortamda bozuk robot warsa kullanıp çalışır hale getirebiliosunuz ya da bilgisayar sistemlerini kırıp tarat vb. aletleri düşmanlarınıza yöneltebiliosunuz :) ama bu olaylar için computer use skilli ve computer parts gerekio
yani kısaca oyun inanılmaz detaylı ve güsel eğer sisteminiz iyiyse saldırın!!!! (bu arada benim soruna da yardım!!!)[hline]icq:172758290
Sosyal ağlarda paylaş

benim sorun (yavaşlama olayı) sanırım crackten kaynaklanıo sizdede oluosa gcw'dan proper fixed exe indirin ya da gidip namuslu namuslu orjinalini alın! (4CDdi zaten adam 9 milyon dedi benden çıka çıka 6.250.000 çıktı adamda heralde arefe günü sevaptır die düşünmüş olacak ki verdi 3 milyon indirimle!! elini öpüodum adamın:):):))[hline]icq:172758290
Sosyal ağlarda paylaş

broken sword fazla kolay olmasının dışında(ya da bana ole geldi) cok cok iyi olmuş, ilk oyuna atıflar mevcut her adventuresevere tavsiye ederim.Aynı zamanda bize adventure türünün ilerde nası bişey olacağının ipuçlarını da veriyor.
Özellikle Paris' e bayıldım çok benzetmişler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...