Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kırık Kalpler Bolumu

De-Jeavu

Öne çıkan mesajlar

Coster biz senle aynı kaderi paylaşıyoruz adamım.Bugün okulda kızla bozuşmuştuk.Tamda duygularımı ona açıcaktım.Kısmet olmadı.Eve geldim kafam esti.Açtım turkcell i siteden kıza 17 mesajlık bir yazıyla duygularımı anlattım.Ama üstü kapalı olarak(ben seni hep çok iyi bir arkadaş olarak görüyordum.Fakat sana duyduğum sevgi bu kavramın çok üstünde vb...).Kız nedemeye çalıştığını anlamıyorum ama sana yaptığın hareketlerinden ötürü çok kızdım dedi.Bende gerçekten anlamak istersen dikkatli oku ayrıca bir yararı olucaksa özür dilerim dedim.Sonunda çaktı heralde olayı(yada başından beri biliyordu???).Sen ne demeye çalışıyorsun dedi.Ben seni hep çok iyi bir arkadaş olarak gördüm ve boyle devam etmesini istiyorum dedi.Bende sana iki seçenek sunuyorum dedim.Ya benim bu halimi seç(kıza karşı kaprisli halim bu nedenle biraz kaba) yada başka biri olayım ama kalbimde senin yerine büyük bir boşluk olsun dedim.Kız ikisinide istemiyorum ben senin kibar ve neşeli olmanı istiyorum dedi.Bende senin biraz daha hoşgörülü olmanı ve beni anlamanı bekliyorum dedim.Kız ben boyle mutluyum dedi.Bundan sonra ne yaparsın artık.Bende sen mutlusun ama ben mutsuzum dedim.Sonra anlıyacaksın bana yaptığın haksızlığı ama iş işten geçmiş olcak,Sana mutluluğunun devamını dilerim dedim.Abi artık kalbime gömmeye çalışıcam bu acıyı biraz önce daha yeni geldim eğlenceden ne güzel kafamdan sildim diyodum.Eve gelince yine aynı şey.Aklımda yine o.gözü kör olsun şu aşkın[hline]_K_SeD_ saygıyla sunar...
Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
Sosyal ağlarda paylaş

Bi süre görme yüzünü bak ne güzel unutuyorsun.[hline] Sam, 18 Ocak 2003 16:01 tarihinde demiş ki:
"The performance of dark-dr is a must-see of the year..."
- New York Times

"...dark-dr plays the admin character of the topic, reflecting the fury of an santa orc.."
- BBC

"...dark-dr bu başlıkta kendini aşıyor."

- Atilla Dorsay

Querquobad Quane [SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

Açılmak bir yere kadar rahatlatıcı olabilir ama sadece kısa bir süre. Onun başka biriyle çıkmasını el ele kol kola ... ürperiyorum... İçim gidiyo. Hayalini kurduğumda bile ikisine andaval gibi bakıp izlemekten başka çaremin olmadığını düşünmek beni ürpertiyor... ama arkadaş kalmaktan başka bir çarem de yok. Bulunduğumuz semtin sokaklarında dolaşırken koluma girmesi başını omzuma yaslaması. Oturduğumuz yerde sırtını bana dönüp benim sırtıma yaslanması ve arkamdan gizemli bir şekilde konuşması.. Hiçbiri bir an gözümün önünden gitmiyor... Ciddi bir şekilde aşığım onun için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırım. Ölümü bile göze alabilirim!. Ama ileride bunun platonik olup sadece basit bir çocukluk aşkı olmasını düşünmeyi bile istemiyorum. Onu o kadar seviyorum ki şehir dışında olsam ve beni çağırsa o günün akşamı evinin önünde olabilirim. Bir şekilde. Çünkü ondan küçük bir açık bekliyorum. Geri gelir zaten. Artık koluma bile girmiyor. Yanyana otursak bile hiç bir şekilde yakınlık göstermiyor o çocukla çıktığından beri böyle. ama belki doğru yapıyor bende istemem çıktığım kızın başkasının koluna girmesini. Bu halimden dolayı mantıklı da düşünemiyorum. Ayrıldığı zaman en iyi arkadaşına gidip ne yapabileceğimizi sormayı düşünüyorum. Benim de en iyi arkadaşlarımdan biridir o sebepten ona sorcam. ama yinede korkuyorum. Reddedip bir daha yüzüme bakmamasından korkuyorum. Yeteeeeeeeeeeeeerrrrrrrrr. KAfamı duvarlara vurasım geliyor. Ne yapmalıyım Allahım Allahım sıyırcam yaaaaaaaaa. Of..
Sosyal ağlarda paylaş

