Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

6alatasaray

karpuz

Öne çıkan mesajlar

• Admin
lol bencede cok salak görünüyo
bide üstüne basa basa yazıyolar iş yapıyolarmış gibi ona gülüyom :P
yazınca ben daha coolum 1 puan onde gidiyom senden triplerine giriyolar bide :)[hline]Grandmaster Hamburger
Sam, 14 November 2003 02:47 tarihinde demiş ki:
ekşisözlüğü objektif kaynak olarak kabul edeceğime gider uludağ maden suyunu kaynak edinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

ya eglencesine işte. ama bu kadar super oturamaz bi harf oraya :) 6alatasaray. eueuhue
bjk de feneri yendiginde beyaz kanli carsaf acmislardi herkes saldiriyo zuahah maci kaybettik diye aglicaktim nerdeyse kamera onu gosterince yerlere yattim gulmekten :) pozitif dusunun olm. artik tribunlerin yeni imaji no kufur sonuna kadar dalga gec. en azindan fenerin ole eheh super .[hline]ben almiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

sarı yeşil mavi kırmızı farketmez!
yürüyoruz biz bu aynı yolda!
futbol şiddettir,kafa kırmaktır!
futbol adam bıçaklamaktır!

hehe,küfürsüz olurmu,ne zevki kalır :P
ama bence taraflar anlayışlı olsa,,galatasaray yerine 6alatasary demekle başınız göğe ermiyecek,gslilerde her fırsatta "sizde avrupada 0 çektiniz,rezil herifler" demese,birbirinizi rencide edicek davranışlarda bulunmasınız,kavga edip sinirleniceğimize eğlensek,çoşsak,kaynaşsak kötümü olur?[hline]tık!
Signature in dire need of overhaul.Contact management to learn how you can affordably advertise at the bottom of all my posts!
Act now!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandooo, 16 November 2003 02:27 tarihinde demiş ki:
6 tane attık 6. olduk yeterli açıklama.......[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Mandooo : Köyünden kopup paticik alemine dalan ACILARIN ÇOCUĞU!!

aha mandoo ya bakın. Noldu sana böle? adam 6. lığı kabul etti söledi öz eleştiri yaptı ilk kez.
Mandoo yu hacklemişler...[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
quamor, 15 November 2003 09:08 tarihinde demiş ki:
artik tribunlerin yeni imaji no kufur sonuna kadar dalga gec. en azindan fenerin ole eheh super .[hline]ben almiyorum

zaten fener yavaş yavaş spor özelliğini kaybetmeye başladı.Böyle dalga geç,her maç çıkışı kebapçıya git,inşaat firmasında üçkağıt yap lol
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Justin, 16 November 2003 19:11 tarihinde demiş ki:
7enerbahçe forever![hline]Bu vatanın üstünde herkez kardeştir,
Bunu beynine iyi yerleştir!

asdasda abicim öle 7 yazmakla bişi olmaz 7-0 yenin öle yazarsınız doya doya!!

Bu arada bakın laf etmemek için kendimi zor tutuyom efendi gibi durucam açtırmayın ağzımı...bu sene 3. yAldızımızı da alıcaz o zaman elinizde espirilik lafta kalmıcak bu arada BJK derbisine manyak bi pankartla katılcaz...pankartı açtıktan sonra buraya topicini atarım merak etmeyin!!![hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Mandooo : Köyünden kopup paticik alemine dalan ACILARIN ÇOCUĞU!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
gralsın mando
ana okulu çıkışlarının aranılan delikanlısı sen olmalısın[hline]Grandmaster Hamburger
BabacumMostors, 17 November 2003 03:22 tarihinde demiş ki:
hatta siz istediğiniz şyi söyleyin ben de fiyatını söyliim mutsuz bir aşk ilişkisinden önce mutlu ve mes-ut bir iktisadi ilişkimiz olsun :)

[Bu mesaj DynamicK tarafından 17 November 2003 22:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
blackchaos, 17 November 2003 22:41 tarihinde demiş ki:
Ama korkak tavuk ortega gibi patlamasın elinizde.
Her elinize verileni pankart diye açmayın mandoo :)[hline]bla bla bla ...

*!iptal olur*[hline]Grandmaster Hamburger
BabacumMostors, 17 November 2003 03:22 tarihinde demiş ki:
hatta siz istediğiniz şyi söyleyin ben de fiyatını söyliim mutsuz bir aşk ilişkisinden önce mutlu ve mes-ut bir iktisadi ilişkimiz olsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...