Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zamazingo Okulu FOrumlarina Hayir!

Neverm1nd

Öne çıkan mesajlar

nedir bu bazi okul gruplarinin burda forum acip her 30 saniyede bi konuyla ilgili olsun olmasin msj atmalari msjlari okuyorum icinde spor war kendi ozel hayatlari war
acikcasi ben adamlarin kendi okulunda olanlari burda konusmasini istemiorum gidin toplanin biyerde konusun istediginiz kadar burasi kiraathanemi lan![hline]Liseli var ya ,ah o liseli
Kisa etekli,dar elbiseli
Sosyal ağlarda paylaş

Biz hödö lisesine gidiyoruz kralız bakın gruplaştık moduna girmiş bazıları iice deli oluom...

Aynı okuldan olan şahıslar bi arada muhabbet edelim, geyik yapalım diolarsa mirc e başvursunlar kendi okullarına ait bişey yapsınlar; forumun içine etmeyin diorum....[hline]Avatar...
Sosyal ağlarda paylaş

bizim de okul topicini açmıştık amainsanlar adam gibi aa ben buradayım şu şubedeyim gibi mesajalr vardı
mesela gimli ve arcane okulda aynı sırada oturmalarına rağmen birbirlerinin pepelek kullanıcısı olduklarını o topiclerden öğrenmişlerdi[hline]Bastonu bildim ben!

Dondurma istiyom! Avokadolu olacak eksi... eksiii on iki derece olacak, yanımdakilerede uzun kuplardan istiyom...
Sosyal ağlarda paylaş

Öle olanlara lafımızı yok, bizi sinir eden en gereksiz muabbeti bile o okul topiğinde yapanlar
-abi bugün yanımdaki kız bana hödö dedi
-yaw bende hastaim o kıza zmeuh; demek sana hödö dedi

gibi alakasız gereksiz muabbet edenler.[hline]Avatar...

[Bu mesaj Wulfgar tarafından 19 November 2003 23:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İyide güzeller ilk sayfada sadece iki tane var ve biri zaten kilitlenmiş. O topic altında da istedikleri gibi tepişsinler yani size ne dimi :-) Benimde açılmasını istediğim ve de istemediğim başlıklar varda bunları yasaklamak nereye kadar ve limiti kim, nasıl koyacak. Bence aşırı bir durum olmadığı sürece, ilk sayfa sadece bilimum okulun başlığı ile dolmadığı sürece bence sorun yok. Bir yerden sonra zaten gereksiz olanlar tarihin derinliklerine gömülür, kalanlarda birileri için gerekli demektir diye düşünüyorum.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

dedigin dogru da sonucta bu forumlar okunmak icin de ayrica biz onu okuyamioruz ki annamioruz adamlarin okulunda muabbetleri yok bide adlariyla hitap ediolar birbirlerine icbisi annamioruz.Zaten sewiyesiz olduklari apacik garbage bolumune bakarsan ayni forumdan ayni kisi 2 kere acmis fakat icerikler farkli yani birazcik deistirmis yannislikla acmamis[hline]Liseli var ya ,ah o liseli
Kisa etekli,dar elbiseli
Sosyal ağlarda paylaş

Yani ilk sayfadaki diğer bütün başlıkları okuyormusun??? Mesela ben şu an ilk sayfadaki

N-gage
American Robert?
Nokia Game Paticik Klanı
Amy Lee, Kylie ve Tarja posterleri arıyorum
Herkes CV'sini yazsın!!
kullandığınız download programı...