Ey genç arkadaslar.. Aşık olmak elbet sizlerinde hakkı fakat şöyle bi 3 5 sen gecsin, ondan sonra arkanızı dönüp baktıgınızda öyle üzüleceksiniz ki anlatamam. Ama bunları sizlere söylerken birçoğunuz 'hasiktir lam' diyebilirsiniz fakat göreceksizniz ki bunlraın hepsi boş. Bizde yaşadık öyle günleri. Hatta sizin anlattıgınız tarzdaki duyguları beslediğim kişi 1 aydan kısa bir süre sonra evlenecek. Böyle birseyi düşünün. Hayatta olmaz, olamaz dersiniz.. Ama kıçınızı yırtsanızda evlenecek.. Her neyse, bunlar güzel şeyler ama bu işlerden cok daha ciddi şeyler var hayatta. İlerde çok daha iyi anlarsınız..

- Karı kız boş, yanında dostların, dertlerini anlatacak arkadasların yoksa asıl o zaman yanmışsın. AŞK'mış, içine ediyim aşkının..

Off ulan yine bi fena oluyorum..
Nerden açtınız bu kahrolasıca konuyu..

Stigmata..
Sosyal ağlarda paylaş

İşte aylardır anlatmaya çalıştığım şey

said:
stigmata, 01 Şubat 2003 12:53 tarihinde demiş ki:
- Karı kız boş, yanında dostların, dertlerini anlatacak arkadasların yoksa asıl o zaman yanmışsın. AŞK'mış, içine ediyim aşkının..
[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down
Sosyal ağlarda paylaş

Aşık olmak diye birşeyde ısrar ediyorum ben hala.Zaten insanlardan bu aralar olabildiğince uzak durmaya çalışıyorum özellikle kızlardan yok onlarla konuşmaktan muhabbet etmekten falan çekindiğim için değil.Kendini fazla kaptırdığın zaman kendini kaybediyorsun.Ne erkekliğin gururu kalıyor ne birşeyin kaybediyorsun kendini.İstekleri bitmiyor sonra saçma sapan konuşuyorlar evet soruyorum size bu mudur aşk?Güzelliğineyse güzelliğine aşık oluyorsunuz yani aşık olduğunuz şey sadece bir surat oluyor.O kadar güzel değilse de içine aşık oluyosunuz bak ne tatlı falan diye.Tamamiyle ruhuna aşık olamıyorsunuz kısacası.Mahfolan hayatınız,kaybettiğiniz dostlarınız,harcadığınız paralar ,maddi ve manevi yorgunluk ve bezginlik için mi aşık olacaksınız?
Boşversenize benim için aşk diye birşey yok.Sadece aşkı gerçekliğin arkasına sıkıştırıyorum biryerlere.Avutuyorum ulan işte kendimi.Ama arada sırada koymuyor değil tabi.Tek negatif yönü soğuyorum insanlardan bayağı bir..
Ve içimde hep eksik bir yerler bir şeyler oluyor ama olsun dayanabiliyorum ben buna ve dayanabileceğim yere kadar da dayanacağım...
Arkadaşlar aşık falan olduğunuzu söylüyorsunuz.Peki diyelim aşık oldunuz deliler gibi oturup düşünmüyormusunuz bak hayatımın içine sıçtı bu karı ben ne diyorum ya ölünür mü bi kız için? Falan demeyi düşünün bir de.En etkili yöntemlerden biridir bence..
Oturup şööle bi düşünün..
Bence değmez
Sizce?
[hline]=o=Pepelek Satranç Turnuvası '03 Sitesi

