Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Duke Nukem Forever da mı Patladı?

Bone

Öne çıkan mesajlar

Yahu neredeyse GameShow, A4 boyutuna geçtiğinden beri (hatta daha önce miydi, tam net hatırlamıyorum) Duke Nukem Forever hakkında haberleri birçok yerde görür oldum..

Bir ara "Unreal Motoruna geçtik, alın size değişiklikler"
gibisinden haberler gördüm PCGamer'da..

Yahu noldu bu oyuna bilen veya duyan var mı?

Sürpriz bir şekilde pat diye çıkartsalar, hatta Half-life 2 motoruyla başka bir sürpriz daha yapsalar, yine de ilgi çekmez diye düşünüyorum..
Ki Unreal'dan çok HL2 motoru gerekiyor gibime geliyor..

Bu oyunu nasıl yaparlarsa yapsınlar, Duke Nukem 3D'nin bölümlerinin aynısı, fakat daha gelişmiş grafiklerle ve tabii ki senaryo ve haritalar değişik versiyonu halini çıkartsınlar alırım.. Çünkü o Duke Nukem 3D'yi sırf bölümlerinin dizaynı için oynarım.. Sanki gerçek ama ölü bir şehirde oynuyormuşum gibi hissederdim.. Hatta ayna olayı süperdi..

Blood 2 güzeldi. Ama Blood, Duke 3D, Shadow Warrior gibi oyunlarının hissini tutturamadığı için beğenilmedi. Tabii benim için çok zevkli bir FPS'ydi tabii ki. Ama o bahsettiğim dönemin duygusu yoktu..

Umarım Duke Nukem Forever'da da aynı hatayı tekrarlamazlar.. Blood 2 güzel olmasına güzeldi ama hissizdi..

Dungeon Keeper 3, Command and Conquer 3 (Tiberian Twilight idi sanırım), Warcraft Adventures, Larry 8 gibi Duke Nukem 3D de patladı sanırım..

Çok beklediğin oyunların yapılmaması kadar sinir bozucu birşey yok..
Tabii bir de Prince of Persia 3 gibi başarısız devam oyunları da cabası..[hline]Nefret Ederim: Petek Dinçöz, Harry Potter, Electronic Arts
Hastasıyım: Şebnem Ferah, Wolverine, Blizzard
Sosyal ağlarda paylaş

Duke Nukem konusu sole oldu

Yapildi cope atildi

Yapildi cope atildi

Yapildi cope atildi

Unreal motoru gelismis hali piyasaya cikit
Yine Cope attilar Unreal La basladirlar

Yaptilar.Seslerden cikan bir sorun ve yetersiz back up yzuunden yine cope attilar.

Duke Nukem in salak 2d tadinda 3d oyununu yaptilar. Sonra onu atmak yerine sattilar.

Max Payne geldi onla ugrastilar. MAnyak para getirdi bu sirada HalflIfe yeni grafik motorunu bitirmek uzere oldugunu duyurdu,. Motor cikana kadar baska oyunlara yoneleceklerini soylediler.

Kendilerine essekler dolusu para getirmesine ragmen Max Payne i Rock Star a sattillar. Sonra Hlaflife motorunun lisansini aldilar. Yeniden basladilar...Para sikintisi cekmeye basladirlar ve su aralar Duke Nukem in film haklarini sattilar (su save private Ryan in yapimcisina)

Ayrica Deus Ex inde film haklari alinda(sanirim universal tarafindan) onunda filmi sole 2006 veya 2005 e geliyor.

Duke Nukem sanirim (da simdi kendime bile bir Hadi len cektim) bir kac yila hazir olur(hadi len)[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler (burasi)
Grim Fandango Turkish Fan Club
Kilicim ve ben ve kullanim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...