Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yıllar geçtikçe tadı artan şarap gibi hissettiğiniz şeyler

Bone

Öne çıkan mesajlar

Şimdi bu ne biçim başlık diyebilirsiniz.
Şarapçı olduğunuzdan başlıkta da şarap lafı geçtiğinden sazanlamış olabilirsiniz..
Ya da "Bonecrusher yine ne yumurtladı" diye meraktan bakmış olabilirsiniz..

Ama benim asıl merak ettiğim olay şu:
İlk başta fazla hoşunuza gitmeyen, ama zaman geçtikçe sizi daha da cezbeden ne tür şeyler var?

Birkaç örnek veriyim..

Şebnem Ferah. İlk dinlediğimde fazla sevmemiştim.. CD'lerini her takışta bir şarkısını daha sevmeye başladım.. Şimdi ise Şebnem Ferah'a hastayım. Her gün CD'lerini döne döne dinliyorum (tabii bazen de dura dura dinliyorum yakında zıplaya zıplaya dinliycem).

Fallout. İlk oynadığımda hoşuma gitmemişti. "Bunun sevilecek ne yanı var be" demiştim.. Ama etraftan oyun hakkında bilgiler edindikçe, ve oyunu her tekrar kurup bir el oynayışımda daha çok sevmeye başladım.. Şimdi fallout'u oynamada hala amatör olabilirim ama hastasıyım falloutun.

Dungeon Keeper, X-Men gibi ilk bakışta aşk yaşadığım ve hala vazgeçemediğim başka şeyler de var. Ama konumuz bu değil.
Benim asıl merak ettiğim "ilk başta hoşlanmadığınız, zaman geçtikçe sevdiğiniz ve şimdi de fanatiği olduğunuz şeyler".

Eğer aklıma başka şeyler gelirse sonradan eklerim.[hline]Bonecrusher: Hadi bira içmeye gidelim.
Eagleeye: Olmaz, henüz çok gündüz.
Sosyal ağlarda paylaş

half-life ve internet cafe ortamı,ilk internet cafeye gittiğimde millet deli danalar gibi delta force oynuodu,girdim 40-50dakka oynadım beğenmedim,1 hfta sonra canmım sıkkındı,sokaktayken net cafenin önünden geçerken üff,bi girip bi yarım saat bakim başka oyun varmı diye girdim bi daha çıkamadım :)aynen ilk net cafeye half-life oynamak için götürmüştü ark beni hiçeğenmemeiştim half-life'ı

fallout,ilk oynadığımda bende hiç sevmemeiştim,şimdi3.oyunu deli danalar gibin bekliyorum

menemen,eskiden hiç sevmezdim,ne aptalmışım

sonra,ilk defa geçen yıl mart ayında görmüştüm onu,biraz konuşmaya çalıştım,sonra vaz geçtim,sonra onun orda olduğunu unuttum bile,hatta bazen çeşitli sebeplerle hafif hafif uyuz bile oldum,ama artık arkasında koşuyorum,2-3 aydır çok iyi arkadaşız,birbirimizin bütün sırlarını biliyoruz nerdeyse,çok çok çok çok seviyorum onu ama sadece arkadaşız,acaba böylemi kaıcağız,hayatımda hiç yapmadığım şeyler yaptım ama olmadı hala sadece arkadaşız,üff keşke geçen yılki gibi onun varlığından habersiz yaşasaydım[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 19 November 2003 10:45 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 19 November 2003 10:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben beyaz peyniri sevmezdim(biliyorum biliyorum lakin size sormadim :p ) Simdi ac kopekler gibiyim anasini satayim,
Daha gecen hafta anneme yalvar yalvara trkiyeden gelirken Beyaz peynir getirttim,(hemde ktusunda) daha dun bitti koskoca kutu
Annemde essegin ayagini ye dedi
Kim bilir ilerde belki onuda severim :D [hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler (burasi)
Grim Fandango Turkish Fan Club
Kilicim ve ben ve kullanim

[Bu mesaj The_Guardian tarafından 19 November 2003 10:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 19 November 2003 10:49 tarihinde demiş ki:
oy oy o kadar değerli bişimi beyaz peynir,malezyada yokmu beyaz peynir?şimdi kursağımdan geçmez be guardi :)[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

ne o var ne kebap var ne cig kofte var nede Kokorec var.
Ki ben bunlarin hastasiyim
PASTIRMA BILE YOK BE..ONU BUNU BIRAKIN PASTIRMA BILE YOK YA
Atasim geliyo kendimi,
Birde bayram pidesi.....oda yok
bohuuuhuhuhuuhuhuuhuuhu bohuuhuu[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Sosyal ağlarda paylaş

Her bir yudumdan sonra hayat daha guzel gelir bana...

Bilgisayarimin karsisina gecerim, icecegimden bir yudum alir forumlari okurum, dostlarimla konusurum. Gercekten gun gectikce daha bir huzurla doluyor damarlarim.

Baska... Dostluklarim vardir yillar gectikce tadi artan.
Sevgilim var insallah yillanacak olan...

Hayat guzel bir yatirim ama benim icin 16 yildan sonra yeni yeni doyasiya icilecek bir saraba dondu[hline]Selamon, 06 October 2003 20:20 tarihinde demiş ki:
"cem uzan ın ipiyle kuyuya inilmez"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solonor, 19 November 2003 14:29 tarihinde demiş ki:
metal müzik sanırsam. Özellikle metallica için bunu söyleyebilirim. (artık baymaya başlasa da...)[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.

heheeh Benden de okadar ..
Aklima geldiydi bunu yazmak lakin dedim simdi solerim cikar biri bisi soler birde onla ugrasirim,[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nefr, 19 November 2003 11:26 tarihinde demiş ki:
Sefkilim. Ilk zamanlar da güzeldi, ama her geçen gün daha da keyifli oluyor.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...

Senin gibi düşünenlerin halen varolduğunu görmek keyiflendirici.

Konuya cvp ise : Balık kokusu bile hasta ederdi, halen bayılmıyorum ama yedikçe "hmm aslında fena deilmiş hani" diebilmeye başladım.[hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Sosyal ağlarda paylaş

asp.net eskiden ne biçim şey bu derken şimdi hastası oldum

aopen ulan bunlar bişiden anlamaz derken şimdi tüm parçalar aopen oluyor.

linux ilk görüşümde hiç beğememe rağmen şu an linux kollloeksiyonu yapacak duruma geldim[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bisikletim...

Gün geçtikce etrafımdaki herşey azalsada onda bir artış oluyor..
Gücümde artış oluyor sayesin..Duygularımda-düşüncelerim,kafamı geri kendime getirmede artış oluyor..
Dolayısı ile dahada bağlanıyorum her gün kendisine..

Yanlızlık..

Her geçen gün biraz daha kıymeti artıyor..Çünkü eninde sonunda yanlız olduğumu anlıyorum her günün sonunda..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Popeye, 05 November 2003 10:16 tarihinde demiş ki: başına vurmuş senin mumi helal süt emmiş bi kızla evermek lazım acele
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...