Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yarın Gidiyorum..Hakkınızı Helal Edin

Gilean

Öne çıkan mesajlar

Yarın Londra'ya gidiyorum..bu camiadan 1 hafta uzak kalmak zor olacak..iyi birinternet kafenin yerini öğrendim orda:Dbir gider girerim belki paticiğe..haydi sağlıcakla kalın..bayramınız mübarek olsun..ben yokken sakın bomba fln patlatmayın ha..[hline]shapshal, 16 November 2003 19:36 tarihinde demiş ki:
Grupta gitar nasıl çalınır? Biri akor çalar diğeri nota çalar falan mı veya ne biliim herkes aynı akora mı basar...bilgi lütfen!
Sosyal ağlarda paylaş

helal olsun kardeş... sağ sağlim git sağ sağlim gel.. bol bolsa foto çk göster bise :D...[hline]Design is a life! I'm a designer. So, am i god? .::. Grafiker® :hrr:
Abi matrizde yemek yesem orucum bozulurmu? | Vadaaaaaaaaaa!...
```````````````````
Yedi tepeli şehrimde, bıraktım gonca gülümü
Ne ölümden korkmak ayıp, ne de düşünmek ölümü
```````````````````
Kadının biri iskeledeymiş hamile kalmış neden?
Reisin takası gelmiş... Muhah
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlarla gezicez..webcam bulsam resim çeksem..belki gitmişken alırım ordan[hline]shapshal, 16 November 2003 19:36 tarihinde demiş ki:
Grupta gitar nasıl çalınır? Biri akor çalar diğeri nota çalar falan mı veya ne biliim herkes aynı akora mı basar...bilgi lütfen!
Sosyal ağlarda paylaş

fusion mutfağı denicem abi..teyzemden restorant adları aldım..kebabçıda fena olmaz:D[hline]shapshal, 16 November 2003 19:36 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ehueu..her adama bombaymış gibi bakacam..belli olmaz gelir orayı bombalarlar..[hline]shapshal, 16 November 2003 19:36 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

tabiki bomba gibi türk erkeği hep geçmiyor ellerine ingiliz hatun kişilerin sana aç aça bakarlar yiyecek gibin ehu(biliyorum bazen iğrençleşebilirim)[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...