[Bu mesaj Prawler tarafından 01 Şubat 2003 17:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Madem bu kadar çok kız bağlama muhabbeti yaptınız size bir tiyo vereyeim. Bu şimdilik size kız bağlamada daha sonra üniversiteyi kazanmada, sonra iş bulma ve yükselmede tüm hayatınızda işeyarayacak bir şeydir.
Kendinize güvenin!
Evet sadece bu kadar basit. Aşık olduğunuzu düşündüğünüzde kızın yaptığı her hareketli detaylı inceleyerek ona anlamlar vermeye çalışarak öncelikle kendinize güveninizi yersiniz. Kendine güvenmeyen bir erkeği hiç bir kadın istemez bunu unutmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani kısacası dostlarım yetiyor bana şu aralar yetebildiği akdar da devam ettireceğim yani...Yuduma gidip içki içmek beraber arabesk takılmak,şarkıları,türküleri beraber söylemek,birşeyler paylaşmak,bir bara girmek muhabbet etmek,sinemaya gitmek,taksimde turlamak,kavga etmek,beraber bilgisayar oynamak,sağdan soldan konuşmak,saçma ama bi o kadar da güzel(!)muhabbetler etmek sabahlara kadar.Dershanede tenefüste sigara içmek,karı kız muhabbeti yapmak,okulda kopya çekmek,tophanede nargile keyfini yaşamak,kayalıklara gidip içmek,haykırmak denize karşı... daha sayabileceğim o kadar çok şey var ki paylaşabileceğiniz..
Biriyle beraberken bi de acayip sıkılırsınız canım cicim aşkım bi tanem muhabbetinden.İşte son ilişkimi o yüzden bitirdim ben.Kızı bi emperyalizm kalesi olan restoranlara,bi hamburgerin 5 milyon olduğu saçma sapan yerlere değil de nedense dürümcüye götürdüm ve nargile cafeye gittik.Kızın en nefret ettiği sanatçılar benim en sevdiğim tarzı söylüyorlardı falan.Ortak bi yanımız yoktu.Ve kalıbımı basarım ki Şu koskoca istanbul'da karakterime uygun birileri yoktur.
Son sözlerim şunlar:
Kendiniz olun sadece bi kızla çıkacam diye başkası olmayın onların köpeği olmayın kısacası sadece kendiniz olun sttr edin ne olacak yani çıkmazsanız dünyanın sonu mu?Onların dediği herşeyi yapmayın olur hayatım cicim muhabbetlerine girmeyin.Olay bundan ibarettir bence.Başkası olup kendimi kandıracağıma kendim olup dostlarımla kalırım daha iyi[hline]=o=Pepelek Satranç Turnuvası '03 Sitesi
Sosyal ağlarda paylaş

Genel bir toparlama yapayım.Öncelikle inek kızlarla çıkmayın diye bir forum vardı.Sanırım benim kızın bütün notları 5 sözümden doğdu.Belki inanmazsınız ama kız hiç oyle inek biri değil gayet rahar bir sosyal yaşantısı var.Notlarının da hepsinin 5 olmasının nedeni zeki olmasının yanında hocaların da ona yavşaması nedeniyle.(Gerçekten çok güzel bir kız.).Başka bir forumda da aşık olduğunuz zaman düşünün bu kız benim ağzıma.... diye.Gerçekten bunu o kadar çok düşündüm,kendime o kadar çok teselli aradım ki ama sonunda yine aklımdan onu çıkaramadım.Onun başka biriyle olabileceğini düşünmek bile beni çileden çıkartıyor.Bu arada şansımı tekrar denedim.Ama kız ben seni bir arkadaş olarak görmek istiyorum sözünde kararlı.Offffff ya niye dünyada kızlar var:([hline]_K_SeD_ saygıyla sunar...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben geçen cuma şansımı denicektim. Kızın gelmeyeceği tuttu o günde :( Okulların açıldığı hafta aha şuraya yazıyom gidip konuşmazsam...[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen bende kızla yüz yüze konuşacaktım ama kızın huysuzluğu tuttu.Bende mesajla anlattım derdimi.Hiç olmazsa kız biliyo.Mcfrenzy bence sende oyle yap.Hiç olmazsa aldığın cevaba gore stretefini belirlersin.Yani olumlu cevap alırsan ne mutlu sana .Ama olumsuz cevap alırsan hiç olmazsa 2.döneme hiç bişey olmamış gibi bir seçeneğin olur önünde.[hline]_K_SeD_ saygıyla sunar...
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yaa, ben yüzyüze konuşmayı tercih ederim... Ne olacaksa olsun. Eğer ses çıkmazsa gine devam ederim 2. dönemime...[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç ağlaşmayın sefgilim yok diye hiç uraşmayın kızları tavlıycam diye. ilelde bişey olacaksa zaten bütün abuk subuk şeyler denek geliyor ve buluyorsun onu.
Hiç kasmayın kendinizi[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while…
Sosyal ağlarda paylaş

Kasmıyom ki denicem olursa olur; olmazsa 1 puana razı olup, önümüzdeki maçlara bakacaz.[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

Ya abi bende aşık olmıcam diyom ama elimde değil ki... Abicim kızı görsen hak verirsin bana. Onla çıksam okulda şeklim olur o derece :)[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...