konularına da girmiyorum çünkü hiç ilgimi çekmiyor. İçinde yazılanları anlayıp anlamadığımı bile bilmiyorum :-P Yani ilk sayfada diye girmek durumundamıyım, hayır. Olsa olsa bir iki sefer bir göz atarım belki bir iki yazıyı okurum ilgimi çekmezse veya anlamazsam da bir daha girmem. Kişilerin seviyesi konusu da ne yazık ki çok göreceli bir kavram. Buradan o vatandaşlar çok seviyeli diyorum sonucunu çıkarmayın çünkü seviyeleri hakkında bir fikrim yok. Nasıl olsunki, ne yazdıklarını takip etmeden nasıl bilebilirim. Kısaca onların yazdıklarını okumuyorum, keyfime bakıyorum :-)[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

su son zamanlarda bende girmiorum foruma insanlar iyice gereksiz baslıklar acior artik tadi tuzu kalmadi diyicek kadar soumaya basliorum paticikden bu insanlar yuzunden Gereksiz die bi bolum acip bu tarz insanlari oraya sevketmeli. orada takılsınlar gereksiz konu baslıklari ile post falam kassinlar ne biliyim yapsinlar bisiler iste...[hline]icq : 39990910
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Neverm1nd, 19 November 2003 23:27 tarihinde demiş ki:
Zaten sewiyesiz olduklari apacik garbage bolumune bakarsan ayni forumdan ayni kisi 2 kere acmis fakat icerikler farkli yani birazcik deistirmis yannislikla acmamis[hline]Liseli var ya ,ah o liseli
Kisa etekli,dar elbiseli

biraz daha zeki olmanı beklerdim ama kusura bakma yani söliycem o topiclerden birisi pazar alanından garbage a atıldı "seviyeli" kişi[hline]Ne kadar carpe diem deseler de inanma. Hep geleceğe oyna. Neden mi? Çünkü şu anda bu yazıyı okuyosun, geçmiş de saniyeler önce geride kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Diosun pazar alanından garbage a atıldı die...
Ama düzgün bişey olsaydı konu dışına geri alınırdı.

Mesela hatayla frp ye açılmış, onedenle garbage a gitmiş
fakat sonrada konudışına geri alınmış bi topic vardı

Neyse seviyeli / seviyesiz olaylarına girmeyinde...Gereksiz görüyorum..[hline]Avatar...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 19 November 2003 23:16 tarihinde demiş ki:
mesela gimli ve arcane okulda aynı sırada oturmalarına rağmen birbirlerinin pepelek kullanıcısı olduklarını o topiclerden öğrenmişlerdi
hayır öyle olmadı
sanırım fizban dı birinden gimli ile aynı sınıfta olduğumu öğrendim
sonra sınıfa girip gimli kim diye sormuştum hehe
ayrıyetten kendisi o yıl değil ertesi yıl sıra arkadaşımdı[hline]Güldürme beni Sam...
Sosyal ağlarda paylaş

Alman Lisesi konusunda kendi okuluma karşı verdiğim en büyük savaşı görebilirsiniz. Ben hiç yanlısı değilim bu olayın (başlarda batmıyodu bana, sonrada biraz zıvanadan çıktı) Paticik her zaman pati kardeşliği olarak kalacak. Başka gruplaşmalar falan tamamen forum dışı başlıklara sebebiyet veriyor[hline]Selamon, 06 October 2003 20:20 tarihinde demiş ki:
"cem uzan ın ipiyle kuyuya inilmez"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 19 November 2003 23:24 tarihinde demiş ki:
İyide güzeller ilk sayfada sadece iki tane var ve biri zaten kilitlenmiş. O topic altında da istedikleri gibi tepişsinler yani size ne dimi :-) Benimde açılmasını istediğim ve de istemediğim başlıklar varda bunları yasaklamak nereye kadar ve limiti kim, nasıl koyacak. Bence aşırı bir durum olmadığı sürece, ilk sayfa sadece bilimum okulun başlığı ile dolmadığı sürece bence sorun yok. Bir yerden sonra zaten gereksiz olanlar tarihin derinliklerine gömülür, kalanlarda birileri için gerekli demektir diye düşünüyorum.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]

fedaykin fikir ozgurlugu ve liberalizm dalgalari mi goruyorum sende ne ?[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mighty_THoR, 19 November 2003 23:36 tarihinde demiş ki:
kedi düşmanlarına hayır[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...