Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kırık Kalpler Bolumu

De-Jeavu

Öne çıkan mesajlar

said:
Berk, 01 Şubat 2003 23:22 tarihinde demiş ki:
son cümleyle gözümden düştün

:P_[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

Ya beyler okudum geyiklerinizi (neden geyik dediimi açıklıcam)
ve konuyu saptırmanıza da anlma veremedim elemanın bi derdi olmuş koymuş...(zamanında bende yapmıştım koruorum:) )

ve bak prawler bilir beni...
eski hallerimi falan.. ama geçti olm bitti salla o kızı kafandan...
eskiden harbi gönül adamı falandım ama hiç bi zaman karşılıım gelmedi ya da gelen karşılıktan zevk almadım..
şunu anladım artık şimdiki kızlar peşlerinden ağlıyacak erkek ya da koşucak erkek istemiolar... sadece kızla bi bütün hissedin kendinizi ve şimdi hatırlamıorum ama biri sölemişti en önemlisi Z-A-M-A-N ya bu zaman ne kadar uzun sürcek fln die de mrk etmeyin ya oluruna bırakın herşeyi olmazsa olmaz kardeşim ne bozuosunuz kafanızı gidin bi yerlere eğlenin gidin çiçee fln işte..
şurda çoğu konuşan kişide "eski ben" i görüorum
yazık....

*!atkısını dolar boynuna giyer paltosunu geçmişini silmiştir, mutludur, yüzü gülüyodur hayatında yeni birisi vardır ve 4 ay olmuştur nerdeyse... arkasını döner bu mutsuzluk ortamına ve gider*[hline]FaSt & FuRiOuS
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bugüne kadar çıktığım bütün kişilerle sırf zevk olsun diye çıktım.Ama boyle ilk defa aşık oluyorum.Daha önce bir kere aşık olduğumu sanmıştım fakat yanılmıştım o zaman.Şimdi yanılmadığımdan emindim ama gel gör ki kader yine istemedi benim mutlu olmamı.Artık o kadar takmıycam kafama.Önümde 2haftalık bir zaman var.Zaten kızada demiştim.İkinci dönem beni bulamıyacaksın diye.Şimdi onu uygulamak için kendimi hazırlıycam.Ne yapalım.Kaderi yenemiyorsan ona ayak uyduracaksın.[hline]_K_SeD_ saygıyla sunar...
Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçektende çok takmayın;
bende çok taktım zamanında sonra beklenmedik bir anda beklenmedik birşeyler oldu ve herşey yoluna girdi...
*! Atkısını boynuna dolar;
Bu mutsuzluk ortamını terk eder *[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while…
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 03 Şubat 2003 18:47 tarihinde demiş ki:
aşşkk içinnn ölmeelliii aşşkk ooo zaamaaannn aşşşkkk

diyesim geldi[hline]Waiting anxiety
For a fair judgement deserved

kings of chaos

arcane varya saol mükemmelsin kaç gündür bişey yapcaktım die dönüorum...
imzaya koycaktım hatırlattın:)[hline]AŞK İÇİN ÖLMELİ AŞK O ZAMAN AŞK...
19.11.2002
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...