Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zamazingo Okulu FOrumlarina Hayir!

Neverm1nd

Öne çıkan mesajlar

said:
unity100, 20 November 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
fedaykin fikir ozgurlugu ve liberalizm dalgalari mi goruyorum sende ne

Unity ben zaten fikir özgürlüğünün sonuna kadar arkasındayım, tek istisna o fikrin iktidara gelmesi sonucunda başka görüşteki bütün insanların imhası gibi sonuç doğuracak olması. İşte o sebepten şeritaçılara karşı en ufak bir ödünün verilmesinden yana değilim. Liberalizm'den kastın özgürlükçülükse e günaydın be agam :-) Şayet kastın liberal ekonomi ise cıhhhh.. o rüzgarlar hala bana uzak yerde esiyor :-)[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Neverm1nd, 20 November 2003 15:38 tarihinde demiş ki:
bu arada komik bi olay daha war blademaster bunu sen yapmissin alman lisesi forumuna karsi cikanlari mudur yardimcisina sikayet ediomussun:)

p.s=inanmiosaniz deamon a sorun[hline]Liseli var ya ,ah o liseli
Kisa etekli,dar elbiseli

ohaa böle bi olay yok o adam alman lsiesine sokuyum dedi bn de yarın insanlar bunu görünce napacaksın dedim o adam mı söledi bunu eğer sölediyse hesaplşacaz yarın onunla neyse bakalım[hline]Ne kadar carpe diem deseler de inanma. Hep geleceğe oyna. Neden mi? Çünkü şu anda bu yazıyı okuyosun, geçmiş de saniyeler önce geride kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

blladamaster,birileri bişiler demiş,sende bişiler demişsim,sonra onlar bişi demiş ama ben senin de dediğini anlayamadım yukarıda :)[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 20 November 2003 18:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

daa sakin yazıyım ok
olay öle geçmiyo isterseniz bi çok adam da gördü ne yaptığımı benm bu adam gelip ortalığa alman lisesine sokuyum dedi ve bu adam alman lisesinde okuyo yüz karası (küfretmek istioyrum ama etmiyorum)
bn de yarın insanlar bunu göünce noolcak bakalım dedim beyefendi de yalan yanlış böle bişiler yazmış yarın konuşcaz onunla bu konuyu[hline]Ne kadar carpe diem deseler de inanma. Hep geleceğe oyna. Neden mi? Çünkü şu anda bu yazıyı okuyosun, geçmiş de saniyeler önce geride kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 20 November 2003 20:14 tarihinde demiş ki:
kavgalarınızı pm veya icq'den yapın l,tfen,kavga başlamadan uyarayım dedim.[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

cok pardon dog dogru dediin[hline]Liseli var ya ,ah o liseli
Kisa etekli,dar elbiseli
Sosyal ağlarda paylaş

blade ne diosun ya
..kimsenin umrunda olmaz diosun denemesi bedava herhangi biris görebilir o yazıyı unutma hoacalr bile

al işte bana öğretmene şikayet etce diosun abi kismenin umrunda deil sen çok mu sewiosun okulunu nesimni sewiosun deli misin işkence çekmeye bayılıo musun allahım ya başımıza bi de okul aşıkalrı çık
yarın okula gelmiorum ama görüşmek istiosan istesdigin yerde hesabını sorabilirsin küfür de edebilirsin ama karşılıksız kalmaz pişman olursun söliim hiç triplere yatma küfür edermiş asabımı bozma olm aklını başına al[hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

ya daemon sen nie bu mekanda böle bulutlarda takılıosun ya? okulunu, okulunun muhabbetini satıosun 1, üstüne hala saçma salak laflar sölüosun insanlara yalan yanlış şeyler aktarıosun..olm şş kendine gel..buranın kuralı nizamı olabilir ama senin bunu bi defa adam gibi sölemen gerekirdi ki biz kurala aykırı bişe de yapmadık..ilgisini çekmiosa eğer bi adam girip okumaz ve olay biter..ama sen artislikler yaparak öle bi geldin ki okulda herkes uyuz oldu sana..
1-aynı okulda hatta aynı sınıfta olduun insanlara adam gibi davranman gerekir..sen bu adamlarla günün büyük bi bölümünü paylaşıosun hergün..
2-bu yerde senin hayatının büyük bi bölümü geçiosa eğer ve esir deilsen sen tamamen olmasa bile bi şekilde oraya aitsin..bunu inkar etmen okuldan nefret etmen sana hiçbişe kazandırmaz..okulda esir diilsin mutlu deilsen ... gidersin..
ok?
bu saatten sonra kapat bu muhabbeti ve bidaa da okuldaki arkadaş gruplarının yarattıkları arkadaşlık ruhunun bi ürünü olan mekanlara da takılma bi zahmet..
dier arkadaşlardan özür dilerim böle bi mevzunun burda bahsi geçmesine ama bu arkadaşın böle atıp tutması hoş deil..başka ve daha ciddi herhangi bi sorun varsa buyrun gelin görüşelim konuşalım tanışmış da oluruz hem yerimiz mekanımız belli..[hline]...is there a life after birth?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jany, 20 November 2003 21:08 tarihinde demiş ki:
arkadaş gruplarının yarattıkları arkadaşlık ruhunun bi ürünü olan mekanlara da takılma bi zahmet..
[hline]...is there a life after birth?

ewt arkadaslar paticigin yeni sahbi alman liseliler bakin onlar yaratmis paticigi[hline]Liseli var ya ,ah o liseli
Kisa etekli,dar elbiseli
Sosyal ağlarda paylaş

abi gereksiz tartışmalar yapıyosunuz. Batu, emre barışın bakiyim olmaz böle şeyler 2 okul arkadaşı arasında. Bu olayların çıkmasını yeni gelen arkadaşların tam olarak burdaki havayı koklayamamış olmalarına bağlıyorum. Neyse önemli değil, artık herkes daha dikkatli olursa hiç bir sorun kalmaz.[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Neverm1nd, 20 November 2003 21:18 tarihinde demiş ki:
said:
jany, 20 November 2003 21:08 tarihinde demiş ki:
arkadaş gruplarının yarattıkları arkadaşlık ruhunun bi ürünü olan mekanlara da takılma bi zahmet..
[hline]...is there a life after birth?

ewt arkadaslar paticigin yeni sahbi alman liseliler bakin onlar yaratmis paticigi[hline]Liseli var ya ,ah o liseli
Kisa etekli,dar elbiseli

ben paticiği kastetmemiştim arkadaşım..sadece o topicten bahsediodum..böle bişe iddia etmiorum paticike ben dün üye oldum..alman liseliler de böle bişe kastetmio lafları çarpıtmayalım..

konusu alman lisesi olan bir topicte alman liselilerin eğlenmeleri insanları neden gerer hala anlamış deilim..alman lisesi topicine ilgisi olmayan bi insan girmez, okumaz, msg atmaz nie böle bi sorun oluyo ki bu..siz forumdaki bütün odalarda bütün topiclerdeki muhabbetleri takip edip bunların yorumlarını mı yapıosunuz?
ki hadi buna burası izin vermio diyelim (ne kadar saçma olsa bile) daemonın davranışı yanlış..yukarda sebeplerini yazdım..ne kadar geçmişi olursa olsun burda umrumda bile diil böle yükseklerden atamaz bana karşı..eğer adam gibi sölemek yerine böle artis artis forumu sahipleniosa da o geçmişi boyunca hiçbi kademe ilerleyememiş demektir..[hline]...is there a life after birth?
Sosyal ağlarda paylaş

Neverm1nd şöle örnekliim bu durumu bak:
-bugün ne yazıkki bi saldırı daha oldu istanbulun göbeinde..bu anlık acil bi durum dimi? evet.. ve bi arkadaşım oraya topic açmış bunun hakkında..
-o an maç vardı tv de ve gol oldu..bu anlık acil bi durum mu?evet..o gol msgını atan da benim..ben o anki coşkumu arkadaşlarımla paylaşmak için spor bölümüne gidip maç hakkında bi topic açıp onun altına mı yazmalıyım?
bi spor muhabbeti dönmüodu orda..bikaç msg süren bi gol ve milli takım muabbeti vardı..[hline]...is there a life after birth?
Sosyal ağlarda paylaş

ya anlaşamıoruz anlatamadım ben sanırm...neyse farklı telden çalıoruz hakkaten böle yazıp okuyarak karşındakinin ne demek istediini anlamak zor böle bi konuda..
istersen kapatalım mevzu gereksiz yere daha fazla uzamasın.. şuan da foruma uymayan işe yapıoruz çünkü..[hline]...is there a life after birth?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...